Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Ceník při ztrátě či nedodání některých komponentů z příslušenství při odhlášení služby a vrácení zařízení
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou
Datum: 25. května 2008 12:00

Ceník při ztrátě či nedodání některých komponentů z příslušenství při odhlášení služby a vrácení zařízení provozovateli.

Týká se kabelových modemů Webstar pro připojení k Internetu přes kabelovou TV, v případě, že zákazník ukončuje službu a vrací provozovateli Elsat pronajatý modem proti vratné kauci 500,- Kč.
V případě digitálních Set Top Boxů se ceník týká těch zákazníků, kteří jakožto platící odběratelé analogového filmového kanálu HBO získali po jeho přechodu na digitální šíření digitální kabelový Set Top Box zvýhodněně do pronájmu pouze za vratnou kauci 500,- Kč a nyní Pay TV službu končí a vrací STB provozovateli Elsat.

Příslušná částka za nevrácené příslušenství se strhává z vratné kauce.

Set Top Box – srážka z vratné kauce při ztrátě:
 
 
dálkový ovladač
300,- Kč
smart karta
300,- Kč
scart kabel
 50,- Kč
anténní kabel
 50,- Kč
krabice
 50,- Kč
návod
 20,- Kč
plastové pouzdro na kartu
 10,- Kč
 
 
 
 
Internet – modem – srážka z vratné kauce kauce při ztrátě:
 
 
napájecí zdroj
500,- Kč
USB kabel
 50,- Kč
síťový (ethernet) kabel
 50,- Kč
krabice
 50,- Kč
instalační CD
 50,- Kč

tisk
Nabídka pro stávající předplatitele filmového kanálu HBO
Lokalita: Kaplice, Český Krumlov, Týn nad Vltavou - kab. rozvody ČK, Kaplice, Týn
Datum: 23. května 2008 12:00
Vážený předplatiteli filmového kanálu HBO,
v souvislosti se zvyšováním kvality a uživatelského komfortu námi poskytovaných služeb přechází naše společnost od analogového přenosu a kódování placených televizních programů k digitálnímu. Výsledkem je možnost výběru z většího množství zvlášť placených programů a větší zákaznický komfort.
Za stávající měsíční paušální poplatek 250,- Kč za příjem programu HBO budete nyní moci sledovat programy HBO, HBO 2 a HBO Comedy. Budete tedy mít možnost sledovat tři programy za cenu jednoho!
Pro příjem výše uvedených programů potřebujete speciální digitální Set Top Box. Cena Set Top Boxu od naší společnosti činí 2.500,- Kč včetně DPH. Jakožto stávajícímu předplatiteli HBO Vám však nabízíme možnost bezplatného zapůjčení tohoto zařízení pouze proti vratné kauci 500,- Kč. Společně s nekódovanými analogovými programy budete moci prostřednictvím tohoto Set Top Boxu sledovat rovněž všechny nekódované digitální programy šířené v rámci našeho televizního kabelového rozvodu (zahraniční DVB-C pakety A a B).
 
Vzhledem ke skutečnosti, že ke 2. 6. 2008 končí analogové šíření programu HBO v rámci našeho televizního kabelového rozvodu a téhož dne bude nahrazeno třemi výše uvedenými digitálně šířenými programy, je potřeba do této doby převzít digitální Set Top Box. Set Top Box Vám předá náš zástupce na základě telefonické domluvy. Set Top Box Vám rovněž můžeme nainstalovat přímo u Vás doma  na základě telefonické objednávky. Instalaci doma provádíme za režijní náklady. Poplatek činí 300,- Kč včetně DPH. Pro sjednání termínu předání Set Top Boxu či jeho instalaci ve Vašem bytě kontaktujte prosím naše zákaznické oddělení na telefonních číslech 385 524 088, nebo 385 524 086 pro rozvody Kaplice a Týn nad Vltavou a na tel. 380 711 713 (p. Musil, p. Růžička) pro rozvod Český Krumlov. Kontaktujte nás prosím  co nejdříve. Předejdete tak případným potížím těsně před vypnutím analogově šířeného programu HBO.
Šíření digitálně kódovaných placených programů je velice náročná technická záležitost. Naše společnost zavádí tuto službu jako jedna z prvních v České republice s cílem zlevnit a zkvalitnit poskytované služby v této oblasti..
Děkujeme Vám za Váš dosavadní zájem o program HBO a věříme, že Vás naše zkvalitněná a cenově výhodnější nabídka uspokojí, a že rovněž budete spokojeni s možností sledovat nově zavedené velmi atraktivní programy za cenově výhodných podmínek.
 
