Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Výpadek služeb Elsat - Vimperk
Lokalita: Vimperk
Trvání od: 14. září 2010 09:00
Trvání do: 14. září 2010 12:00
Vážení zákazníci,
oznamujeme vám tímto, že dne 14. 9. 2010 dojde k výpadku námi poskytovaných služeb ve Vimperku. Výpadek se bude týkat celého rozvodu a všech poskytovaných služeb. Důvodem výpadku je přepojování elektrického rozvodu a konfigurace zařízení.
V uvedené době dojde k několika výpadkům, které mohou být i delší (30 - 60 minut).
  
 
bližší údaje :
úterý  14. 9. 2010
v době : 9:00 - 14:00
 
 
Děkujeme za pochopení.
 
tisk
Výpadek služeb Elsat - Vimperk
Lokalita: Vimperk
Trvání od: 9. září 2010 12:00
Trvání do: 9. září 2010 15:00
Vážení zákazníci,
oznamuje Vám tímto, že 9.9.2010 dojde k neplánovanému výpadku námi poskytovaných služeb ve Vimperku. Výpadek se bude týkat celého rozvodu a všech poskytovaných služeb. Důvodem výpadku je revize elektrického zařízení společnosti EON.
  
 
bližší údaje :
čtvrtek 9.9.2010
v době : 12:00 - 15:00
 
 
Děkuji za pochopení.
 
tisk
Výpadek služeb Elsat - Vimperk
Lokalita: Vimperk
Trvání od: 8. září 2010 12:00
Trvání do: 8. září 2010 15:00
Vážení zákazníci,
oznamuje Vám tímto, že 8.9.2010 dojde k neplánovanému výpadku námi poskytovaných služeb ve Vimperku. Výpadek se bude týkat ulic Sklářská, K. Weisse, Klostermannova, Čelakovského. Důvodem výpadku je revize elektrického zařízení společnosti EON.
 
bližší údaje :
středa 8.9.2010
v době : 12:00 - 15:00
 
Děkuji za pochopení.
 
tisk
Výpadek Internetového připojení - Č. Budějovice
Lokalita: České Budějovice
Trvání od: 7. září 2010 06:00
Trvání do: 7. září 2010 07:00
Vážený zákazníku,
oznamuji Vám tímto, že 7.9.2010 dojde k neplánovanému výpadku námi poskytovaného připojení v Č.Budějovicích.
 
 
bližší údaje :
úterý 7.9.2010
v době : 06:00 - 07:00
délka výpadku :  max 10 minut
důvod : přepojení konektivity na jiný router
 
Děkuji za pochopení.
tisk
Hallmark Channel se v září změní na Universal Channel
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 3. září 2010 21:00
Universal Networks International (UNI) oznamuje svůj plán rebrandovat televizní kanál Hallmark Channel na Universal Channel v České republice a na Slovensku na podzim 2010.

V roce 2009 Universal Networks International oznámila svůj plán investovat mnohamiliónové částky do rozvoje svých pěti klíčových televizních značek (Universal Channel, Diva Universal, Studio Universal, 13th Street a Syfy Universal) a originální produkce v rámci své globání strategie mezinárodního růstu. Součástí strategie je i zvýšení počtu televizních kanálů ze současných 70 na 100.

Plán na rebranding televizního kánálu Hallmark Channel, který je u nás nejsledovanějším zahraničním filmovým kanálem u cílové skupiny ženy 25-55 let, je součástí této globální strategie. K rebrandingu Hallmark Channel na Universal Channel v České republice a Slovensku dojde 3. září 2010 v 21:00 hodin.

Universal Channel je ve světě velmi populární televizní kanál díky své vysoké kvalitě, špičkové programové nabídce obohacené o vlastní produkci a regionální premiéry. Universal Channel v České republice a na Slovensku bude nabízet filmy a seriály nejen z vlastní produkce, ale také z nejlepších světových studií. Universal Channel má k dispozici více než 50.000 hodin televizních titulů a 9.000 hodin filmových titulů.

Rebranding televizního kanálu Hallmark Channel na Universal Channel je přirozeným vývojem pro společnost Universal Network International. Budeme pokračovat v poskytování kvalitní televizní nabídky s důrazem jak na tradiční základy Universalu, tak na nové, energické pojetí tohoto televizního kanálu a jeho vzhledu. Nový vzhled bude podpořen zajímavými osobnostmi a svěží programovou nabídkou, kterou si určitě brzy oblíbí naši diváci v České Republice i na Slovensku”, uvedl Colin McLeod, generální ředitel společnosti UNI pro střední a východní Evropu.

Změna značky Hallmark Channel na Universal Channel v rámci Evropy a dalších regionů je důkazem plánovaného rozvoje společnosti NBC Universal v oblasti placených televizních kanálů pod vedením Roma Khanna, prezidentky společnosti Universal Networks International. Od oznámení nové strategie společnosti v roce 2009 do dnešního dne se počet domácností, které sledují televizní kanály z portfolia Universal Networks International, zvýšil na 180 miliónů ve 150 zemích světa.

Součástí globální strategie jsou i mnohamiliónové investice do produkce originálních zábavních programů. Společnosti již oznámila např. mezinárodní koprodukci televizního kanálu Syfy s E1 Entertainment na seriálu Haven založeném na románu Stephena Kinga nebo policejním dramatu Rookie Blue s hvězdami jako je Missy Peregrym a Gregory Smith. Dále pak nedávno oznámená spolupráce se společností USA Networks na seriálu Facing Kate. Všechny tyto pořady budou navíc premiérově uvedeny právě na televizních kanálech z portfolia Universal Networks International.

O společnosti Universal Networks International
Universal Networks International, globální televizní sekce společnosti NBC Universal, je jednou ze světových jedniček v oblasti televizní zábavy, díky nabídce kvalitního obsahu a populárních televizních značek vysílá do více než 180 milionům domácností ve 150 zemích světa od Evropy, Středního východu, Afriky, Latinské Ameriky, až po Asii. Do portfolio společnosti UNI patří pět hlavních televizních značek – Syfy Universal, Diva Universal, Studio Universal, Universal Channel a 13th Street Universal – které svým divákům nabízí širokou škálu zábavných pořadů zaměřených na místní publikum celosvětově. Universal Networks International také provozuje televizní kanály Movies 24, neamerickou část kanálu Hallmark Channel a joint venture kanál KidsCo.

Universal Networks International je součástí společnosti NBC Universal, jedné z předních mediálních a zábavních společností v oblasti vývoje, produkce a marketingu zábavných pořadů, zpráv a informačních služeb na celosvětové úrovni. Společnost NBC Universal je z 80% vlastněna společností General Electric a z 20% společností Vivendi.

O Universal Channel
Universal Channel je zavedenou značkou ve více než 18 zemích světa a tento počet se neustále zvyšuje. Universal Channel nepřináší jen pořady, které diváci sledují, ale zejména pořady, s jehož hrdiny diváci příběhy i prožívají. Programové schéma složené ze světových filmů a seriálů plné hvězdných herců a hereček. Originální produkce nejen z Universal Studií, ale i dalších světových studií jako například 20th Century Fox a CBS Paramount.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.