Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
AXN v únoru 2011
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 26. ledna 2011 09:00
Tematický kanál akčních filmů a seriálů uvede v únoru závěrečné epizody třetí řady krimi seriálu Námořní vyšetřovací služba a finále druhé řady populárního seriálu True Blood - Pravá krev, jehož třetí řada je právě uváděna na kanálu HBO. Dále uvede známé filmy: Italské námluvy, Kdopak to mluví, Kdopak to mluví 2 a Hitch: Lék pro moderního muže.


Seriály

Námořní vyšetřovací služba III.
Závěrečné epizody třetí řady jednoho z nejslavnějších kriminálních seriálů, nominovaného na dvě Ceny Emmy, líčí další dobrodružství agenta Gibbse (Mark Harmon) a jeho spolupracovníků. V jednom z posledních příběhů Gibbs utrpí dočasnou ztrátu paměti, zatímco jeho tým pracuje na nebezpečném případu. Záhy se však ukáže, že hrdina má jako jediný důležité informace o plánech teroristů. Proto se musí uzdravit dřív, než dojde k jejich útoku.
Uvedení: pátek, 4. a 11. února ve 21:00 hod.

True Blood - Pravá krev II.
Finále druhé řady populárního seriálu, jehož třetí řada právě vrcholí na kanálu HBO, souvisí se záhadnou mecenáškou Maryann. Tato zlovolná bytost manipuluje s obyvateli městečka Bon Temps, kteří pod jejím vlivem propadají erotickému třeštění i násilnickým choutkám. Do ohrožené enklávy dorazí servírka Sookie (Anna Paquinová) a charismatický upír Bill (Stephen Moyer). Pokoušejí se zabránit rozkladu místního společenství a odhalit nepříčetného vraha několika lidí.
Uvedení: od soboty, 5. února, každou sobotu ve 23:00 hod.

Filmy

Italské námluvy
V prologu úsměvné romance si jedenáctiletá hrdinka a její bratr hrají na vyvolávání duchů. Po čtrnácti letech má Faith (Marisa Tomeiová) těsně před svatbou. Právě tehdy jí zatelefonuje muž, který se představí jako Damon Bradley. V domnění, že jde o jejího dávného vyvoleného, Faith nasedne do letadla a zamíří do Itálie... Americkou komedii z roku 1994, jež připomíná legendární Wylerův snímek Prázdniny v Římě, natočil Norman Jewison. Hlavní mužský part zosobnil Robert Downey mladší.
Uvedení: pondělí, 7. února ve 21:00 hod.

Kdopak to mluví
Emancipovaná revizorka (Kirstie Alleyová) po rozchodu s ženatým milencem porodí dítě a hledá pro něj vhodného otce. Ideálním kandidátem se ukáže sympatický taxikář (John Travolta), který ji přivezl do porodnice. Po groteskních peripetiích se právě on stane hrdinčiným novým partnerem... Triková veselohra, kterou v roce 1989 realizovala Amy Heckerlingová, těží z vděčného nápadu. Kojenec Mikey v ní dospělým hlasem komentuje dění kolem sebe.
Uvedení: neděle, 13. února ve 22:00 hod.

Hitch: Lék pro moderního muže
Pětatřicetiletý Alex zvaný Hitch (Will Smith) se živí tím, že radí zamilovaným mužům, jak získat ženy jejich snů. Jedním z jeho klientů se stane obtloustlý účetní, který touží po bohaté krásce z bulvárních magazínů... Hitch ve vlastním životě zachovává zdrženlivost. Pak se ale náhodou setká s půvabnou novinářkou (Eva Mendesová) a jeho zásady se začnou hroutit... Americkou romantickou komedii, uváděnou u příležitosti Dne svatého Valentýna, natočil Andy Tennant.
Uvedení: pondělí, 14. února ve 21:00 hod.

