Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Výpadek signálu kabelové televize
Lokalita: Písek
Datum: 23. října 2006 18:00

Dnešní odpolední výpadek dodávky signálu kabelové televize a Internetu na sídliště Hradiště způsobila stavební firma, provádějící výkopové práce pro ČD v místě železničního přejezdu poblíž pumpy Agip, která i přes přesné zaměření a vytýčení páteřního kabelu napájejícího sídliště Hradiště tento kabel přetrhla a poškodila. Jakmile dorazila na místo výjezdová skupina z Č.B., byla závada v nejkratším čase opravena a dodávka signálu obnovena.

tisk
Krátkodobé přerušení vysílání programu Galaxie sport
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou
Datum: 22. října 2006 08:00
Provozovatel sportovního kanálu Galaxie sport oznamuje, že v noci z 23. 10. na 24. 10. 2006 bude mezi 02:00 - 03:00 hod. z technických důvodů přerušeno vysílání programu Galaxie sport.
Děkujeme za pochopení
tisk
Výpadek signálu kabelové televize
Lokalita: České Budějovice
Datum: 20. října 2006 08:00

Včera v odpoledních hodinách, krátce po uveřejnění omluvy společnosti ČBPS s.r.o. (Pozemní stavby) našim zákazníkům v deníku Mladá fronta, tato stavební firma opět způsobila společnosti Elsat škodu a našim zákazníkům v ulicích E. Destinové, Branišovská a Na zlaté stoce znemožnila příjem kabelové televize a Internetu. A to opět svévolným přetržením páteřního kabelu kabelového rozvodu zemním strojem u objektu E. Destinové 5. Naši technici poškození následně odstraňovali až do 15.30 hod.

Co dodat.. Vzhledem k tomu, že jen v tomto konkrétním místě se jednalo v krátké době již o třetí podobnou sabotáž, a za poslední necelé dva roky se na sídlištích Vltava, Šumava a Máj v rámci tzv. "rekonstrukce horkovodu" počet poškozených a přetržených kabelů stavebními firmami již blíží stovce, udělá si jistě úsudek každý sám...

 

tisk
Omluva CBPS s.r.o.
Lokalita: České Budějovice
Datum: 19. října 2006 14:00

 

tisk
Výpadek signálu kabelové televize
Lokalita: České Budějovice
Datum: 11. října 2006 12:00
Výpadek signálu kabelové televize a Internetu v ulici Branišovská a na Zlaté Stoce, který trval od úterního odpoledne až do středečního poledne, byl způsoben nezodpovědným a bezohledným jednáním stavební firmy, provádějící zához výkopu pro Teplárnu u kostela Salesiánů. Firma nejenže svévolně bagrem přervala a zničila páteřní kabel kabelového rozvodu, ale navíc tuto věc zatajila, neohlásila a výkop zavezla, proto nebylo možné opravu provést okamžitě. Tím došlo bohužel k překlenutí výpadku až do dalšího dne, než se nám podařilo dohledat odpovědné pracovníky a přinutit firmu výkop znovu otevřít. Následně již naši technici provedli bezodkladně opravu kabelu a znovuzproznění dodávky signálu.
Společnost Elsat se omlouvá všem našim zákazníkům, postiženým tímto výpadkem, přestože závada nebyla způsobena naším zaviněním.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.