Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
České celoplošné tv stanice z digitálního DVB-T multiplexu č. 2
Lokalita: České Budějovice, Písek, Týn nad Vltavou - kab. rozvody Č. Bud., Písek, Týn
Datum: 24. dubna 2009 12:00

Upozorňujeme naše účastníky v Č. Budějovicích, Týně nad Vltavou a Písku, že s vynaložením značného úsilí se nám úspěšně podařilo vyřešit technické obtíže dálkového příjmu signálu ze vzdálených televizních vysílačů Votice a Krašov a v těchto třech městech zajistit pro naše účastníky příjem českého pozemního DVB-T multiplexu č. 2, který ještě v Jihočeském kraji vůbec nevysílá a zahájí vysílání až na podzim tohoto roku. 
Pozemní DVB-T mux č. 2 byl zařazen do digitální nabídky Elsat a obsahuje tyto televizní programy:

1. NOVA TV
2. NOVA Cinema
3. PRIMA TV
4. PRIMA Cool
5. TV Barrandov

Naši účastníci v Č. Budějovicích, Týně nad Vltavou a v Písku, přijímající naši digitální nabídku pomocí kabelových Set Top Boxů nebo televizorů s kabelovým DVB-C tunerem mají tedy nyní možnost takřka s půlročním předstihem již sledovat výše uvedené programy v digitální podobě v rámci naší digitální nabídky Elsat. Nové programy byly zařazeny do digitální nabídky prozatím na tyto televizní kanály:

- České Budějovice - SE 23 (322,00 MHz) - paket A - digitální programy z DVB-T multiplexu č. 1 (programy ČT) a č. 2 (programy Nova, Prima aj.) byly sloučeny do jednoho společného kabelového paketu A.
- Týn nad Vltavou - SE 32 (394,00 MHz) - paket D - DVB-T mux č. 2 byl převeden do kabelového formátu DVB-C.
- Písek - SE 32 (394,00 MHz) - paket F - dtto

Jedná se dočasné umístění těchto nových programů do digitální nabídky. Po spuštění pozemních DVB-T multiplexů 2 a 3 z jihočeského vysílače Kleť na podzim tohoto roku budou programy z obou těchto muxů sloučeny do jednoho kabelového paketu, který bude ve všech našich kabelových rozvodech šířen na tv kanálu SE 4 (130,00 MHz). Naši účastníci budou včas informováni.

Zároveň upozorňujeme naše účastníky v Č. Budějovicích, Týně a Písku, kteří budou tyto nově zařazené české programy sledovat v digitální podobě, že z výše uvedených důvodů (dálkový příjem z velké vzdálenosti) je přijímaný signál značně slabý, bez signálové rezervy v případě zhoršení příjmových podmínek, proto může občas například při zhoršení počasí (prudký déšť atp.) docházet ke krátkodobým výpadkům signálu, rozpadu obrazu a kostičkování. A to zvláště v Písku, kde je přijímaný signál nejslabší. Přesto se však domníváme, že tento dočasný dálkový příjem programů, které jinak doposud nejsou v našem kraji pozemním příjmem dostupné, bude pro naše zákazníky přínosem a budou moci sledovat programy Nova, Prima a další přímo v digitální podobě se značným předstihem.

V ostatních našich rozvodech není vzhledem k jejich zeměpisné poloze tento dálkový příjem možný, protože signál do těchto měst již nedosáhne. Proto ve všech ostatních městech budou programy z pozemních DVB-T muxů 2 a 3 zařazeny do digitální nabídky Elsat ihned jakmile budou spuštěny v našem kraji z vysílače Kleť.

 

tisk
výpadek kabelového připojení-Písek
Lokalita: Písek
Trvání od: 21. dubna 2009 09:00
Trvání do: 21. dubna 2009 15:00

Vážení zákazníci!

Z důvodu údržby páteřních sítí bude v úterý 21.4.09 od 9h do 15h docházet k výpadkům všech našich služeb na sídlišti Dukla a na Nábřeží 1. máje.

Jednotlivé výpadky by neměly přesáhnout 60 minut.

Děkujeme za pochopení.

tisk
Výpadek kabelového připojení - Písek
Lokalita: Písek
Trvání od: 15. dubna 2009 09:00
Trvání do: 15. dubna 2009 14:00

Vážení zákazníci!

Z důvodu údržby páteřních sítí bude ve středu 15.4.09 od 9h do 14h docházet k výpadkům všech našich služeb na sídlišti Dukla a na Nábřeží 1. máje.

Jednotlivé výpadky by neměly přesáhnout 60 minut.

Děkujeme za pochopení.

tisk
AKCE JARO 2009
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 15. dubna 2009 08:00
Trvání do: 15. května 2009 16:00

Vážení televizní diváci,

opět přichází naše jarní akce - duben/květen 2009

platná v termínu od 15. 4. 2009 do 15. 5. 2009.

Akční nabídky a slevy platí pro připojení na kabelovou televizi (ve všech rozvodech) a pro připojení k Internetu (vyjma kab. rozvodu T. Sviny). 

V kabelových rozvodech České Budějovice, Písek a Vimperk akce platí i pro zájemce o přechod na naši Rozšířenou programovou nabídku KT Elsat.

A v kabelových rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk, Český Krumlov, Kaplice a Týn nad Vltavou dále i pro zájemce o naši digitální filmovou Pay TV nabídku.

Podrobnosti a další informace o naší jarní akci si můžete stáhnout zde (soubor ve formátu pdf):
http://web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/AKCE_JARO_2009.pdf

Využijte našich velmi výhodných nabídek a kontaktujte naše zákaznická oddělení!

Další informace a kontakty naleznete na našem webu www.elsat.cz

tisk
Výpadek kabelového připojení
Lokalita: České Budějovice
Trvání od: 2. dubna 2009 08:00
Trvání do: 2. dubna 2009 12:00
Vážení zákazníci,
oznamujeme vám tímto, že  ve čtvrtek  2.4.2009 bude docházet v době  8.00 - 12.00 k výpadkům (max. 60 min.) námi poskytovaného připojení kabelové televize a Internetu.
Uvedený výpadek se týká lokality sídliště Vltava ul. Písecká,Vodňanská,Otavská
 
 
Důvodem tohoto výpadku je plánovaná výměna zařízení v páteřních sítích.
Děkujeme za pochopení.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.