Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Změna ve skladbě Rozšířené nabídky
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou
Datum: 22. prosince 2011 14:00
Vážení uživatelé Rozšířené nabídky,

zdokonalování námi poskytovaných služeb je naší neustálou prioritou, proto jsme se na základě našich průzkumů rozhodli k následující změně v programové skladbě naší Rozšířené nabídky:
Od počátku roku 2012 bude mezinárodní verze programu Eurosport 2 nahrazena erotickým programem pro dospělé - Daring! TV.
S ohledem na znemožnění sledování tohoto programu mladistvými je tento program součástí Rozšířené nabídky, kterou je možno sledovat pouze prostřednictvím dekódovací karty. Navíc program bude distribuován pouze v době od 23:00 hod. do 05:00 hod. Rovněž připomínáme, že na všech námi dodávaných Set Top Boxech lze aktivovat funkci „rodičovského zámku“.
Věříme, že touto změnou vycházíme vstříc našim zákazníkům se zájmem o erotické programy.
 
S úctou: 
Ing. Petr Bárta MBA  
ředitel Elsat spol. s r.o.
tisk
Změny v rozhlasové FM nabídce v Č. Budějovicích
Lokalita: České Budějovice - kab. rozvod Č. Budějovice
Datum: 13. prosince 2011 16:00

Změny v rozhlasové FM nabídce v Českých Budějovicích

V analogové rozhlasové FM nabídce Elsat byly provedeny dvě změny:
- na frekvenci 95,7 MHz byla zařazena rozhlasová stanice ČRo 4 – Rádio Wave
- na frekvenci 101,1 MHz byla zařazena rozhlasová stanice Country Rádio.

Původní německé satelitní rozhlasové stanice, dosud nabírané z končící analogové satelitní distribuce, byly zrušeny.
Stanice Country Rádio nyní vysílá paralelně i na původní frekvenci 107,5 MHz, je tedy v nabídce dvakrát.
Tato frekvence však bude v budoucnu využita pro šíření jiné pozemně vysílané rozhlasové stanice.

tisk
Výpadek Internetového připojení - Týn nad Vltavou
Lokalita: Týn nad Vltavou
Trvání od: 8. prosince 2011 09:00
Trvání do: 8. prosince 2011 12:00
Vážení zákazníci,

ve čtvrtek 8.12.2011 dojde v dopoledních hodinách v Týně nad Vltavou k výpadku připojení internetu. Důvodem je upgrade routeru a konfigurace trasy.

Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Promo vysílání nových HDTV programů v HD Rozšířené nabídce
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Písek - kab. rozvod Č. Budějovice, Písek, Vimperk
Trvání od: 5. prosince 2011 08:00
Trvání do: 11. prosince 2011 23:59

Promo vysílání nových HDTV programů v HD Rozšířené nabídce - kabelové rozvody Č. Budějovice, Písek, Vimperk

Upozorňujeme naše zákazníky, že v rámci probíhající podzimní akce na naši novou HD Rozšířenou nabídku je možno se seznámit s nově zařazenými HDTV programy Discovery HD Showcase, Animal Planet HD a Eurosport HD. A to v průběhu jejich volného nekódovaného promo vysílání ve dnech pondělí 5. 12 až neděle 11. 12. Od pondělí 12. 12. budou programy opět zakódovány.

Připomínáme, že k příjmu HDTV programů musí být divák vybaven zařízením (televizorem nebo Set Top Boxem) s kabelovým digitálním tunerem DVB-C a zároveň HD tunerem MPEG4 H.264 AVC. Po opětném zakódování je k příjmu dále potřeba vestavěný dekodér (v Set Top Boxu) nebo CA modul Conax (v televizoru) a dekódovací karta.

tisk
HD Rozšířená nabídka - AKCE!
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Písek - kab. rozvod Č. Budějovice, Písek, Vimperk
Trvání od: 2. prosince 2011 08:00
Trvání do: 20. prosince 2011 16:00
ROZŠIŘUJEME NAŠI NABÍDKU HD PROGRAMŮ - kabelové rozvody Č. Budějovice, Písek, Vimperk
 
Díky modernímu řešení našich televizních kabelových rozvodů jsme mohli výrazně navýšit počet námi šířených programů ve vysokém rozlišení (HDTV).
 
Dosud jsme přenášeli následující HD programy:
ČT HD, NOVA HD, ZDF HD, ARD HD, ARTE HD v rámci naší Základní nabídky a HBO HD v rámci naší Pay TV nabídky zvlášť placených programů.
Aniž bychom navyšovali měsíční poplatek za Základní nabídku, rozšířili jsme ji o programy NOVA SPORT HD a PRIMA HD. V blízké budoucnosti připravujeme i zařazení programu BARRANDOV HD.
Naši Základní programovou nabídku rozšiřujeme rovněž o program Animal Planet v SD rozlišení, který bude distribuován rovněž i v analogovém formátu. Tento program má odlišnou programovou náplň oproti programu Animal Planet HD.
 
