Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
AKCE PODZIM 2007
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou
Trvání od: 15. října 2007 08:00
Trvání do: 16. listopadu 2007 08:00

Vážení televizní diváci,

opět přichází naše podzimní akce - říjen 2007

platná v termínu od 15. 10. 2007 do 15. 11. 2007.

Akční nabídky a slevy platí pro připojení na kabelovou televizi, pro připojení k Internetu a pro kabelové rozvody České Budějovice a Písek i pro naši digitální filmovou nabídku.

Podrobnosti a další informace o naší podzimní akci si můžete stáhnout zde (soubor ve formátu pdf):
http://web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/AKCE_PODZIM_2007.pdf

Zájemci si mohou stáhnout i barevný akční leták ve formátu pdf pro příslušné město (pozor - větší objem dat - cca 3-4 MB/1 soubor):
http://web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/letaky/

Využijte našich velmi výhodných nabídek a kontaktujte naše zákaznická oddělení!

Další informace a kontakty naleznete na našem webu www.elsat.cz

tisk
IDEÁLNÍ SPOJENÍ ANALOGOVÉHO A DIGITÁLNÍHO VYSÍLÁNÍ!!!
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou
Datum: 14. října 2007 12:00
Vážení televizní diváci. V současné době se na Vás valí množství často protichůdných informací o digitalizaci televizního vysílání, nových možnostech, potížích, či legislativních problémech. Mnoho lidí si s tím dělá starosti a marně pátrá po objasnění složité situace.
My jsme tu od toho, abychom pro naše účastníky vyřešili veškeré problémy s nástupem digitalizace a to takovým způsobem, že vyhovíme jak konzervativnímu, tak progresivnímu zákazníkovi!
 
Naše společnost buduje své sítě již více než patnáct let. Sítě jsou pravidelně modernizovány a doplňovány o nejmodernější technologie pro šíření signálu. Základem naších sítí jsou optické páteřní sítě, na které navazují koaxiální distribuční sítě. Nejedná se o žádná nestabilní provizoria narychlo poskládaná z radiových a optických pojítek, která jsou často vydávána za optickou síť. V našem případě se jedná o desítky kilometrů optických a koaxiálních kabelů, které jsou uloženy pod zemí, a na jejichž provoz nemají vliv povětrnostní podmínky!
Síť naší kabelové televize je v současné době jediná síť ve městech, kde společnost Elsat vyvíjí svou činnost, jejímž prostřednictvím je šířeno analogové i digitální televizní a rozhlasové vysílání společně s placenou televizí (Pay TV) a vysokorychlostním přístupem k Internetu (vyjma rozvodu T. Sviny)!
TÍM JSME PŘIPRAVENI VYHOVĚT JAK KONZERVATIVNĚJŠÍM, TAK PROGRESIVNĚJŠÍM ZÁKAZNÍKŮM.
 
            Konzervativnější diváci si tak nemusejí dělat starosti s přechodem na digitální vysílání. Naše analogová nabídka zůstane v provozu i po vypnutí pozemního analogového vysílání. Navíc současné programy přijímané z analogových pozemních vysílačů převedeme po jejich digitalizaci opět do analogové podoby, takže konzervativnější zákazníci nebudou nuceni pořizovat si digitální Set Top Boxy! Toto jsme již v praxi provedli s rakouskými programy ORF 1 a ORF 2. Tyto programy jsou vysílány již jen v digitální podobě a v tudíž jejich příjem prostřednictvím stávajících společných televizních antén a analogových televizorů není možný. Naši zákazníci ve městech, kde pozemní příjem ORF je možný, však o této změně často ani neví, na rozdíl od jejich sousedů přijímajících televizní signál prostřednictvím společné televizní antény, na nichž analogový signál ORF již zmizel!
           
            Progresivnějším divákům naopak nabízíme digitální DVB-C Set Top Box pro příjem digitálních programů prostřednictvím televizního kabelového rozvodu. Použití tohoto Set Top Boxu přináší následující výhody:
-       -  přístup k dalším službám digitálního vysílání (elektronický programový průvodce, více jazykových doprovodů, vícekanálový prostorový zvuk, atd.)
-       -  více než zdvojnásobení počtu přijímaných programů
-       -  možnost přijímat zvlášť placené digitálně kódované programy (Pay TV).
Zajistili jsme dodávky tohoto zařízení přímo od výrobce, takže je našim zákazníkům můžeme poskytnout za vynikající cenu 2.500,- Kč včetně DPH! Navíc v případě užívání naší zvlášť placené televizní nabídky jej lze získat již za 500,- Kč.
 
