Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Porucha programu AXN v Č. Budějovicích
Lokalita: České Budějovice - kab. rozvod Č. Budějovice
Datum: 28. května 2008 12:00

Včera (úterý) ve večerních hodinách bohužel došlo k havárii satelitního přijímače/dekodéru pro program AXN (závada ve zdroji a program nyní nefunguje (pouze černá obrazovka). Protože se jedná o speciální jednoúčelové zařízení amerického výrobce, které nám dodává přímo provozovatel programu a nelze je držet náhradní skladem, bylo provozovatelem přislíbeno zaslání náhradního přijímače obratem kurýrem, měl by být dodán zítra nebo nejdéle pozítří a program pak hned opět zprovozníme.
Omlouváme se za případné potíže s tímto výpadkem spojené, je to nepříjemné, AXN je jeden z nejlepších programů, ale bohužel tuto věc nelze nijak více urychlit.

tisk
Rozhlasová stanice Rádio Beat v Týně
Lokalita: Týn nad Vltavou - kab. rozvod Týn
Datum: 28. května 2008 08:00
NOVÁ ROZHLASOVÁ STANICE RÁDIO BEAT

Nová česká rocková rozhlasová stanice Rádio Beat, která začala od listopadu 2007 vysílat v Č. Budějovicích na vzdušné frekvenci 101,2 MHz, byla včera nově zařazena do rozhlasové nabídky kabelového rozvodu Elsat v Týně nad Vltavou. Stanice bude v rozvodu šířena na kabelové frekvenci 87,7 MHz, náhradou za plzeňskou stanici FM Plus, jež byla v naší nabídce zrušena a krátce byla na této frekvenci nahrazena stanicí Evropa 2.
 
Vzhledem k ukončení pozemního vysílání rozhlasové stanice Eldorádio a jejímu nahrazení stanicí Rádio Blaník Jižní Čechy došlo v rozhlasové nabídce kabelové televize Elsat v Týně ke zdvojení šíření stanice Rádio Blaník. Bylo proto provedeno několik změn a přesunů v obsazení stanic a jejich kabelových frekvencí:
1. Na frekvenci 97,2 MHz pokračuje místo Eldorádia stanice Rádio Blaník JČ.
2. Na frekvenci 102,3 MHz byla přesunuta stanice Rádio Evropa 2 (z původní frekvence 87,7 MHz), přebíraná z pozemního vysílače v Č. Budějovicích.
3. Na frekvenci 87,7 MHz byla nově zařazena rocková rozhlasová stanice Rádio Beat.
tisk
Výpadek internetového připojení - Týn nad Vltavou
Lokalita: Týn nad Vltavou
Trvání od: 27. května 2008 09:00
Trvání do: 27. května 2008 11:00

Upozorňujeme naše účastníky v kabelovém rozvodu v Týně nad Vltavou, že v úterý 27.5.2008 od 9:00 do 11:00h dojde k výpadku Internetového připojení.


Důvodem je upgrade trasy do Internetu.

Omlouváme se za potíže s tím spojené.

tisk
Film+ prochází zásadní proměnou – nasazuje atraktivní filmy
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Písek - kab. rozvody Č.B., Písek, Vimperk
Datum: 26. května 2008 08:00
 
Film+ prochází zásadní proměnou – nasazuje atraktivní filmy
 
Kabelový a satelitní placený filmový kanál Film+ společnosti IKO Cable prochází v těchto týdnech poměrně zásadní proměnou – televize, která doposud vsázela na méně známé filmy, přichází nyní k divákům s atraktivními filmovými tituly v exkluzivní české televizní premiéře.

Jako novinku jsme od jara vložili do našeho vysílání exklusivní televizní premiéry vybraných a dobře známých kinotitulů, například “Apokalypto” od Mel Gibsona, “Iluzionistu” s Edwardem Nortonem, “Sólokapra” se Scarlett Johnson a Woody Allenem, nebo “Warholka” o múze Andy Warhola, “Vášeň a cit” ze života Jane Austinové, “Skandál” s Richardem Gerem, “Tygr a sníh” s Robertem Begninim. To jsou pouze některé z premiérových filmů, na které se mohou naši diváci těšit v nejbližší době,“ přibližuje serveru parabola.cz nové tituly Film+ Andras Enyedi, jednatel společnosti IKO Cable s.r.o. CR, CEO IKO Cable CEE.

