Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Rock Rádia Gold, Šumava a Prácheň
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 8. ledna 2009 08:00

Někteří naši účastníci si možná povšimli, že již koncem minulého roku došlo ke změně ve vysílání rozhlasových stanic Rádio Faktor Gold, Rádio Šumava a Rádio Prácheň. Tyto rozhlasové stanice převzala mediální skupina Media Bohemia a vytvořila z nich skupinu rock rádií. Stanice se nyní  jmenují Rock Radio Gold, Rock Radio Šumava a Rock Radio Prácheň. Vysílají částečně shodný a částečně lokální program, převážně rockovou hudbu 70., 80. a 90. let. Umístění a frekvence v kabelových rozvodech Elsat se nezměnily.

Více informací v tomto článku:
http://www.mediashow.cz/clanek/V-Cechach-vznika-rodina-Rock-radii-Buduje-ji-skupina-Media-Bohemia

tisk
Výpadek signálu Internetu v rozvodu Vimperk
Lokalita: Vimperk
Trvání od: 28. prosince 2008 01:00
Trvání do: 28. prosince 2008 13:00
Omlouváme se našim účastníkům ve Vimperku za nedělní výpadek připojení Internetu, v době od 1:00 do 13:00 hodin. Výpadek byl způsoben poruchou na routeru našeho poskytovatele Internetu, ten byl během dopoledne nahrazen novým. Služba byla opět přístupná krátce před 13tou hodinou.
tisk
PF 2009
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 23. prosince 2008 16:00
Trvání do: 1. ledna 2009 23:59

Krásné prožití svátků vánočních, příjemně stráveného Silvestra a hodně štěstí, zdraví, úspěchů a spokojenosti do nového roku 2009 všem našim účastníkům přejí zaměstnanci kabelové televize Elsat.

tisk
Digitální paket České televize
Lokalita: Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Týn nad Vltavou
Datum: 8. prosince 2008 08:00
Digitální paket České televize - kabelové rozvody Český Krumlov, Kaplice, Týn nad Vltavou, Vimperk

Na tv kanál SE 23 (stř. frekvence 322,00 MHz) byl v těchto čtyřech městech do digitální nabídky Elsat nově zařazen pozemní digitální paket České televize (označen v nabídce jako A). Celý paket byl beze změny převeden do kabelového digitálního formátu DVB-C a obsahuje tv programy ČT 1, ČT 2, ČT 24 a ČT 4 Sport a rozhlasové programy Českého rozhlasu.

Paket A na kanálu SE 23 používá modulaci QAM 64 a Symbolrate 6900!! Tyto hodnoty je při ladění STB nutno zadat v menu, aby ladění
úspěšně proběhlo. Ostatní pakety zatím používají Symbolrate 6875.

Paket ČT není kódován a je možno ho v rámci naší nekódované digitální nabídky přijímat bez příplatku pomocí našich Set Top Boxů nebo televizorů a dalších zařízení s digitálním tunerem pro kabelový formát DVB-C.
 
PAKET A: SE 23 (394,00 MHz) – paket ČT
(DVB-T paket České televize a Českého rozhlasu)
 
Televizní programy:                               Řeč
1. ČT 1                                                Č
2. ČT 2                                                Č
3. ČT 24                                              Č
4. CT 4 Sport                                       Č
 
Rozhlasové programy:
1. ČRo 1 – Rádiožurnál                                                
2. ČRo 2 – Praha                                                                    
3. ČRo 3 – Vltava                                                                    
4. ČRo 4 – Rádio Wave 
5. ČRo – D-Dur                                                           
6. ČRo – Leonardo                                                      
7. Rádio Česko


Jak již bylo dříve uvedeno, v kabelových rozvodech Elsat Č. Budějovice Písek a Vimperk byl digitální paket ČT (označen jako A) do digitální nabídky KT Elsat zařazen na tv kanál SE 23 také, a též se Symbolrate 6900! V těchto rozvodech je paket ČT momentálně zdublován, zároveň je šířen i na tv kanálu SE 32 (394,00 MHz) se Symbolrate 6875. Na této pozici však bude paket ČT po novém roce vypnut!
tisk
Digitální paket rakouské televize ORF
Lokalita: České Budějovice
Datum: 5. prosince 2008 16:00

Digitální paket rakouské televize ORF

V kabelovém rozvodu Č. Budějovice byl do digitální nabídky na tv kanál SE 34 (stř. frekvence 410,00 MHz) nově zařazen pozemní digitální paket rakouské televize ORF (označen v nabídce jako H). Paket zatím používá Symbolrate 6875.

Oba rakouské pozemní DVB-T pakety A a B byly převedeny do kabelového digitálního formátu DVB-C a vzniklý sloučený kabelový paket nyní obsahuje tv programy ORF 1, ORF 2  O a N, ATV+, PULS 4, 3 SAT a ORF Sport.

Paket ORF není kódován a je možno ho v rámci naší nekódované digitální nabídky přijímat bez příplatku pomocí našich Set Top Boxů nebo televizorů a dalších zařízení s digitálním tunerem pro kabelový formát DVB-C.

tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.