Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Filmové kanály HBO a Cinemax a Cinemax v SD rozlišení
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 24. ledna 2019 14:00
Jak jsme již několikrát informovali, v důsledku předsilvestrovské havárie (vytopení hlavní stanice v ČB - více v Infoservisu Elsat) došlo také k poruše IP multidecryptoru pro zpracování HBO multicastu v SD rozlišení (zatekla do něj voda a po zkratu vyhořel). Tento multidecryptor zpracovává programy HBO 1, 2 a 3 a Cinemaxy 1 a 2 v SD rozlišení, proto tyto programy nebyly až do dneška dočasně dostupné v nabídce, jelikož přijímač je v opravě. Po dobu výluky byly v nabídce volně dostupné pouze filmové kanály HBO HD, HBO 2 HD a Cinemax HD (tedy ve vysokém rozlišení).
Včera však konečně dorazil od poskytovatele náhradní kus a dnes byl multidecryptor nastaven a uveden do provozu. Čili od dnešního dopoledne (čtvrtek 24. 1.) jsou již filmové kanály HBO a Cinemax v SD rozlišení opět v nabídce k dispozici. Pokud na televizorech a set top boxech došlo po havárii ke smazání těchto programů z předvoleb, postačí je znovu naladit a budou opět funkční (DVB-C paket 1 - kanál SE 29 - 370 MHz).

Navíc jak již bylo dříve uvedeno, všem našim zákazníkům se Základní nabídkouu jsou až do konce ledna volně dostupné všechny programy z vyšších zvlášť placených nabídek, které jsou jinak zakódovány a dostupné pouze jejich předplatitelům. Předplatitelům zvlášť placených nabídek nebude účtován poplatek za celý měsíc leden.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.