Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Prosincové seriály na AXN Sci-Fi a AXN Crime
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou
Datum: 2. prosince 2010 14:00
Tematické kanály akčních filmů a seriálů nachystaly na poslední měsíc v tomto roce zajímavé seriály: třetí řadu série Criss Angel: Extrémní magie a sedmou řadu kriminálních příběhů, jejímž hlavním hrdinou je hrdinou je ostřílený detektiv Taggart. Na Silvestra je připraven legendární film režiséra Stevena Spielberga Blízká setkání třetího druhu.

Criss Angel: Extrémní magie III
V americkém seriálu, jehož třetí řada tvoří šestadvacet epizod, se kouzelník Criss Angel z New Yorku rozhodne, že znovu zpopularizuje magii. V rámci svých show předvádí neuvěřitelné kousky na pouličních scénách, v nichž se stírá hranice mezi realitou a dokonalou iluzí. K jeho nejefektnějším trikům patří levitace, či scéna, v níž se osvobodí z pout pod vodou…
Uvedení: od středy 1. prosince, každé pondělí, středa a pátek ve 21:00 hod. a 21:30 hod.
(vždy dvě epizody, s výjimkou posledních dvou dílů třetí řady)


Blízká setkání třetího druhu
Legendární příběh režiséra Stevena Spielberga začíná nálezem starých vojenských letounů, které jsou plně funkční. Symptomy existence neznámých civilizací se vzápětí projeví na zvláštních úkazech i na několika obyčejných lidech. Jedním z nich je elektroinženýr Neary (Richard Dreyfuss), který je posedlý záhadnou homolí. Pak vyjde najevo, že jde o nápovědu místa přistání mimozemského korábu, které však uzavře armáda...
Jednu z klíčových postav magického podobenství, zpestřeného originálním humorem, si zahrál francouzský režisér Francois Truffaut.
Uvedení: pátek, 31. prosince ve 22:00 hod.
 
Taggart VII.
Slavný kriminální seriál, jehož autorem je Glenn Chandler, se vysílá od roku 1983 a odehrává se v okolí policejní stanice Maryhill ve skotském městě Glasgow. Titulním hrdinou je ostřílený detektiv Jim Taggart (Mark McManus), jenž se svými kolegy vyšetřuje nejrůznější komplikované případy. V úvodní epizodě sedmé řady se pokouší přijít na kloub záhadné smrti gamblera, v jehož bytě se najdou pohádkové peníze. Jde o to, zda vraha neprodleně zatknout, nebo dopadnout zločince mnohem většího formátu...
Uvedení: od středy 15. prosince, každé pondělí, středu a pátek v 15:35 hod.
(pondělí 20. a 27. prosince v 15:30 hod.)
tisk
Dočasná výluka programu Viasat History v digitální nabídce
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou
Datum: 1. prosince 2010 10:00
Upozorňujeme naše účastníky, přijímající naši digitální nabídku, že z volně šířené digitální nabídky Elsat byl dočasně vyřazen program Viasat History. Důvodem pro tento vynucený krok je nepříjemná skutečnost, že naši poskytovatelé optických a RR tras k propojení hlavní stanice v Č. Budějovicích s ostatními městy nám momentálně nejsou schopni poskytnout dostatečnou přenosovou datovou kapacitu. Těmito trasami jsou z hlavní stanice v Č. Budějovicích do ostatních měst přenášeny některé digitální programy. Trasy momentálně bohužel nedosahují předem nasmlouvaných parametrů a především potřebné přenosové kapacity a tím dochází k občasnému zasekávání a kostičkování některých programů, což vyvolává oprávněné stížnosti od zákazníků. Na vyhovujícím řešení se v součinnosti s poskytovateli tras intenzivně pracuje, ale než budou přenosové trasy uspokojivě posíleny, jeví se jako nejlepší z možných řešení dočasně jeden program vyřadit a tím posílit přenosovou kapacitu pro ostatní přenášené programy, aby byly eliminovány stávající potíže. Jakmile se podaří realizovat posílení optických a RR tras a navýšení přenosové kapacity s dostatečnou rezervou, bude program Viasat History do digitální nabídky ihned vrácen a zároveň se tím otevře cesta i k dalšímu rozšíření digitální nabídky v budoucnu o další programy. Za toto dočasné omezení se omlouváme, není způsobeno naším zaviněním, ale bohužel jsme byli nakonec nuceni toto nemilé opatření provést.
Program Viasat History je samozřejmě i nadále k dispozici v naší klasické analogové nabídce na tv kanálu SE 22 (311,25 MHz).
tisk
Výpadek Internetového připojení - Č. Budějovice
Lokalita: České Budějovice
Trvání od: 1. prosince 2010 06:00
Trvání do: 1. prosince 2010 06:30
Vážení zákazníci,
oznamuji Vám tímto, že zítra tj. 1.12.2010 dojde k výpadku námi poskytovaného připojení na Internet.
 
 
bližší údaje :
úterý 1.12.2010
v době : 6:00 - 6:30
délka výpadku :  max 20 minut
důvod: upgrade řídící jednotky
 
Za výpadek se omlouváme a děkujeme za pochopení.
tisk
Výpadek některých satelitních programů dne 30. 11.
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 29. listopadu 2010 16:00
Trvání do: 30. listopadu 2010 16:00
AKTUALIZOVÁNO - změna se zatím konat nebude!

