Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
UZAVŘENÍ KANCELÁŘÍ KABELOVÉ TELEVIZE ELSAT
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 16. března 2020 08:00
UZAVŘENÍ KANCELÁŘÍ KABELOVÉ TELEVIZE ELSAT

Vážení zákazníci,

z důvodu vyhlášené celostátní karantény a dalších vládních opatření kvůli epidemii koronaviru jsou provozovny/kanceláře kabelové televize Elsat v Českých Budějovicích a Písku pro veřejnost od pondělí 16. 3. 2020  UZAVŘENY!
Toto opatření potrvá až do odvolání v návaznosti na další vládní nařízení a výnosy. O případném otevření našich kanceláří budou naši účastníci informováni na našem webu v Infoservisu Elsat.

Případné nezbytné záležitosti je možno konzultovat a vyřídit s pracovnicemi našich zákaznických oddělení telefonicky. Mimo běžnou pracovní dobu, o víkendech a o svátcích můžete případnou poruchu či jiné nutné záležitosti nahlásit na telefonní záznamník.

Platby za služby není nyní možno provádět v hotovosti na přepážce. Je proto nutné využívat buď bezhotovostní platbu převodem z účtu, nebo případně platbu složenkou na poště.

V návaznosti na dříve zveřejněnou informaci nebudou naši mechanici až do odvolání vstupovat k zákazníkům do bytů za účelem oprav, ladění, nastavování routerů či jiných věcí. A nebudou s nimi ani v osobním kontaktu.

Všechna tato nezbytná opatření byla zavedena za účelem eliminace či minimalizace možnosti nákazy koronavirem jak pracovníků KT Elsat, tak všech našich zákazníků.
Děkujeme za pochopení.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.