Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Provozovateli pirátské kabelové TV hrozí vězení
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 23. října 2009 15:00

Zajímavost - převzato z Internetu:

Policie stíhá provozovatele kabelové televize z Českých Budějovic. Klientům údajně zpřístupnil vysílání jednotlivých programů bez souhlasu jejich vysílatelů. Za pirátský provoz zinkasoval půl milionu korun. Nyní mu hrozí až dva roky vězení či peněžitý trest až pět milionů korun a trest propadnutí věci. Informovala o tom Česká protipirátská unie.

"Od července loňského roku do letošního října zprostředkoval v Českých Budějovicích minimálně 80 koncovým uživatelům digitální televizní vysílání," sdělila ředitelka České protipirátské unie Markéta Prchalová. Za poplatek 5 tisíc Kč připojil muž k televizorům zařízení, které umožňuje příjem programů satelitní placené i digitální terestrické televize. "Následně prostřednictvím lokální internetové sítě, kterou provozuje občanské sdružení, jehož je statutárním zástupcem, umožnil za měsíční paušální poplatek až 150 korun zájemcům nekódovaný příjem více než 90 programů," uvedla k tomu Česká protipirátská unie.

Například společnosti HBO Česká republika způsobil pirátským šířením programů škodu ve výši okolo 230 tisíc korun. Poškozených vysílatelů je více a celková škoda překročí 1/2 milionu korun.

vydáno: 22.10.2009, 14:38 včera | autor: redakce parabola.cz | Zdroj: iDnes, ČPPU

tisk
Technická výluka Skylink dne 21.10.2009
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 21. října 2009 00:30
Trvání do: 21. října 2009 05:00

Převzato z Internetu:

Satelitní platforma Skylink (Astra, 23,5E) naplánovala technickou výluku bratislavského uplinku, která povede k dočasnému přerušení satelitního signálu na frekvencích: 12,565 GHz, 11,797 GHz, 12,109 GHz a částečně také na 11,992 GHz (zde se to bude týkat jen programů šířených z Bratislavy).

Výluka bude probíhat dne 21.10.2009 v čase od 00:30 do 05:00 hodiny na TVS Bratislava-Kamzík. Po skončení odstávky budou ještě cca 2 hodiny odkódovány všechny programy v nabídce platformy, které jsou šířeny na uvedených transpondérech z Bratislavy.

Jaký je důvod odstávky? "Pripojenie technológií na nové energocentrum s garanciou dodávky elektrického výkonu pre záťaž na úrovni minimálne 99,999965 %," uvádí ve své informaci Towercom, provozovatel služby. "Toto centrum je tvorené diesel agregátom so zdvojeným štartovacím systémom, rotačným zdrojom UPS a spätnou väzbou, ktorá využíva energiu z rotačného zdroja UPS k spoľahlivému štartu diesel generátora," dodává.

Protože společnost Elsat nabírá některé programy z naší nabídky i ze zmíněné satelitní platformy Skylink, bude tato výluka znamenat i krátký výpadek dotčených programů z těchto satelitních transpondérů v naší kabelové nabídce (po dobu trvání satelitní výluky). Konkrétně se výluka týká zejména programů  Z1 TV, TV Barrandov, Nova HD, slovenských programů a případně i některých dalších.

Omlouváme se za případné potíže s tímto výpadkem spojené.

tisk
AKCE PODZIM 2009
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 15. října 2009 08:00
Trvání do: 15. listopadu 2009 16:00

Vážení televizní diváci,

opět přichází naše podzimní akce - říjen/listopad 2009

platná v termínu od 15. 10. 2009 do 15. 11. 2009.

Akční nabídky a slevy platí pro připojení na kabelovou televizi (ve všech rozvodech) a pro připojení k Internetu (vyjma kab. rozvodu T. Sviny). 

V kabelových rozvodech České Budějovice, Písek a Vimperk akce platí i pro zájemce o přechod na naši Rozšířenou programovou nabídku KT Elsat.

A v kabelových rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk, Český Krumlov, Kaplice a Týn nad Vltavou dále i pro zájemce o naši digitální filmovou Pay TV nabídku.

Podrobnosti a další informace o naší podzimní akci si můžete stáhnout zde (soubor ve formátu pdf):
http://web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/AKCE_PODZIM_2009.pdf

Využijte našich velmi výhodných nabídek a kontaktujte naše zákaznická oddělení!