Společnost Media Vision, poskytovatel satelitní služby, oznámila, že se z technických důvodů rozhodla odložit změnu parametrů na pozdější termín. Nové datum změny FEC ze 3/4 na 5/6 zatím nebylo stanoveno.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chtěli bychom upozornit naše zákazníky kabelové televize Elsat ve všech městech, že od úterního rána dne 30. 11. dojde ke kratšímu či delšímu výpadku některých televizních programů, primárně do kabelového rozvodu Elsatu nabíraných ze satelitu Astra 3B. Důvodem tohoto výpadku je skutečnost, že satelitní provozovatel v noci z 29. na 30. 11. provede změnu satelitních parametrů na dvou satelitních transpondérech, z nichž jsou tyto programy přijímány. Změna bude mít za následek výpadek příjmu programů na satelitních přijímačích
u individuálních uživatelů i kabelových operátorů a dotčené programy bude nutné manuálně znovu naladit, protože u naprosté většiny přijímačů nelze očekávat jejich automatické přeladění. Toto manuální přenastavení provedou naši technici průběžně na našich hlavních stanicích ve všech městech v průběhu úterý 30. 11., takže pokud nedojde k nějakým neočekávaným problémům, všechny postižené programy by se měly do úterního odpoledne opět normálně rozběhnout.
 
Výpadek by se předběžně měl týkat zhruba těchto programů – Nova Cinema, Nova Sport, Nova HD, Prima Cool, Sport 5, CS Film, Fishing & Hunting, případně Eurosport, s tím, že v jednotlivých městech se výpadek nemusí týkat všech uvedených programů.
 
Děkujeme za pochopení, tato změna jde zcela mimo naši společnost a nemůžeme ji nijak ovlivnit nebo jí zabránit.
tisk
AXN v prosinci 2010
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 26. listopadu 2010 09:00
Tematický kanál akčních filmů a seriálů uvede v prosinci pokračování amerického seriálu Obhájci a druhou řadu populárního seriálu True Blood - Pravá krev, jehož třetí řada je právě uváděna na kanálu HBO. Dále uvede známé filmy: Tenkrát v Mexiku s Antonio Banderasem, Johnny Deppem a Willemem Dafoem, autobiografické drama Sedm let v Tibetu a romantickou komedii s Julii Robertsovou Svatba mého nejlepšího přítele.

Seriály:

Obhájci
Pokračování nového amerického seriálu, jehož hlavními postavami jsou dva šikovní obhájci z Las Vegas. Nick a Pete řeší komplikované kauzy, v nichž uplatňují svůj důvtip i právnické dovednosti. Své klienty, k nimž patří sociálně slabí občané i příslušníci místní smetánky, opakovaně vysekávají z beznadějných situací.
Premiéry: od čtvrtka, 2. prosince, každý čtvrtek (kromě 30. prosince) ve 21:00 hod.

True Blood - Pravá krev II.
Druhá řada populárního seriálu, jehož třetí řada je právě uváděna na kanálu HBO, začíná objevem další mrtvoly. Pokračuje vášnivý vztah mezi zázračně disponovanou servírkou Sookie (Anna Paquinová) a charismatickým upírem Billem (Stephen Moyer). Jedna z klíčových zápletek souvisí se záhadnou mecenáškou Maryann, z níž se vyklube fanatická manipulátorka. Jiná dějová linka rozehrává události v militantním protiupírském společenství Bratrstvo slunce, k němuž se přidá hrdinčin bratr Jason.
Uvedení: od soboty, 4. prosince, každou sobotu (kromě 25. prosince) ve 23:00 hod.

Filmy:

Tenkrát v Mexiku
V poslední části volné trilogie režiséra Roberta Rodrigueze se na scénu vrací potulný kytarista a pistolník El Mariachi (Antonio Banderas). V rámci zakázky od cynického agenta FBI (Johnny Depp) má zastřelit generála Marqueze, který připravuje atentát na mexického prezidenta. El Mariachi tak získá příležitost k pomstě vůči muži, jenž zlikvidoval jeho ženu a dcerku. V pozadí celé akce stojí všemocný boss drogového kartelu (Willem Dafoe). Muzikální dobrodruh ve zkorumpované džungli znovu osvědčí své dovednosti i smysl pro čest...
Uvedení: neděle, 12. prosince ve 22:00 hod.

Sedm let v Tibetu
Adaptace autobiografické knihy rakouského horolezce Heinricha Harrera, v jejíž hlavní roli se uplatnil Brad Pitt. Příběh sebevědomého individualisty začíná v předvečer druhé světové války, kdy Harrerova expedice míří do Himalájí. Expedici na horu Nanga Parbat však provází nepřízeň počasí a další nečekané komplikace. Ty hrdinu donutí hrdinu zůstat v Tibetu mnohem déle a dokonale změní jeho pohled na svět. Režii měl Jean-Jacques Annaud, který dobrodružství s politickým podtextem obestřel exotickou krajinomalbou.
Uvedení: neděle, 19. prosince ve 22:00 hod.

Svatba mého nejlepšího přítele
Pohledná autorka kuchařek - přezdívaná Jules (Julia Robertsová) - chce zabránit v ženitbě sympatickému sportovnímu reportérovi. S Michaelem kdysi chodila a vzájemně si slíbili, že se vezmou, pokud se neožení do svých osmadvacátých narozenin. Do stanoveného data zbývá pouze pár týdnů, když Michael bývalé přítelkyni oznámí, že chystá sňatek. Jeho manželkou se má stát milionářská dcera a Jules má při svatbě asistovat. Dívka však mezitím zjistí, že někdejšího partnera stále miluje... Slavnou romantickou komedii z roku 1997 režíroval P.J. Hogan.
Uvedení: neděle, 26. prosince ve 21:00 hod.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.