Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Vysílač České Budějovice - Kleť ve středu s výlukou
Lokalita: České Budějovice, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - ČB - PI - TY - ČK - KA
Datum: 3. října 2017 09:00
Vysílač České Budějovice - Kleť ve středu s výlukou

České Radiokomunikace oznamují, že tuto středu 4.10.2017 dojde k výluce televizního a rozhlasového vysílání z vysílače České Budějovice - Kleť. Výluka televizních multiplexů potrvá od 6:00 do 15:00 hodin, rozhlasových od 10:00 do 15:00 hodin.

Během výluky nebude z vysílače Kleť šířen DVB-T multiplex 1 (programy ČT a ČRo), multiplex 2 (TV Nova, Nova Cinema
, TV Prima, Prima Cool, TV Barrandov), multiplex 3 (Prima Love, Prima Zoom, Prima Max, Barrandov Plus, Kino Barrandov, TV Óčko, Óčko Star, Šlágr TV, ČT: D/Art a Rádio Proglas) a také RS8 (Regionální síť 8).
Výluka postihne i rozhlasové stanice v pásmu VKV/FM a konkrétně ČRo - Radiožurnál, ČRo České Budějovice, Frekvence 1 a Rádio Impuls. Vysílání ČRo České Budějovice na 106,4 MHz se zcela odmlčí mezi 10. a 12. hodinou.

Tato výluka bude znamenat v uvedeném čase výpadek příslušných televizních stanic v SD rozlišení v analogové i digitální DVB-C i DVB-T nabídce. Většina uvedených stanice však bude po dobu výluky dostupná kabelové DVB-C nabídce v HD rozlišení.
Důvodem těchto plánovaných a pravidelných výluk vysílačů je většinou plánovaná údržba a oprava technologie vysílače, kontrolní měření a nastavení vysílacích parametrů atd.

Děkujeme za pochopení
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.