Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
AKCE JARO 2010
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 15. dubna 2010 08:00
Trvání do: 15. května 2010 16:00

Vážení televizní diváci,

opět přichází naše jarní akce - duben/květen 2010

platná v termínu od 15. 4. 2010 do 15. 5. 2010.

Akční nabídky a slevy platí pro připojení na kabelovou televizi (ve všech rozvodech) a pro připojení k Internetu (vyjma kab. rozvodu T. Sviny). 

V kabelových rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk a Týn akce platí i pro zájemce o přechod na naši Rozšířenou programovou nabídku KT Elsat.

A v kabelových rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk, Český Krumlov, Kaplice a Týn nad Vltavou dále i pro zájemce o naši digitální filmovou Pay TV nabídku.

Podrobnosti a další informace o naší jarní akci si můžete stáhnout zde (soubor ve formátu pdf):
http://web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/AKCE_JARO_2010.pdf

Využijte našich velmi výhodných nabídek a kontaktujte naše zákaznická oddělení!

Další informace a kontakty naleznete na našem webu www.elsat.cz

tisk
Nové programy volně v Základní digitální nabídce
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Písek, Týn nad Vltavou - kab. rozvod Č. Budějovice, Písek, Vimperk, Týn
Datum: 12. dubna 2010 16:00
Nové programy volně v digitální nabídce

Upozorňujeme naše účastníky v Č. Budějovicích, Písku, Vimperku a Týně, že naše Základní, volně šířená digitální nabídka byla rozšířena o tyto nekódované televizní programy, které tímto také již budou šířeny v analogové i digitální podobě:

- seriálový a filmový kanál AXN z produkce společnosti SONY 
- sportovní kanál Nova sport
- dětský kanál Disney Channel
- dokumentární kanál Spektrum
- filmový kanál CS Film
- dětský kanál CS mini

Program Nova sport je šířen v rámci DVB-C paketu J na tv kanálu SE 35 (418,0 MHz), v Týně na kanálu SE 28 (362,0 MHz).
Ostatní nově zařazené digitální programy byly přidány v rámci DVB-C paketů X a Y na tv kanálech SE 29 (370,0 MHz) a SE 30 (378,0 MHz), ale na rozdíl od zde šířených kódovaných programů z Rozšířené a Pay TV nabídky tyto programy nejsou kódovány! Tyto programy je možno volně přijímat v rámci naší Základní programové nabídky pomocí Set Top Boxů nebo televizorů s DVB-C tunery.

Nové programy se přiladí ke stávajícím buď automaticky v rámci "automatické aktualizace programů" nebo je nutno je naladit ručně buď kompletním Automatickým laděním nebo jen příslušné pakety Manuálním laděním. Symbolrate je jako obvykle 6900 a modulace QAM 64. Kmitočtový rozsah ladění od 130 MHz (130000 kHz) do 426 MHz (426000 kHz).
tisk
Digitální nabídka pozemních programů ve formátu DVB-T
Lokalita: České Budějovice, Písek - kab. rozvod Č. Budějovice, Písek
Datum: 9. dubna 2010 12:00

Digitální nabídka pozemních programů ve formátu DVB-T v Č. Budějovicích a Písku

Společnost Elsat se rozhodla vyjít vstříc i divákům - našim účastníkům, kteří si zakoupili nový LCD nebo PDP televizor vybavený pouze pro příjem pozemních digitálních programů v pozemním formátu DVB-T.  Programy z pozemních multiplexů 1 a 2, tedy ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT 4 Sport, NOVA, NOVA Cinema, PRIMA, PRIMA Cool, TV Barrandov a digitální rozhlasové programy šíříme nyní v našich kabelových rozvodech (prozatím v rozvodech Č. Budějovice a Písek) navíc i ve formátu DVB-T. Jedná se o značně nestandardní technické řešení. Vycházíme tím však vstříc těm zákazníkům, kteří byli často v obchodech uvedeni v omyl při nákupu nového televizoru a nemají jej vybaven potřebným kabelovým digitálním tunerem pro formát DVB-C.

Č. Budějovice:
DVB-T multiplex 1 – K 49 (698,0 MHz), multiplex 2 – K 50 (706,0 MHz)
Písek:
DVB-T multiplex 1 – K 37 (602,0 MHz), multiplex 2 – K 38 (610,0 MHz)

tisk
Přesun digitálního DVB-C paketu J na nový tv kanál SE 28
Lokalita: Týn nad Vltavou - kab. rozvod Týn
Datum: 8. dubna 2010 16:00

Přesun digitálního DVB-C paketu J na nový tv kanál SE 28

Upozorňujeme naše účastníky v Týně nad Vltavou, přijímající naši kabelovou digitální nabídku, že DVB-C paket J s programy ČT HD, NOVA HD a Nova sport, dosud šířený na tv kanálu SE 35, byl přesunut na nový tv kanál SE 28 (362,0 MHz)!

K této změně došlo z technických důvodů, konkrétně z důvodu rušení frekvence tv kanálu SE 35 - 418,0 MHz silným signálem mobilního operátora U:FON v lokalitě Týn nad Vltavou, především na sídlišti Malá Strana. Toto rušení je v některých místech tak silné, že v bytech u některých zákazníků zcela zaruší a znemožní naladění paketu J na kabelových Set Top Boxech a televizorech s tunery DVB-C. Z tohoto důvodu jsme bohužel museli přistoupit k přeladění tohoto digitálního paketu na jiný, nový tv kanál, abychom zajistili, že tento paket naladí na svých zařízeních všichni naši zákazníci.

Za případné nepříjemnosti a komplikace v souvislosti s tímto přeladěním se omlouváme, nezavinili jsme je, ale bohužel není jiná možnost jak tuto věc uspokojivě vyřešit.

tisk
Výpadek Internetového připojení
Lokalita: Český Krumlov
Trvání od: 8. dubna 2010 09:30
Trvání do: 8. dubna 2010 11:30

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vás informovat, že dne 8.4.2010 mezi 9:30 a 11:30 dojde k několika krátkodobým výpadkům námi poskytované služby Internet. Důvodem je upgrade a konfigurace hlavní řídící jednotky.

Děkujeme za pochopení.

tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.