Po spuštění pozemního digitálního vysílání bude i toto šířeno prostřednictvím našich rozvodů přímo v digitální podobě a bude možno jej sledovat i pomocí kabelových Set Top Boxů, spolu s dalšími digitálně šířenými programy, přijímanými ze satelitu a dalších zdrojů.
tisk
Výpadek internetového připojení Písek
Lokalita: Písek
Trvání od: 11. října 2007 09:00
Trvání do: 11. října 2007 10:30
Vážení zákazníci,
ve čtvrtek  11. 10. 2007 dojde mezi 9:00 a 10:30 k výpadku internetového připojení v Písku. Délka výpadku bude 30 minut. Důvodem odstávky je výměna záložního zdroje.
Děkujeme za pochopení a omlouváme se za potíže s tím spojené
tisk
Změny a přesuny programů - Vimperk, T. Sviny
Lokalita: Vimperk, Trhové Sviny - Vimperk, Trhové Sviny
Datum: 10. října 2007 08:00
Z technických důvodů a též v souvislosti se spuštěním nového českého filmového kanálu CS Film došlo v části našich kabelových rozvodů i k určitým změnám a přesunům tv programů:

Vimperk:
- program CS Film byl zařazen na tv kanál K 31 (551,25 MHz) - mono
- program TA 3 se přesunul z kanálu K 31 na kanál SE 18 (280,25) - mono
- program Eurosport se přesunul z kanálu SE 18 na kanál SE 19 (287,25) a byl zároveň s tímto přesunem převeden na český zvukový doprovod - mono
- program CNN se přesunul z kanálu SE 19 na kanál SE 20 (294,25) – stereo
- program SAT 1 se přesunul z kanálu SE 20 na kanál SE 12 (238,25) – stereo
- program RTL 2, dříve na kanálu SE 12, byl v analogové nabídce zrušen

Trhové Sviny:
- program CS Film byl zařazen na tv kanál K 25 (503,25 MHz) – mono
- program Eurosport se přesunul z kanálu K 25 na kanál SE 16 (266,25) – dual
- program RTL 2, dříve na kanálu SE 16, byl v analogové nabídce zrušen
- program TELE 5 se přesunul z kanálu E 4 na kanál SE 5 (133,25) – stereo
- tv kanál E 4 (62,25 MHz), dříve program TELE 5, byl zrušen

Programy TELE 5 (SE 5), ARD (SE 6), ZDF (E 12), PRO 7 (SE 12), VIVA TV (SE 14), Eurosport (SE 16), CNN (SE 18), MTV (SE 20), ÓČKO (K 24), Hallmark (K 28) a Markíza (K 29) byly v rozvodu T. Sviny zároveň převedeny na stereofonní (duální) zvukový doprovod.

Přelaďte si své televizní přijímače.

Zároveň se společnost Elsat omlouvá našim zákazníkům v Trhových Svinech za cca dvoudenní nemožnost příjmu sportovního kanálu ČT 4 Sport, způsobenou poruchou digitálního přijímače pro příjem programu ze satelitu.

tisk
Výpadky signálu KT a připojení k Internetu v Českých Budějovicích
Lokalita: České Budějovice - Sídliště Vltava
Trvání od: 9. října 2007 08:00
Trvání do: 10. října 2007 16:00

Upozorňujeme naše účastníky v Českých Budějovicích, že ve dnech úterý a středa 9. - 10. 10. 2007 bude na sídlišti Vltava docházet v čase 8.00 - 16.00 hodin k nepravidelným výpadkům dodávky signálu kabelové televize a připojení k Internetu.
Důvodem je úprava páteřní sítě kabelového rozvodu a výměna části technologie v souvislosti se zprovozněním optické páteřní trasy.
Omlouváme se za potíže s tím spojené.

tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.