Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Vyřazení programů Kino Barrandov a Barrandov Plus z DVB-C paketu č. 8
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 14. září 2018 16:00
Vyřazení programů Kino Barrandov a Barrandov Plus z DVB-C paketu č. 8

Z důvodu zvýšení rezervní kapacity datového toku byly z DVB-C paketu č. 8 na kanálu SE23 - 322 MHz.trvale vyřazeny duplicitní programy Kino Barrandov a Barrandov Plus v SD rozlišení. Jelikož náš poskytovatel programů ČT 1, ČT 2 a ČT Sport HD navýšil po upgrade odbavovací technologie jejich datový tok, docházelo v tomto paketu ve špičkách k přetékání jeho kapacity a tím k mžikovým výpadkům obrazu a zvuku. Provedené opatření by tomuto mělo zamezit.

Programy Kino Barrandov a Barrandov Plus v SD rozlišení pokračují beze změny v naší kabelové DVB-C nabídce šířeny v DVB-C paketu A na kanálu SE21 - 306 MHz (bez EPG). A dále také v HD rozlišení v DVB-C paketu č. 13 na kanálu K34 - 578 MHz (včetně EPG), kde k žádné změně nedošlo.

Naši účastníci, již mají naladěny oba programy v SD rozlišení z paketu č. 8 na kanálu SE23 nechť si na svých televizorech a set top boxech naladí oba Barrandov deriváty z paketu A na kanálu SE21 - 306 MHz.

Za případně způsobené potíže se našim zákazníkům omlouváme, ale toto opatření bylo nutné udělat za účelem zvýšení kvality přenášených programů ČT v HD rozlišení. Děkujeme za pochopení.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.