Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Změna v digitální nabídce DVB-C
Lokalita: Vimperk
Datum: 28. listopadu 2006 16:00

Oznamujeme našim zákazníkům ve Vimperku, přijímajícím pomocí Set Top Boxu naši digitální DVB-C nabídku, že cca od 28. 11. 2006 byla provedena změna v obsazení digitálních DVB-C paketů. Stalo se tak v rámci sjednocení naší digitální nabídky pro kabelové rozvody Vimperk, Písek a České Budějovice. Obsah jednotlivých paketů (vyjma paketu C - nyní A) se nemění, dochází pouze k vzájemnému přesunu paketů mezi tv kanály SE 25 - SE 28.
Našim zákazníkům doporučujeme na svých Set Top Boxech celou digitální nabídku v menu STB ručně smazat a následně pomocí položky automatického ladění všechny čtyři paket znovu naladit a uložit, Box si následně automaticky aktualizuje obsazení předvoleb na nový stav.
Aktuální obsazení DVB-C paketů v naší digitální nabídce naleznete ZDE.

tisk
Přehled plateb za HBO
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou
Datum: 23. listopadu 2006 16:00
Na adrese http://platby.elsat.cz je nyní možné sledovat i platby za program HBO (pokud je zřízen).
tisk
Obrázky satelitů
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou
Datum: 22. listopadu 2006 16:00
Zajímavé obrázky satelitů na geostacionární oběžné dráze jsou k dispozici na internetové stránce www.orbital.com. Doporučujeme navštívit, abyste si udělali představu, jak se od sebe jednotlivé "krabice" na orbitu navenek liší.
tisk
Spuštění diskuzního fóra
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou
Datum: 21. listopadu 2006 08:00
Na stránce www.elsatnet.cz/forum bylo spuštěno diskuzní fórum, kam můžete vkládat své dotazy, připomínky a nápady týkající se společnosti Elsat spol. s r. o. a jí poskytovaných služeb.
tisk
Slovenská stanice Ring TV zahájila testovací vysílání
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Písek, Trhové Sviny
Datum: 17. listopadu 2006 08:00
Slovenský televizní trh má další televizi - Ring TV. Nová stanice zahájila zkušební vysílání o víkendu. Od stávajících kanálů se liší svým zaměřením a také svým netradičním vysílacím časem.
Stanice Ring TV obsahuje interaktivní program, který znají diváci nočního či ranního vysílání TV Nova, Prima TV, TV Markíza či TV JOJ. Úkolem stanice Ring TV je zapojit diváky do telefonických her.
Ring TV vysílá od pondělí do pátku od půlnoci do 7.hodiny ranní, o víkendech vysílání končí až úderem 9.hodiny ráno. Stanice využívá kmitočty slovenské zpravodajské televize TA3, která v nočních hodinách nevysílá.

tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.