Tím to však nekončí.
Přinášíme Vám zcela novou HD Rozšířenou nabídku, která nyní obsahuje tyto programy:
DISCOVERY HD SHOWCASE
ANIMAL PLANET HD
EUROSPORT HD
 
Discovery HD Showcase je jednou z největších globálních televizních značek, které nabízejí televizní pořady ve vysokém rozlišení. Díky mimořádnému obrazu a zvuku stejně jako poutavému cestování, přírodě, životnímu stylu, přírodovědě, historii a kulturním programům se svět a realita, jež nás obklopují, zdají být bližší, zajímavější a povědomější.
Tento kanál vysílá čtyřiadvacet hodin denně a jeho programová nabídka je unikátní kombinací nejlepších seriálů a produkcí z portfolia společnosti Discovery.
Stanice využívá formát 1080i, čímž garantuje nejvyšší kvalitu a nezapomenutelné divácké zážitky.
 
Animal Planet HD je HD stanice vysílající ve formátu 1080i – zlatém standardu vysokého rozlišení. Díky jedinečnému zvuku i obrazu se diváci dostanou přírodě blíže a užijí si skutečně dojemné příběhy plné emocí a vášně, v nichž figurují jak nejnebezpečnější dravci, tak naši domácí mazlíčci.
V pořadu Venom Hunter with Donald Schultz tento herpetolog cestuje světem, hledá biologické vzorky a snaží se o nové vědecké objevy. Seriál Whale Wars líčí hrdinský boj organizace Sea Shepherd za ukončení krvavého lovu na velryby. Pořad In too deep pro změnu ukazuje scény ze života zvířat bojujících o přežití v těch nejdrsnějších klimatických podmínkách. V pořadu Stranger Among Bears vidíme život člověka, který žije mezi medvědy.
 
Eurosport HD – stanice též vysílá v rozlišení 1080i.
Díky vysokému rozlišení Vám neunikne žádný důležitý detail a naplno si vychutnáte jedinečné sportovní okamžiky. Budoucnost sportovních přenosů je HD.
 
Přestože se jedná o velice atraktivní kódované programy, je cena (navýšení) ze Základní na HD Rozšířenou nabídku pouze 120,- Kč měsíčně včetně DPH! Pro příjem HD rozšířené nabídky je potřeba mít zřízenu přípojku naší kabelové televize a mít zavedenu minimálně naší Základní programovou nabídku. V Č. Budějovicích činí cena Základní programové nabídky 270,- Kč. Dohromady s Rozšířenou HD nabídkou je to tedy pouze 390,- Kč měsíčně včetně DPH.
V Písku je to 260,- / 380,- Kč a ve Vimperku 250,- / 370,- Kč měsíčně včetně DPH.
V kabelových rozvodech Týn nad Vltavou, Český Krumlov a Kaplice bude HD Rozšířená nabídka spuštěna v lednu 2012.
 
Objednáte-li si k Základní programové nabídce HD Rozšířenou nabídku do 20. prosince 2011, poskytneme vám dekódovací kartu zdarma. A navíc, vyšší měsíční paušální poplatek budete platit až za měsíc leden 2012!!! Nemáte-li dosud zřízenu přípojku naší kabelové televize a objednáte-li si kromě Základní programové nabídky i HD Rozšířenou nabídku, zřídíme Vám přípojku zcela zdarma.
Máte-li HD televizor vybaven pouze HDMI vstupem a nikoli DVB-C tunerem včetně dekodéru MPEG4, potřebujete k příjmu HD programů digitální kabelový HD Set Top Box. Dodáme Vám jej za zvýhodněnou cenu 4000,- Kč.
Objednáte-li si naši HD Rozšířenou programovou nabídku na dobu minimálně jednoho roku, získáte digitální Set Top Box za zvýhodněnou cenu 3000,- Kč. V případě závazku na dva roky získáte digitální Set Top Box již za 2500,- Kč.
Je-li Váš televizor vybaven DVB-C tunerem včetně dekodéru MPEG4, potřebujete k příjmu naší HD rozšířené nabídky pouze dekódovací CA modul Conax s dekódovací kartou. Tento modul od nás můžete získat již za 1,- Kč.
 
Podrobné informace získáte na www.elsat.cz a v našich zákaznických odděleních.
Č. Budějovice: Tel. 385 524 088, 385 524 086, GSM 606 768 856
Písek: Tel. 382 272 999; Vimperk: p. Vácha, tel. 388 415 982, 607 532 551
 
Zde rovněž získáte podrobné informace o našem výhodném připojení k Internetu.
NESTAČÍ BÝT JEN V OBRAZE – JE POTŘEBA BÝT V HD OBRAZE
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.