Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Výluka signálu kabelové televize a Internetu v Č. Budějovicích
Lokalita: České Budějovice - kab. rozvod Č. Budějovice
Trvání od: 20. června 2011 09:00
Trvání do: 20. června 2011 12:00

Výluka signálu kabelové televize a Internetu v Č. Budějovicích - ulice Prachatická, Lhenická, Netolická

Vážení účastníci,
oznamujeme vám, že v pondělí 20. 6. 2011 v době od 9.00 do 12.00 hodin dojde k několika kratším výpadkům signálu kabelové televize a Internetu v části ulic Prachatická, Lhenická a Netolická.
Důvodem výluky je úprava a modernizace sekundární sítě kabelového rozvodu v této oblasti.

Za případné nepříjemnosti s touto výlukou spojené se našim zákazníkům omlouváme.

 

 

tisk
Výluka signálu kabelové televize a Internetu v Č. Budějovicích
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - kab. rozvod Č. Budějovice
Trvání od: 7. června 2011 12:00
Trvání do: 7. června 2011 15:00

Výluka signálu kabelové televize a Internetu v Č. Budějovicích

Oznamujeme našim účastníkům v Českých Budějovicích, že v úterý 7. 6. 2011 v době od 12.00 do 15.00 hodin dojde k výluce (výpadku) signálu kabelové televize (digitální i analogové nabídky) a Internetu v celém kabelovém rozvodu Elsat ČB. Důvodem této výluky je odstávka, revize a oprava trafostanice č. 651, z níž je elektřinou napájena i hlavní stanice kabelového rozvodu Elsat v ČB. Signál KT a Internetu bude opět spuštěn ihned po ukončení odstávky a obnovení dodávky elektrické energie firmou E.ON.

Tato výluka v Č. Budějovicích bude mít za následek i výpadek některých televizních programů v ostatních městech (Písek, Vimperk, Týn, Č. Krumlov), které jsou do těchto měst přenášeny dálkově po optické trase z hlavní stanice v Č. Budějovicích.
Konkrétně se jedná o kódované programy z Rozšířené nabídky a Pay TV nabídky a též několik nekódovaných volně šířených programů v digitální i analogové nabídce (Jim Jam, CS film atp.).

Za případné nepříjemnosti s tímto výpadkem spojené se našim zákazníkům omlouváme, bohužel výluku elektřiny nemůžeme nijak ovlivnit.

tisk
Výpadek Internetového připojení - Vimperk
Lokalita: Vimperk
Trvání od: 7. června 2011 00:00
Trvání do: 7. června 2011 06:00
Vážení zákazníci,
s omluvou Vám oznamuji, že v úterý 7.6.2011 dojde k výpadku námi poskytovaného internetového připojení ve Vimperku.
bližší údaje :
úterý 7.6.20111
v době : 00:00 - 06:00
délka výpadku : max. 2 x 1 hod.
počet výpadků : 2
důvod : přepojení páteřní trasy ČDT Strakonice-Volyně-Vimperk
Děkuji za pochopení.
tisk
Finále Stanleyova poháru na Nova Sport
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou
Datum: 2. června 2011 08:00
NHL dospěla ke svému finále. Po devíti měsících bojů si vysloužily právo ucházet se o Stanleyův pohár týmy Boston Bruins a Vancouver Canucks. O vyrytí jména na podstavci nejslavnější hokejové trofeje usilují i Češi David Krejčí a Tomáš Kaberle a Slovák Zdeno Chára.

Hokejová sezóna 2010/2011 má poslední nezodpovězenou otázku: Který z týmů NHL vyhraje Stanleyův pohár? Do finále, které na stanici Nova Sport začíná v noci ze středy na čtvrtek, postoupili Boston Bruins a Vancouver Canucks.

Hráči Bostonu ze sebe dokázali smýt hanbu, když se loni na jaře stali teprve čtvrtým týmem historie, jenž prohrál sérii play off, ve které vedl už 3:0 na zápasy. Letos zvládli všechny soupeře, kteří se jim ve Východní konferenci postavili do cesty. V prvním kole vyřadili Montreal, ve druhém zdolali Philadelphii a nakonec úspěšně přešli i přes Tampu Bay. Série s Montrealem a Tampou Bay si přitom vyžádaly napínavý sedmý zápas.

Vancouver vyhrál s přehledem základní část, a vstupoval proto do play off jako největší favorit. Přesto hned v prvním kole zažil málem podobný šok, jako před rokem Boston. V sérii s Chicagem pustil vedení 3:0 na zápasy a dovolil soupeři vyrovnat na 3:3. Až v šesté minutě prodloužení si fanoušci kanadského týmu mohli oddechnout – vítěznou branku 7. klání vstřelil Alex Burrows. Pak už Vancouver nezaváhal. Nashville porazil 4:2 na zápasy, San José ve finále Západní konference dokonce 4:1.

Boston naposledy vyhrál Pohár v roce 1972, čekání slavného člena původní šestky trvá tedy už dlouhých 39 let. Vancouver od svého vstupu do NHL v roce 1970 nevyhrál nikdy. Ve finále Stanley Cupu se představí řada špičkových hráčů. Brankáři Roberto Luongo (Vancouver) i Tim Thomas (Boston) jsou letos oba nominováni na Vezinovu trofej. Daniel Sedin (Vancouver) letos se 104 body vyhrál kanadské bodování základní části a je největším kandidátem na zisk Hartovy trofeje. Jeho dvojče Henrik vede bodování play off (21 bodů). Hlavním strážcem bratrů bude obrovitý kapitán Bruins Zdeno Chára. Fantastické play off zažívá český centr David Krejčí (Boston). S 10 góly je nejlepším střelcem vyřazovací části, zároveň vede v pořadí vítězných gólů (4). V obraně Bruins též působí Tomáš Kaberle, kterého si tým vytipoval jako posilu před přestupní uzávěrkou.

Nova Sport vysílá všechny zápasy finálové série v přímých přenosech, to vždy od dvou hodin ráno. První utkání se hraje v noci ze středy na čtvrtek. Zprávy ze série, doplněné o exkluzivní rozhovory, bude denně nabízet též hokejové zpravodajství NHL news.
tisk
Stanice Public TV zkrachovala a ukončila svoji činnost
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 1. června 2011 08:00
Public TV zkrachovala a ukončila a svoji činnost

Česká privátní stanice Public TV ukončila o půlnoci na 1. 6. 2011 svoji satelitní distribuci na družici Astra 3B na orbitální pozici 23,5 st. východně a také ve všech ostatních platformách. Zároveň skončila historie jedné české televize.
Public TV odstartovala v roce 2007 jako FTA program šířený na satelitu a později také v rámci DVB-T a v nabídce kabelových operátorů. Šíření v DVB-T bylo ukončeno v dubnu letošního roku. Provozovatel pak oznámil, že hodlá v září představit Public TV s novým obsahem a jménem.
Poslední květnový den provozovatel Public TV se rozhodl zakončit vysílání ve všech platformách, včetně satelitu.
Public TV se v poslední době zaměřovala na lifestylové pořady, magazíny, diskusní pořady, hudební a interaktivní obsah.

V kabelových rozvodech Elsat byla stanice Public TV po jejím odchodu z DVB-T šířena už jen v analogové nabídce, do níž byla nabírána ze satelitu. Po ukončení satelitní distribuce končí stanice Public TV i v analogové nabídce. Na příslušných tv kanálech zůstane nyní volno, během několika dnů zde bude spuštěna dočasná náhrada a o definitivním využití uvolněných kanálů bude teprve rozhodnuto.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.