Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Výluka programů v digitální i analogové nabídce
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 13. května 2019 09:00
Trvání do: 13. května 2019 16:00
Vážení zákazníci

oznamujeme tímto, že v pondělí 13. 5. v dopoledních hodinách cca od 9.00 bude probíhat výměna další klíčové součásti technologie pro odbavování kabelové digitální DVB-C nabídky v Č. Budějovicích. Jedná se o poslední velkou položku technologie v rekonstrukci hlavní stanice po předsilvestrovské havárii.
Dále v rámci této operace bude provedeno i bezpečnostní naklonování SSD disků našich používaných digitálních transkodérů.
Z tohoto důvodu dojde v tento den dopoledne k několika kratším výpadkům části kabelové DVB-C nabídky a v menší míře také části analogové nabídky.

Za případné potíže s tímto výpadkem spojené se omlouváme.
tisk
Formule 1 přijíždí do Evropy na stanicích Sport1 a Sport2
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 10. května 2019 14:00
Formule 1 přijíždí do Evropy na stanicích Sport1 a Sport2

Již tento víkend přijíždí Formule 1 na starý kontinent. Evropská část sezony startuje na Katalánském okruhu v Barceloně a stanice Sport1 a Sport2 přinesou přímé přenosy z tréninků, kvalifikace i samotného hlavního závodu.

Přehled živých přenosů závodů Formule 1 o tomto víkendu na stanicích Sport1 a Sport2:
Pátek 10. května 15:00 na Sport1 - 2. trénink
Sobota 11. května 12:00 na Sport1 - 3. trénink 15:00 na Sport1 - kvalifikace
Neděle 12. května 14:00 na Sport2 - předzávodní studio F1 15:00 na Sport2 - Velká cena Španělska
tisk
Výpadek internetového připojení a kabelové televize
Lokalita: České Budějovice - Máj, A. Barcala
Trvání od: 9. května 2019 07:45
Trvání do: 9. května 2019 10:00
Vážení zákazníci, ve čtvrtek 9.5.2019 v době od 7:45 do 10:00 nepůjde v ulici A. Barcala v terasových domech kabelová televize a Internet. Důvodem výpadku je odstávka dodávky elektrické energie společnosti EON v místě napájení naší kabelové technologie. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Uzavření kanceláře v Písku
Lokalita: Písek
Trvání od: 6. května 2019 08:12
Trvání do: 7. května 2019 13:00
Vážení zákazníci, z důvodu dovolené bude dnes a zítra uzavřena kancelář v Písku. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Zombie série Fear the Walking Dead a seriál NOS4A2 v červnu na AMC
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 5. května 2019 16:00
Zombie série Fear the Walking Dead a seriál NOS4A2 v červnu na AMC

Letošní seriálové léto na českých a slovenských obrazovkách odstartují dva seriály z dílny stanice AMC. Nejprve v pondělí 3. června, ve 22:00 čeká diváky již 5. sezona oblíbeného zombie seriálu Fear the Walking Dead.

O tři dny později, ve čtvrtek 6. června, opět v 10 hodin večer přijde na řadu zbrusu nová hororová série NOS4A2. Oba seriály nabídne stanice s českým dabingem.

V páté sezoně seriálu Fear the Walking Dead vede hlavní hrdina Morgan Jones (Lennie James) se zarputilostí sobě vlastní skupinku přeživších v krutém postapokalyptickém světě. Všichni se snaží si navzájem pomáhat. Ani ne z nezištných důvodů, jako ze snahy odčinit vše špatné, co v minulosti provedli. Ale ztracená důvěra se nezískává snadno. Navíc je čekají nelehké časy, protože se ocitnou na tajemném, zakázaném území. Zde se musí postavit čelem nejen k vlastní minulosti ale i ke svému strachu. Pouze překonáním svých démonů mohou nalézt nový způsob života.

Hlavními hvězdami seriálu Fear the Walking Dead jsou Lennie James, Alycia Debnam-Careyová, Colman Domingo, Danay Garciová, Garret Dillahunt, Maggie Graceová, Jenna Elfmanová, Alexa Nisensonová a Austin Amelio. Exkluzivním producentem série je Scott M. Gimple, showrunnery jsou Andrew Chambliss, Ian Goldberg, Robert Kirkman, David Alpert, Gale Anne Hurdová a Greg Nicotero.

Seriál Fear the Walking Dead mají diváci možnost i původním anglickém znění každé pondělí od 3. června ve 3:00 ráno.

Příběh NOS4A2, vycházející ze stejnojmenného beselleru Joa Hilla, sleduje mladou hrdinku Vic McQueenovou (Ashleigh Cummings), která zjistí, že má nadpřirozenou schopnost sledovat vše, co se kdy ztratilo. Tato vlastnost je darem i prokletím, jelikož ji postaví do střetu s nesmrtelným Charliem Manxem (Zachary Quinto).

Manx je nesmrtelná bytost, která se živí dušemi dětí, které unáší do své zvrácené, ledem zamrzlé vánoční vesničky zvané Christmasland. V té pak uvízlí nešťastníci den co den prožívají Štědrý den a neštěstí a smutek mají zapovězeny. Stydlivá až asociální Vic bude muset vynaložit veškerou odvahu, smysl pro humor i nezdolnost pokud chce ztracené duše zachránit z Manxových spárů. Bude však mít co dělat, aby se jeho obětí nestala i ona sama.

Seriál NOS4A2 je produkován Studii AMC ve spolupráci se společností Tornate Television. Výkonnými producenty série jsou již zmíněný Joe Hill, Jami O Brien (Fear The Walking Dead, Hell On Wheels), který zároveň zastane pozici showrunnera a viceprezidentka Tornate Television Lauren Corraová.

Další herecké obsazení: Olafur Darri Olafsson (Lady Dynamite) v roli Binga Partridge, Virginia Kullová (The Looming Tower) jako Linda McQueenová, Ebon Moss-Bachrach (The Punisher) v roli Chrise McQueena and Jahkara Smithová (youtuberka Sailor J) v roli Maggie Leighové.

zdroj: AMC
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.