Kdopak to mluví 2
Pokračování rodinné komedie, sarkasticky komentované hlasem všímavého batolete, znovu režírovala Amy Heckerlingová. Pár, který se v prvním příběhu seznámil (John Travolta a Kirstie Alleyová), čeká vlastní dítě a malého Mikeyho připravuje na příchod sourozence. Po narození malé Julie se dospělí točí pouze okolo ní, což její bratříček nese značně nelibě. Neurotickou atmosféru zkomplikuje i otec, který se začne cítit odstrčený a zneuznaný...
Uvedení: neděle, 20. února ve 22:00 hod.
tisk
Televize Z1 dnes končí
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 24. ledna 2011 16:00

Televize Z1 dnes končí

Televizní zpravodajský kanál Z1 zkrachoval a přestane v pondělí večer vysílat. Médiím to potvrdil generální ředitel televize Zdeněk Šámal. Podle Šámala jde o rozhodnutí vlastníka a jediného akcionáře, skupiny J&T a dál se k tomu nebude vyjadřovat.

Televize prošla v posledním roce restrukturalizací s cílem snížení nákladů. Reklamní trh ale nereflektoval možnost oslovení specifické cílové skupiny za vyšší cenu na jednoho diváka, než nabízejí plnoformátové televize a jiná média. Není tak možné garantovat návratnost dalších investic do projektu, uvedl mluvčí J&T Petr Málek.
Televize Z1 vysílá digitálně od června 2008. V prvních měsících vysílala pouze v Praze, Brně, Ostravě a v Plzni, postupně vysílání rozšiřovala. Dala si za cíl získat podíl na sledovanosti tři procenta. Skupina J&T investovala do projektu stovky miliónů korun.

Sledovanost se ale pohybovala pod jedním procentem. Denně se na ni podle průzkumu, který si televize zadala v roce 2009, dívalo asi 200 000 diváků. V měření sledovanosti  televizních stanic se dostávala do kolonky "ostatní kanály".
Základem programu byly ekonomické informace, finanční zpravodajství a s byznysem související zprávy, vysílané od pondělí do pátku od 7.00 do 23.00 hodin. Stanice vysílala také zahraniční dokumenty ze všech oblastí života společnosti. Po Šámalově příchodu na podzim 2009 se snažila orientovat zejména na ekonomické zpravodajství. Předloni na podzim televize propustila dvě třetiny zaměstnanců a omezila vysílání. O víkendu například vysílala pouze reprízy. Rozhodnutí o ukončení vysílání je ale překvapivé, protože televize plánovala další investice. Od února měl na post šéfredaktora zpravodajství Z1 nastoupit dosavadní šéf zpravodajství ČT 24 Michal Petrov.

Televize svůj konec oznámila i ve svém vysílání na zpravodajské liště.

O případné náhradě zkrachovalého programu Z1 TV v našich nabídkách rozhodne společnost Elsat v následujících dnech. Naši účastníci budou informováni obvyklými cestami.

tisk
Výpadek Internetového připojení - Vimperk
Lokalita: Vimperk
Trvání od: 13. ledna 2011 08:00
Trvání do: 13. ledna 2011 10:00
 Vážení zákazníci,
oznamujeme vám tímto, že 13.1.2011 dojde k několika krátkodobým výpadkům námi poskytovaného připojení ve Vimperku :
 
 
bližší údaje :
čtvrtek 13.1.2011
v době : 08:00 - 10:00
počet výpadků : 3 až 5
souhrnná délka všech výpadků :  max. 15 minut
důvod : výměna technologie
 
Děkujeme za pochopení.
tisk
Výpadek Internetového připojení - Písek
Lokalita: Písek
Trvání od: 13. ledna 2011 06:00
Trvání do: 13. ledna 2011 07:00

Vážení zákazníci,

ve čtvrtek 13.1.2011 dojde k výpadku internetového připojení v Písku. K výpadku dojde od 6:00h do 7:00h, délka výpadku bude 30 minut.

 Důvodem je upgrade hlavní řídící jednotky.

Děkujeme za pochopení.

tisk
PF 2011
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 23. prosince 2010 09:00

Krásné prožití svátků vánočních, příjemně stráveného Silvestra a hodně štěstí, zdraví, úspěchů a spokojenosti do nového roku 2011 všem našim účastníkům přejí zaměstnanci kabelové televize Elsat.

tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.