Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Nabídka pro stávající předplatitele filmového kanálu HBO
Lokalita: České Budějovice - České Budějovice
Datum: 12. května 2007 08:00

V rámci spuštění našeho digitálního placeného filmového paketu jsme připravili speciální nabídku pro naše stávající předplatitele filmového kanálu HBO.
Pro příjem digitálních kódovaných kanálů potřebujete speciální digitální Set Top Box (dále STB) a dekódovací kartu. Cena STB od naší společnosti činí 2.500,- Kč včetně DPH. Jakožto stávajícímu předplatiteli HBO Vám však nabízíme možnost bezplatného zapůjčení tohoto zařízení pouze proti vratné kauci 500,- Kč. Rovněž vám bezplatně poskytneme dekódovací kartu. Prostřednictvím tohoto STB budete moci sledovat společně s nekódovanými analogovými programy rovněž všechny nekódované digitální programy šířené v rámci naší digitální nabídky  v televizním kabelovém rozvodu Elsat, jejichž přehled je vysílán na našem Infokanálu (cca 45 zahraničních programů).

Aby bylo možné nadále vám poskytovat programy HBO či jiné programy z naší placené nabídky, je potřeba uzavřít novou smlouvu a převzít digitální Set Top Box. Digitální STB dostanete přednastavený a  s českým návodem. Jeho připojení k televizoru je velmi jednoduché. Můžete si jej převzít v naší kanceláři, nebo  Vám jej mohou nainstalovat u vás doma naši technici na základě telefonické objednávky. Tuto službu provádíme za režijní náklady. Poplatek činí 300,- Kč včetně DPH.

Další informace naleznete na našem Infokanálu a webových stránkách http://www.elsat.cz.

Rovněž Vám je podají pracovnice našeho zákaznického oddělení na telefonních číslech 385524088 a 385524086. Kontaktujte nás prosím co nejdříve. Předejdete tak případným potížím těsně před vypnutím analogově šířeného programu HBO. Analogové šíření programu HBO v rámci našeho televizního kabelového rozvodu v Českých Budějovicích na tv kanálu E 10 bude ukončeno k 30. 6. 2007.

 

Tato akční nabídka je platná pouze pro stávající předplatitele filmového kanálu HBO!

tisk
Výpadky signálu kabelové televize a připojení k Internetu
Lokalita: České Budějovice - Sídliště Vltava
Trvání od: 11. května 2007 08:00
Trvání do: 11. května 2007 15:00

V pátek 11. 5. 2007 bude v době od 8.00 do 15.00 na sídlišti Vltava v ulicích Dlouhá, Kolářové a Boreckého docházet k občasným nepravidelným krátkodobým výpadkům signálu kabelové televize a internetového připojení.
Důvodem je rekonstrukce sekundární sítě kabelového rozvodu Elsat.

Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Spuštění digitální kódované placené filmové nabídky
Lokalita: České Budějovice - České Budějovice
Datum: 10. května 2007 08:00

Od 1. 5. 2007 spouštíme v kabelovém rozvodu Č. Budějovice novou nabídku digitálně kódovaných placených televizních programů!

 

            Naše společnost jako jedna z prvních v České republice již před dvěma lety zahájila ve svých televizních kabelových rozvodech šíření televizních programů i v digitální podobě, a to ve formátu DVB-C. Toto bylo učiněno s výrazným předstihem oproti neustále se zpožďujícímu termínu spuštění pozemního digitálního vysílání v Jihočeském kraji.

            Následujícím krokem je spuštění nové nabídky nejenom volně šířených, ale i kódovaných televizních programů. V souvislosti se zvyšováním kvality a uživatelského komfortu námi poskytovaných služeb přechází naše společnost od analogového přenosu a kódování placených televizních programů k digitálnímu. Výsledkem je možnost výběru z většího množství zvlášť placených programů a větší zákaznický komfort.

Za stávající měsíční paušální poplatek 250,- Kč za příjem programu HBO budete nyní moci sledovat programy HBO, HBO 2 a od podzimu letošního roku i HBO Comedy. Budete tedy mít možnost sledovat tři programy za cenu jednoho!

Mimo rozšíření programů z produkce HBO přinášíme navíc možnost příjmu dalších filmových kanálů Cinemax a Cinemax 2 a programu pro dospělé Hustler TV, který je vysílán od 22:00 do 6:00, a lze jej chránit rodičovským zámkem. Přehled nové nabídky námi nabízených placených programů prostřednictvím televizního kabelového rozvodu v Českých Budějovicích je následující:

 

Přehled nabízených digitálních placených programů:

Balík

Programy v balíku

Měsíční paušál

Info

1

HBO

HBO, HBO 2, HBO Comedy*

250,--

www.hbo.cz

2

Cinemax

Cinemax, Cinemax 2

230,--

www.cinemaxtv.cz

3

Hustler TV

Hustler TV (pouze v době 22:00 – 6:00)

110,--

www.hustlertveurope.com

4

HBO + Cinemax

HBO, HBO 2, Cinemax, Cinemax 2, HBO Comedy*

390,--

- zvýhodněná cena

* Program HBO Comedy bude do nabídky zařazen na podzim 2007

 

Erotický kanál pro dospělé Hustler TV je možno si přikoupit nezávisle ke všem nabízeným variantám filmových kanálů HBO a Cinemax.

