Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Výpadek signálu KT a připojení k Internetu ve Vimperku
Lokalita: Vimperk - kab. rozvod Vimperk
Trvání od: 19. září 2007 08:00
Trvání do: 19. září 2007 16:00

Oznamujeme našim účastníkům ve Vimperku, že ve středu 19. 9. 2007 v době cca od 9.00 do 16.00 hodin dojde k nepravidelným výpadkům všech televizních a rozhlasových programů a připojení k Internetu v celém kabelovém rozvodu.
Důvodem je přepojení anténních signálových přívodů na nový kabelový svod v objektu hlavní přijímací stanice, jejž bylo nutno namontovat kvůli zateplování a nové fasádě. Doba výpadku programů a připojení k Internetu bude minimalizována na co nejkratší možnou dobu a přepojení bude provedeno co nejrychleji.
Omlouváme se za potíže s tímto výpadkem spojené.

 

tisk
Filmový kanál HBO Comedy v Č. Budějovicích a Písku
Lokalita: České Budějovice, Písek - kab. rozvody Č. Bud. a Písek
Datum: 14. září 2007 16:00

Oznamujeme našim účastníkům v Č. Budějovicích a Písku, přijímajícím pomocí Set Top Boxu v rámci digitální nabídky náš kódovaný filmový paket, že dnešním dnem byl do nabídky úspěšně zařazen nový filmový kanál HBO Comedy.

Naši zákazníci, kteří si v rámci filmového paketu předplácejí programy HBO, mají již dnes v předstihu možnost nový filmový kanál HBO Comedy sledovat na svých Set Top Boxech. V seznamu předvoleb na STB by měl nový program naběhnout automaticky v rámci automatické aktualizace. Pokud se tak nestane nebo někdo nebude chtít čekat na aktualizaci, má účastník možnost si filmový paket na STB manuálně znovu naladit, na střední frekvenci 370,00 MHz. Ovšem jako nejlepší a nejjistější alternativa se jeví verze dát v menu smazat všechny programy a následně je všechny znovu načíst pomocí položky automatické ladění a uložit do paměti. Program HBO Comedy je následně dekódován stejně jako HBO 1 a HBO 2, pokud účastník má tyto filmové kanály předplaceny. V nedávné době došlo k určitým menším změnám i dalších FTA paketech, proto by STB v průběhu automatického ladění měl nyní aktuálně uložit do předvoleb celkem 44 tv položek, včetně našeho kódovaného filmového balíku.

Zákazník, který si za poplatek 250,- Kč měsíčně předplácí HBO, má nyní možnost sledovat za své peníze nikoliv jeden nebo dva programy, nýbrž již celkem tři filmové kanály z rodiny HBO!!! K tomu je možné si předplatit i další dva filmové kanály Cinemax 1 a Cinemax 2 a též erotický program pro dospělé Hustler TV. Účastník má též možnost využít slevu v rámci kombinovaného filmového balíčku.
Programový přehled nového filmového kanálu HBO Comedy, jakož i ostatních programů našeho filmového paketu je možno si stáhnout z Internetu na webu http://www.tvcentrum.com/tvdownload/


tisk
Výpadek připojení Internetu v Českých Budějovicích
Lokalita: České Budějovice
Trvání od: 13. září 2007 12:30
Trvání do: 13. září 2007 12:50
Ve čtvrtek 13. září mezi 12:30 a 12:50 dojde v Českých Budějovicích ke krátkodobému výpadku připojení k Internetu po dobu přibližně 20 minut. Důvodem výpadku je pravidelná údržba a upgrade serverů na hlavní stanici.
Děkujeme za pochopení a omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Výpadky signálu KT a připojení k Internetu v Písku
Lokalita: Písek - kab. rozvod Písek
Trvání od: 10. září 2007 08:00
Trvání do: 12. září 2007 16:00

Upozorňujeme naše účastníky v Písku, že ve dnech pondělí, úterý a středa 10. - 12. 9. 2007 může na sídlištích Dukla a Hradiště docházet v čase 9.00 - 13.00 hodin k nepravidelným výpadkům dodávky signálu kabelové televize a připojení k Internetu.
Důvodem je úprava páteřní sítě kabelového rozvodu a výměna části technologie v souvislosti se zprovozněním optické páteřní trasy.
Omlouváme se za potíže s tím spojené.

tisk
Mistrovství světa v ragby 2007 v přímém přenosu na TV5 Monde
Lokalita: České Budějovice, Písek - kab. rozvody Č. Bud. a Písek
Datum: 7. září 2007 08:00

Účastníci KT Elsat v kabelových rozvodech České Budějovice a Písek, kteří přijímají naši digitální nabídku pomocí Set Top Boxů, mají možnost od 7. září do 20. října sledovat na programu TV 5 Monde mistrovství světa v ragby 2007.

Tisková zpráva na tuto akci s přehledem přenášených zápasů a dalšími informacemi je k dispozici ve formátu pdf ke stažení zde:
http://web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/TV5-ragbyCZ07b.pdf


 

tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.