Tato akční nabídka je platná pouze pro stávající předplatitele filmového kanálu HBO!
Vyzýváme proto naše předplatitele kanálu HBO, aby si neprodleně vyzvedli do pronájmu potřebný digitální Set Top Box (za vratnou kauci 500,- Kč), a vyhnuli se tak případnému zbytečnému výpadku v příjmu zaplaceného filmového kanálu HBO po ukončení jeho analogového šíření od 2. 6. 2008.
 
Zájemci o propojení a přivedení signálu z digitálního Set Top Boxu (STB) k dalším televizorům a zařízením si mohou potřebné informace a tipy stáhnout zde: http://web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/Propojeni_STB.doc
tisk
Výpadek signálu KT a Internetu v Týně
Lokalita: Týn nad Vltavou - Týn - Malá strana
Datum: 17. května 2008 12:00

Omlouváme se našim účastníkům v Týně nad Vltavou na sídlišti Malá strana - ulice Orlická, Vojnova a Pod tratí za trvající výpadek signálu kabelové televize a připojení k Internetu. V pátek 16. 5. v odpoledních hodinách zde bohužel došlo k vážné havárii podzemního páteřního kabelu, který bez zjevné příčiny přestal náhle přenášet signál televize i Internetu. Na lokalizaci závady a jejím řešení pracuje o víkendu naše technická skupina, ale oprava je velice náročná a komplikovaná, protože poškozené místo se může nacházet kdekoliv v úseku cca 200 metrů a jeho nalezení je velmi obtížné. Není proto bohužel možné přesně určit, kdy bude oprava dokončena a dodávka signálu opět obnovena.

Ještě jednou se našim zákazníkům velice omlouváme za tuto nepříjemnost a případné potíže s tímto víkendovým výpadkem spojené, výpadek bude zákazníkům kompenzován. Děkujeme za pochopení.

 

tisk
Jarní akce se prodlužuje až do 20. 5. 2008
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 16. května 2008 08:00
Trvání do: 20. května 2008 16:00
JARNÍ AKCE je prodloužena do 20. 5. 2008

Pro značný zájem se naše jarní akce prodlužuje až do 20. května 2008 !
Objednejte si do konce října zřízení přípojky naší kabelové televize a získáte slevu na připojovacím poplatku 500,- Kč.
Za přípojku tedy zaplatíte jen 500,- Kč.
A navíc, první měsíční paušální poplatek budete platit až za měsíc červenec 2008.
Objednejte si do 20. května připojení k Internetu prostřednictvím naší kabelové televize a získáte slevu na připojovacím poplatku ve výši 1000,- Kč. Připojení k Internetu vám tedy bude zřízeno zcela zdarma! (Vyjma rozvodu T. Sviny).
Nemáte-li dosud naší přípojku zavedenu, a objednáte-li si zároveň přístup k Internetu, zřídíme vám obě služby dohromady rovněž zdarma bez zřizovacích poplatků.  
 
Více informací na www.elsat.cz , na tomto Infoservisu a v Infokanálech Elsat.
tisk
Výpadky programů v Týně nad Vltavou
Lokalita: Týn nad Vltavou - kab. rozvod Týn
Trvání od: 15. května 2008 08:00
Trvání do: 15. května 2008 16:00

Dnes v průběhu dne bude probíhat další úprava a přesun kabeláže na hlavní stanici kabelového rozvodu v Týně. Z toho důvodu bude docházet k nepravidelným krátkodobým výpadkům některých programů na nezbytně nutnou dobu k přesunu kabelů a přepojení konektorů.

Omlouváme se za případné potíže s tímto spojené.

tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.