Celoměsíční programové přehledy na všechny nabízené kanály filmového paketu je možno si stáhnout z Internetu na adrese: http://www.tvcentrum.com/tvdownload/ .

Další informace o nových programech naleznete na jejich vlastních webových stránkách, uvedených v tabulce výše.

 

Digitální filmový paket Elsat je šířen na tv kanálu SE 29 (370,00 MHz) a je kódován v systému Conax.

Pro příjem digitálních kódovaných kanálů potřebujete speciální digitální Set Top Box (dále STB) a dekódovací kartu. Cena STB od naší společnosti činí 2.500,- Kč včetně DPH. Prostřednictvím tohoto STB budete moci sledovat společně s nekódovanými analogovými programy rovněž všechny nekódované digitální programy šířené v rámci naší digitální nabídky  v televizním kabelovém rozvodu Elsat, jejichž přehled je vysílán na našem Infokanálu (cca 45 zahraničních programů).

Podrobnější informace o našem STB Handan CV-5000 CINXi je možno si stáhnout z Internetu zde: http://web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/STB-popis.doc

 

Zřizovací poplatek za zřízení této nové služby je stejný jako původní zřizovací poplatek za HBO, tedy 200,- Kč. Digitální STB dostanete přednastavený a  s českým návodem. Jeho připojení k televizoru je velmi jednoduché. Můžete si jej převzít v naší kanceláři, nebo  vám jej mohou nainstalovat u vás doma naši technici na základě telefonické objednávky. Tuto službu provádíme za režijní náklady. Poplatek činí 300,- Kč včetně DPH.

 

S ohledem na zavedení nové kvalitnější služby  končí k 30. 6. 2007 analogové šíření programu HBO na tv kanálu E 10 v rámci našeho televizního kabelového rozvodu v Českých Budějovicích! Z tohoto důvodu stávajícím předplatitelům  HBO nabízíme možnost bezplatného zapůjčení STB proti vratné kauci 500,- Kč. Tuto možnost však mají pouze stávající předplatitelé HBO!

 

Šíření digitálně kódovaných placených programů je velice náročná technická záležitost. Naše společnost zavádí tuto službu jako jedna z prvních v České republice s cílem zlevnit a zkvalitnit poskytované služby v této oblasti.

 

Tato nová služba je prozatím dostupná pouze v televizním kabelovém rozvodu v Českých Budějovicích!

 

Zároveň bychom chtěli zdůraznit, že s přechodem placené kódované nabídky na digitální šíření naše stávající běžná analogová nabídka kabelové televize v žádném případě nekončí!!! 

Analogovou nabídku budeme šířit i nadále, i po ukončení pozemního analogového vysílání v ČR, a budeme ji šířit tak dlouho, dokud o ni naši zákazníci budou mít zájem. Nikdo tedy nebude nucen ke koupi digitálního Set Top Boxu, pokud o něj a o naši digitální nabídku nebude zatím mít zájem a postačí mu stávající nabídka analogová. 

tisk
Výpadek signálu kabelové televize a připojení k Internetu v Písku
Lokalita: Písek - Písek
Trvání od: 2. května 2007 09:00
Trvání do: 2. května 2007 16:00

Ve středu 2. 5. 2007 bude v době od 9.00 do 16.00 hodin v kabelovém rozvodu Písek v lokalitách Hradiště, Portyč, Dukla a Nábřeží docházet k občasným nepravidelným výpadkům signálu kabelové televize a připojení k Internetu.
Důvodem je pravidelná údržba a úprava primární sítě kabelového rozvodu Elsat.
 

Omlouváme se za potíže s tím spojené.

tisk
Závada na kabelovém rozvodu - výpadek signálu KT
Lokalita: České Budějovice - Sídliště Vltava
Trvání od: 29. dubna 2007 15:30
Trvání do: 29. dubna 2007 16:30

Nedělní odpolední výpadek signálu kabelové televize a připojení k Internetu na sídlišti Vltava od ulice Bezdrevská až po Krčínova - Jizerská byl způsoben poruchou napájení primárního zesilovače v Bezdrevské ulici. Výpadek trval přibližně 1 hodinu, závada byla detekována, odhalena a následně opravena a odstraněna okolo půl páté odpoledne. Omlouváme se za vzniklé potíže, především s výpadkem signálu v průběhu hokejového přenosu.

tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.