Diváci Film+ budou první, kdo jej na českých a slovenských obrazovkách najdou. „Tyto nedávné kinopremiéry uvádíme jako první v televizi před všemi ostatními televizními stanicemi v Čechách i na Slovensku,“ upozorňuje Andras Enyedi.

Film+ bude i nadále přinášet nejenom to nejlepší z nových filmových titulů ale i starší a úspěšné snímky. „Dále si diváci budou moci vybrat i ze “starších”, ale stále populárních filmových titulů, jako jsou například “Podzim v New Yorku” s Richardem Gerem,”Bílý oleander” s Michelle Pfeiffer, “Nevěsta na útěku” s Julií Roberts, “Intermission” s Colinem Farrelem, “Údolí stínů” s Melem Gibsonem, “V moci snů” s Demi Moore a z mnoha dalších skvělých filmových titulů. Věřím tomu, že si z naší filmové nabídky dokáže vybrat každý divák ke své naprosté spokojenosti,“ uzavírá pro server parabola.cz Andras Enyedi z IKO Cable TV.

Řada nových filmových titulů bude na programu Film+ v exkluzivní TV premiéře a dokonce uvedeny před nasazením na prémiovém filmovém kanálu HBO. Provozovatel stanice Film+ naplánoval premiérové tituly ve větším rozsahu na jaro a poté na podzim letošního roku, kdy začíná pravidelný souboj televizí o diváckou přízeň.

Balíček atraktivních filmových titulů hodlá Film+ doplnit úspěšnými českými filmy. V příštím roce Film+ do vysílání zařadí i balíček vybraných domácích filmů. Konkurovat CS Filmu – Film+ se zaměří na české filmy z posledních několika málo let. O jaké tituly půjde, zatím z konkurenčních důvodů nechce Film+ upřesnit.

Film+ nabízí filmy různých žánrů – akční filmy, komedie, detektivky, vědecko-fantastické filmy, thrillery, dramata, filmy pro děti, rodinné filmy, muzikály, horrory a také eroticky laděné filmy.
 
Filmový kanál Film+ naleznou účastníci kabelové televize Elsat v naší digitální Rozšířené nabídce – prozatím v rozvodech České Budějovice, Písek a Vimperk.
tisk
Ceník při ztrátě či nedodání některých komponentů z příslušenství při odhlášení služby a vrácení zařízení
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou
Datum: 25. května 2008 12:00

Ceník při ztrátě či nedodání některých komponentů z příslušenství při odhlášení služby a vrácení zařízení provozovateli.

Týká se kabelových modemů Webstar pro připojení k Internetu přes kabelovou TV, v případě, že zákazník ukončuje službu a vrací provozovateli Elsat pronajatý modem proti vratné kauci 500,- Kč.
V případě digitálních Set Top Boxů se ceník týká těch zákazníků, kteří jakožto platící odběratelé analogového filmového kanálu HBO získali po jeho přechodu na digitální šíření digitální kabelový Set Top Box zvýhodněně do pronájmu pouze za vratnou kauci 500,- Kč a nyní Pay TV službu končí a vrací STB provozovateli Elsat.

Příslušná částka za nevrácené příslušenství se strhává z vratné kauce.

Set Top Box – srážka z vratné kauce při ztrátě:
 
 
dálkový ovladač
300,- Kč
smart karta
300,- Kč
scart kabel
 50,- Kč
anténní kabel
 50,- Kč
krabice
 50,- Kč
návod
 20,- Kč
plastové pouzdro na kartu
 10,- Kč
 
 
 
 
Internet – modem – srážka z vratné kauce kauce při ztrátě:
 
 
napájecí zdroj
500,- Kč
USB kabel
 50,- Kč
síťový (ethernet) kabel
 50,- Kč
krabice
 50,- Kč
instalační CD
 50,- Kč

tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.