Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
AKCE JARO 2012
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 16. dubna 2012 08:00
Trvání do: 15. května 2012 16:00

Vážení televizní diváci,

opět přichází naše jarní akce duben/květen 2012

platná do 15. 5. 2012

Akční nabídky a slevy platí pro připojení na kabelovou televizi (ve všech rozvodech) a pro připojení k Internetu (vyjma kab. rozvodu T. Sviny). 

V kabelových rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk, Týn nad Vltavou, Český Krumlov a Kaplice akce platí i pro zájemce o přechod ze Základní na naši Rozšířenou programovou nabídku a též na HD Rozšířenou nabídku KT Elsat.

A v kabelových rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk, Týn nad Vltavou, Český Krumlov a Kaplice dále i pro zájemce o naši digitální filmovou Pay TV nabídku.

Podrobnosti a další informace o naší jarní akci si můžete stáhnout zde (soubor ve formátu pdf):
http://web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/AKCE_JARO_2012.pdf

Využijte našich velmi výhodných nabídek a kontaktujte naše zákaznická oddělení!

Další informace a kontakty naleznete na našem webu www.elsat.cz

tisk
Nový program ČT 4 HD
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou
Datum: 3. května 2012 15:00
Nový program ČT 4 HD
 
Dnes 3. května zahájila Česká televize nového programu ČT 4 HD. Protože ze strany ČT se jednalo o poměrně velmi narychlo realizovanou akci, neměli jsme příliš času na zajištění potřebné technologie a zajištění související logistiky. Momentálně dostupná technologie nám umožnila již dnes spustit nový program ČT 4 HD v kabelovém rozvodu Č. Budějovice. V ostatních městech však pro okamžitý start programu nyní nemáme technický prostředek, zde toto závisí na navýšení kapacity dopravních optických tras z ČB do dalších měst a provedení zátěžových testů. Na tomto všem se intenzivně pracuje spolu s našimi partnery a nové programy (včetně ČT 4 HD) spustíme ihned jakmile to situace umožní. Mělo by se tak stát v průběhu měsíce května.

V kabelovém rozvodu České Budějovice byl nový program ČT 4 HD přidán operativně do DVB-C paketu na tv kanálu SE 35 – 418 MHz, modulace zatím QAM 64, kde již je šířen i program ČT 1 HD. Program není kódován a je šířen v rámci naší Základní nabídky.
Nalaďte si své televizní přijímače a HD Set Top Boxy.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.