Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Výpadek signálu KT a Internetu v Týně
Lokalita: Týn nad Vltavou - Týn - Malá strana
Datum: 17. května 2008 12:00

Omlouváme se našim účastníkům v Týně nad Vltavou na sídlišti Malá strana - ulice Orlická, Vojnova a Pod tratí za trvající výpadek signálu kabelové televize a připojení k Internetu. V pátek 16. 5. v odpoledních hodinách zde bohužel došlo k vážné havárii podzemního páteřního kabelu, který bez zjevné příčiny přestal náhle přenášet signál televize i Internetu. Na lokalizaci závady a jejím řešení pracuje o víkendu naše technická skupina, ale oprava je velice náročná a komplikovaná, protože poškozené místo se může nacházet kdekoliv v úseku cca 200 metrů a jeho nalezení je velmi obtížné. Není proto bohužel možné přesně určit, kdy bude oprava dokončena a dodávka signálu opět obnovena.

Ještě jednou se našim zákazníkům velice omlouváme za tuto nepříjemnost a případné potíže s tímto víkendovým výpadkem spojené, výpadek bude zákazníkům kompenzován. Děkujeme za pochopení.

 

tisk
Jarní akce se prodlužuje až do 20. 5. 2008
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 16. května 2008 08:00
Trvání do: 20. května 2008 16:00
JARNÍ AKCE je prodloužena do 20. 5. 2008

Pro značný zájem se naše jarní akce prodlužuje až do 20. května 2008 !
Objednejte si do konce října zřízení přípojky naší kabelové televize a získáte slevu na připojovacím poplatku 500,- Kč.
Za přípojku tedy zaplatíte jen 500,- Kč.
A navíc, první měsíční paušální poplatek budete platit až za měsíc červenec 2008.
Objednejte si do 20. května připojení k Internetu prostřednictvím naší kabelové televize a získáte slevu na připojovacím poplatku ve výši 1000,- Kč. Připojení k Internetu vám tedy bude zřízeno zcela zdarma! (Vyjma rozvodu T. Sviny).
Nemáte-li dosud naší přípojku zavedenu, a objednáte-li si zároveň přístup k Internetu, zřídíme vám obě služby dohromady rovněž zdarma bez zřizovacích poplatků.  
 
Více informací na www.elsat.cz , na tomto Infoservisu a v Infokanálech Elsat.
tisk
Výpadky programů v Týně nad Vltavou
Lokalita: Týn nad Vltavou - kab. rozvod Týn
Trvání od: 15. května 2008 08:00
Trvání do: 15. května 2008 16:00

Dnes v průběhu dne bude probíhat další úprava a přesun kabeláže na hlavní stanici kabelového rozvodu v Týně. Z toho důvodu bude docházet k nepravidelným krátkodobým výpadkům některých programů na nezbytně nutnou dobu k přesunu kabelů a přepojení konektorů.

Omlouváme se za případné potíže s tímto spojené.

tisk
Změna v rozhlasové nabídce v Č. Budějovicích
Lokalita: České Budějovice - kab. rozvod Č. Budějovice
Datum: 5. května 2008 10:00
Vzhledem k ukončení pozemního vysílání rozhlasové stanice Eldorádio a jejímu nahrazení stanicí Rádio Blaník Jižní Čechy došlo v rozhlasové nabídce kabelové televize Elsat ke zdvojení šíření stanice Rádio Blaník. Bylo proto provedeno několik změn a přesunů v obsazení stanic a jejich kabelových frekvencí:
 
1. Na frekvenci 96,6 MHz pokračuje místo Eldorádia stanice Rádio Blaník JČ.
2. Na frekvenci 88,0 MHz byla přesunuta katolická stanice Rádio Proglas (z původní frekvence 95,7 MHz), přebíraná z pozemního vysílače v Č. Budějovicích.
3. Na frekvenci 95,7 MHz byla nově zařazena satelitní rozhlasová stanice JAM FM s programovou skladbou na bázi soulu a funku.     
tisk
Výpadky programů v Týně nad Vltavou
Lokalita: Týn nad Vltavou - kab. rozvod Týn
Trvání od: 23. dubna 2008 08:00
Trvání do: 23. dubna 2008 16:00

Dnes v průběhu dne bude probíhat úprava a přesun kabeláže na hlavní stanici kabelového rozvodu v Týně. Z toho důvodu bude docházet k nepravidelným krátkodobým výpadkům některých programů na nezbytně nutnou dobu k přesunu kabelů a přepojení konektorů.

Omlouváme se za případné potíže s tímto spojené.

tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.