Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Výpadek Internetového připojení
Lokalita: Písek, Týn nad Vltavou
Trvání od: 11. listopadu 2008 04:00
Trvání do: 11. listopadu 2008 05:00
Vážení zákazníci,

z důvodu upgrade technologie Internetu u našeho poskytovatele připojení dojde 11.11.08 v době mezi 4.00 a 5:00 hodinou k výpadku Internetového připojení na dobu asi 15 minut.

Omlouváme se za případné potíže s tím spojené.

tisk
Zlevněné předváděcí Set Top Boxy pro zájemce
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Písek - kab. rozvody ČB, Vimperk a Písek
Datum: 22. října 2008 16:00

Oznamujeme našim účastníkům v Č. Budějovicích, Písku a Vimperku, kteří mají zájem o příjem některé z našich digitálních placených kódovaných nabídek, přijímaných pomocí Set Top Boxů Handan CV-5000, že v kanceláři v Č. Budějovicích máme k dispozici omezený počet předváděcích použitých boxů. Tyto boxy jsou repasované, kompletní včetně karty, plně provozuschopné. Jsou k dispozici pro zájemce - zákazníky, kteří se zavážou k odběru některé z našich placených kódovaných digitálních nabídek (HBO, Cinemax, Hustler, Rozšířená nabídka) na 2 roky. Tito zákazníci mají možnost získat buď zcela nový STB za dotovanou cenu 500,- Kč, nebo v případě zájmu mohou získat tento předváděcí repasovaný STB zcela zdarma - v případě závazku k odběru některé z placených nabídek po dobu dvou let!

Zájemci o tyto repasované STB se mohou o ně hlásit osobně nebo telefonicky v naší kanceláři v Č. Budějovicích nebo u našich zástupců v Písku (kancelář Čechova ul.) a ve Vimperku.

tisk
AKCE PODZIM 2008
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 15. října 2008 08:00
Trvání do: 15. listopadu 2008 16:00

Vážení televizní diváci,

opět přichází naše podzimní akce - říjen/listopad 2008

platná v termínu od 15. 10. 2008 do 15. 11. 2008.

Akční nabídky a slevy platí pro připojení na kabelovou televizi a pro připojení k Internetu (vyjma kab. rozvodu T. Sviny). 

V kabelových rozvodech České Budějovice, Písek a Vimperk akce platí i pro zájemce o přechod na naši Rozšířenou programovou nabídku KT Elsat.

A v kabelových rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk, Český Krumlov, Kaplice a Týn nad Vltavou dále i pro zájemce o naši digitální filmovou Pay TV nabídku.

Podrobnosti a další informace o naší podzimní akci si můžete stáhnout zde (soubor ve formátu pdf):
http://web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/AKCE_PODZIM_2008.pdf

Zájemci si mohou stáhnout i barevný akční leták ve formátu pdf pro příslušné město :
http://web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/letaky/

Využijte našich velmi výhodných nabídek a kontaktujte naše zákaznická oddělení!

Další informace a kontakty naleznete na našem webu www.elsat.cz

tisk
Posunutí termínu přechodu programů ČT1 a ČT2 na digitální zdroj signálu ve Vimperku a v Písku
Lokalita: Vimperk, Písek - kab. rozvod Vimperk a Písek
Datum: 14. října 2008 16:00

Oznamujeme našim účastníkům ve Vimperku a v Písku, že z důvodu onemocnění a vzniku následného zdržení přípravných prací dojde v kabelových rozvodech Písek a Vimperk k posunu termínu přepojení signálu programů ČT 1 a ČT 2 na digitální zdroj z vysílače Kleť až na konec listopadu po skončení naší podzimní akce.

K posunu termínu přechodu na digitální signál jsme se rozhodli po jisté úvaze vzhledem ke skutečnosti, že zkušenosti z Č. Budějovic a dalších měst ukázaly, že velká část účastníků není schopna si svépomocí na svých televizorech změnit zvukovou normu z DK na BG u programů ČT a ČT 2, k níž došlo v důsledku přechodu na digitální zdroj signálu. Pokud bychom nyní tuto změnu ve Vimperku a v Písku udělali zároveň s nastupující podzimní akcí, byl by spolu s náporem nových účastníků během akce objem práce pro naše techniky již neúnosný. Bylo proto zvoleno toto kompromisní řešení a přechod na digitální signál a následná změna zvukové normy u programů ČT 1 a ČT 2 (v Písku i TV Nova) budou provedeny až po skončení podzimní akce.

Po dobu podzimní akce bude tedy v kabelových rozvodech Písek a Vimperk signál programů ČT 1 a ČT 2 nabírán v dosavadní analogové podobě z pozemního vysílače Vimperk - Mařský vrch a v rozvodech šířen beze změny ve zvukové normě DK.

tisk
Menší výpadky v distribuci programů CS Linku
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 13. října 2008 16:00

V noci na úterý 14. října 2008 dojde v čase mezi druhou až pátou hodinou k menším výpadkům v distribuci některých programů na satelitní platformě CS Link. Důvodem jsou plánované technické úpravy na uplinku a v distribuci programů optikou na uplink Kavčích horách, odkud se signál posílá na satelity Astra.

Programy paketu CS Link se vysílají na třech transpondérech na pozici 23,5°E přes satelity Astra 3A a Astra 1E. Na družici Astra 3A má paket CS Link transpondér na kmitočtu 12,525 GHz, polarizace vertikální, SR 27500, FEC 3/4. Přes Astru 1E se vysílají zbývající dva multiplexy CS Linku - na kmitočtech 11,876 a 11,992 GHz, polarizace horizontální, SR 27500, FEC 3/4.

Technické úpravy a výpadky programů na CS Linku mohou ovlivnit i další platformy, které využívají signál z transpondérů této satelitní služby.

tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.