Další informace a kontakty naleznete na našem webu www.elsat.cz

tisk
Ochutnávka filmového kanálu HBO
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Český Krumlov, Písek - kab. rozvody Č. Bud., Písek, Vimperk a Č. Kruml
Trvání od: 14. října 2009 08:00
Trvání do: 26. listopadu 2009 08:00

Zvláštní bonus pro naše zákazníky - v kabelových rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk a Český Krumlov ochutnávka filmového kanálu HBO zdarma!

Každou středu po dobu naší podzimní akce od 14. října do 25. listopadu 2009 mají všichni naši zákazníci v těchto čtyřech kabelových rozvodech možnost sledovat filmový kanál HBO zdarma v analogové podobě prostřednictvím našich Infokanálů. Signál HBO bude připojen každou středu ráno mezi 8. - 9. hodinou ranní a odpojen ve čtvrtek ráno ve stejném čase.

Infokanály Elsat je možno naladit na těchto televizních kanálech:
České Budějovice - SE 6 (140,25 MHz)
Písek -                          E 6 (182,25 MHz)
Vimperk -                  SE 8 (154,25 MHz)
Český Krumlov         SE 6 (140,25 MHz)

tisk
Říjnové seriály na AXN Sci-Fi a AXN Crime
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Písek
Datum: 5. října 2009 16:00

Tematické kanály akčních filmů a seriálů AXN Sci-Fi a AXN Crime nachystaly na říjen zajímavé seriály: druhou řadu scifi série o obyvatelých malého města, kteří bojují po atomovém výbuchu o přežití v primitivních podmínkách Jericho II., španělský kriminální seriál s inteligentním a nekompromisním detektivem Poslední vteřiny, třináctidílné vyprávění, na jehož produkci se podílel slavný rocker Mick Jagger z kapely Rolling Stones Zastánci blahobytu a 5. řadu kultovního seriálu Hvězdná brána: Atlantida.


AXN Sci-Fi

Jericho II.
Život občanů Jericha se radikálně změnil v důsledku atomového útoku, k němuž došlo před několika měsíci. Obyvatelé tohoto malého města musí bojovat o přežití v primitivních podmínkách… Druhá řada varovného vyprávění začíná tři měsíce poté, co nová vláda zastavila konflikt mezi Jerichem a New Bernem. Obyvatelé Jericha začnou obnovovat zdroje energie a snaží se navázat komunikaci s okolním světem. Ačkoli se zdá, že válka definitivně skončila, město ovládá napětí, nejistota, hněv a úzkost. A Jake (Skeet Ulrich) navíc touží po pomstě...

Premiéry: od pondělí, 5. října, každé pondělí, středa a pátek ve 22:00 hod.


Hvězdná brána: Atlantida (5. řada)
Před několika miliony let existovala rasa, zvaná Starověcí. Vytvořila síť hvězdných bran - speciálních zařízení, kterými lze cestovat mezi různými galaxiemi. Starověcí kdysi odletěli a vzali s sebou bájné město jménem Atlantida. Nově vytvořený tým při jejím hledání zamířil k neznámé galaxii Pegasus... V páté řadě populárního sci- fi seriálu Michael zajme těhotnou Teylu, protože její syn má být nástrojem změny. John zjistí místo jejího pobytu, vzápětí je ale zraněn při výbuchu. Záchranný tým vede plukovnice Carterová...

Premiéry: od úterý, 6. října, každé úterý a čtvrtek ve 22:00 hod.


AXN Crime

Poslední vteřiny
Hlavní postavou třináctidílného španělského kriminálního seriálu je inteligentní a nekompromisní detektiv Corso, který se svým týmem řeší spletité kauzy. V úvodní epizodě prchá před zabijákem těhotná servírka, která se stala svědkyní dvojnásobné vraždy. Policie sice záhy zjistí, kdo zločin spáchal, případ se nicméně ukáže jako extrémně komplikovaný. Jeden z dalších příběhů se točí kolem havarovaného letadla, jiný kolem uneseného dítěte...

Premiéry: od úterý, 27. října, každé úterý a čtvrtek ve 22:50 hod.


Zastánci blahobytu
Třináctidílné vyprávění, na jehož produkci se podílel slavný rocker Mick Jagger z kapely Rolling Stones, se točí kolem kuriózního plánu šestice outsiderů. Toaletáři Eugene a Francis, indický taxikář Gourishankar, hlídač Rockefeller, student Louis a půvabná servírka Esperanza si chtějí vylepšit své mizerné existence. Rozhodnou se, že provedou loupež v luxusním bytě Micka Jaggera...

Premiéry: od soboty, 31. října, každou sobotu v 19:10 a 19:35 hod. (vždy dvě epizody)

tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.