Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Výpadek internetového připojení v Týně nad Vltavou
Lokalita: Týn nad Vltavou - Hlinky, Malá strana
Trvání od: 1. října 2007 10:00
Trvání do: 1. října 2007 14:00

Vážení zákazníci,

oznamujeme vám, že v pondělí 1. 10. 2007 dojde v době mezi 10.00 - 14.00 ke krátkodobému výpadku námi poskytovaného internetového připojení v Týně nad Vltavou.

Důvodem výpadku je provádění upgrade páteřní trasy u našeho poskytovatele internetového připojení. Doba trvání vlastního výpadku bude do 1 hodiny.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za potíže s tím spojené.

tisk
Označování nevyžádané pošty
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou
Datum: 27. září 2007 12:42
Vážení zákazníci,

na našich poštovních serverech pro emaily s doménou elsat.cz a elsatnet.cz byla spuštěna služba pro filtrování a označování nevyžádané pošty (spamu). Pokud je email vyhodnocen jako spam, je do jeho předmětu přidáno označení ***SPAM***. Dále jsou do hlavičky emailu přidány řetězce s tvz. spamovým skóre (X-Spam-Score a X-Spam-Level). Některé poštovní programy umí díky tomu spam automaticky třídit. Jak si nastavit třídění nevyžádané pošty v programu MS Outlook naleznete na stránkách naší podpory pod odkazem Nastavení filtrování spamu v programu MS Outlook Express.

Spamy jsou na serveru pouze označovány, nikoli mazány!

Upozorňujeme že se jedná pouze o označování nevyžádané pošty, nikoli antivirovou kontrolu. Je třeba mít nainstalován funkční a aktualizovaný antivirový software!
tisk
Odstávka emailu
Lokalita: Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou
Trvání od: 26. září 2007 09:30
Trvání do: 26. září 2007 11:00
Vážení zákazníci,
ve středu 26. září 2007 dojde mezi 9:30 a 11:00 k plánované odstávce emailového serveru. Důvodem odstávky je upgrade serveru.
Děkujeme za pochopení a omlouváme se za potíže s tím spojené
tisk
Výpadek signálu KT a připojení k Internetu ve Vimperku
Lokalita: Vimperk - kab. rozvod Vimperk
Trvání od: 19. září 2007 08:00
Trvání do: 19. září 2007 16:00

Oznamujeme našim účastníkům ve Vimperku, že ve středu 19. 9. 2007 v době cca od 9.00 do 16.00 hodin dojde k nepravidelným výpadkům všech televizních a rozhlasových programů a připojení k Internetu v celém kabelovém rozvodu.
Důvodem je přepojení anténních signálových přívodů na nový kabelový svod v objektu hlavní přijímací stanice, jejž bylo nutno namontovat kvůli zateplování a nové fasádě. Doba výpadku programů a připojení k Internetu bude minimalizována na co nejkratší možnou dobu a přepojení bude provedeno co nejrychleji.
Omlouváme se za potíže s tímto výpadkem spojené.

 

tisk
Filmový kanál HBO Comedy v Č. Budějovicích a Písku
Lokalita: České Budějovice, Písek - kab. rozvody Č. Bud. a Písek
Datum: 14. září 2007 16:00

Oznamujeme našim účastníkům v Č. Budějovicích a Písku, přijímajícím pomocí Set Top Boxu v rámci digitální nabídky náš kódovaný filmový paket, že dnešním dnem byl do nabídky úspěšně zařazen nový filmový kanál HBO Comedy.

Naši zákazníci, kteří si v rámci filmového paketu předplácejí programy HBO, mají již dnes v předstihu možnost nový filmový kanál HBO Comedy sledovat na svých Set Top Boxech. V seznamu předvoleb na STB by měl nový program naběhnout automaticky v rámci automatické aktualizace. Pokud se tak nestane nebo někdo nebude chtít čekat na aktualizaci, má účastník možnost si filmový paket na STB manuálně znovu naladit, na střední frekvenci 370,00 MHz. Ovšem jako nejlepší a nejjistější alternativa se jeví verze dát v menu smazat všechny programy a následně je všechny znovu načíst pomocí položky automatické ladění a uložit do paměti. Program HBO Comedy je následně dekódován stejně jako HBO 1 a HBO 2, pokud účastník má tyto filmové kanály předplaceny. V nedávné době došlo k určitým menším změnám i dalších FTA paketech, proto by STB v průběhu automatického ladění měl nyní aktuálně uložit do předvoleb celkem 44 tv položek, včetně našeho kódovaného filmového balíku.

Zákazník, který si za poplatek 250,- Kč měsíčně předplácí HBO, má nyní možnost sledovat za své peníze nikoliv jeden nebo dva programy, nýbrž již celkem tři filmové kanály z rodiny HBO!!! K tomu je možné si předplatit i další dva filmové kanály Cinemax 1 a Cinemax 2 a též erotický program pro dospělé Hustler TV. Účastník má též možnost využít slevu v rámci kombinovaného filmového balíčku.
Programový přehled nového filmového kanálu HBO Comedy, jakož i ostatních programů našeho filmového paketu je možno si stáhnout z Internetu na webu http://www.tvcentrum.com/tvdownload/


tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.