Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Spuštění nové informační služby Elsat
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou
Datum: 6. září 2006 08:00
Na adrese http://op.elsat.cz byla spuštěna nová informační služba o novinkách, změnách, akcích, výpadcích a opravách v kabelových rozvodech společnosti Elsat.
tisk
Spuštění služby připojení k Internetu
Lokalita: Český Krumlov
Datum: 5. září 2006 08:00
INTERNET V KABELOVÉM ROZVODU ČESKÝ KRUMLOV

Vážení účastníci, v kabelovém rozvodu Elsat - Český Krumlov byla uvedena do provozu nová služba „Internet přes kabelovou televizi“. Účastníci kabelové televize Elsat od 1. 9. 2006 již mají možnost se připojit k síti Internet pomocí kabelového rozvodu. Podmínky a parametry připojení jsou uvedeny na našem webu v sekci Internet a též na stránkách Infokanálu Český Krumlov. Zájemci o tuto službu se mohou hlásit v našem zákaznickém oddělení - Bezdrevská 9/1082, telefon 385 524 088 a 385 524 086.

VYUŽIJTE RYCHLÉHO A CENOVĚ VÝHODNÉHO PŘIPOJENÍ K INTERNETU PROSTŘEDNICTVÍM NAŠÍ KABELOVÉ TELEVIZE, RYCHLOSTÍ 1536/128 kbps! Nabízíme trvalé připojení k Internetu s nejvýhodnějším poměrem CENA/KVALITA poskytovaných služeb.

Naše společnost nabízí své služby zákazníkům již 14 let! Nemůžeme si tedy dovolit lákat zákazníky nesolidní nabídkou.
Pro distribuci signálu používáme kvalitní zemní síť. Nezadrátováváme sídliště levnými závěsnými kabely, které prasknou při prvních mrazech. Nepoužíváme pro datovou komunikaci levná radiová pojítka, jež se vzájemně ruší. Neslibujeme závratné rychlosti připojení, které po zatížení sítě klesají na úroveň vytáčené telefonní linky!
Nepoužíváme agregaci datových paketů
ani nesdílíme data mezi uživatele v rámci domu či bloku domů! Naše sítě mají zajištěnu spolehlivou a dostatečnou konektivitu do Internetu, takže nabízené rychlosti připojení zákazníkům neklesají, a to ani při špičkovém zatížení sítě!!!

Novým účastníkům, kteří si objednají zřízení připojení k Internetu prostřednictvím naší kabelové televize, zřídíme připojení za 1000,- Kč (instalace u zákazníka, konfigurace PC) a navíc jim zapůjčíme komunikační modem pouze za vratnou kauci 1000,- Kč. Není tedy potřeba si modem kupovat či pronajímat!
Kompletní ceník ve formátu word najdete na našich stránkách
ZDE .

Pro zřízení přístupu k Internetu je potřeba mít plně funkční přípojku naší kabelové televize.
Neváhejte a kontaktujte naše zákaznické oddělení na tel. 385 524 088 a 385 524 086.

Další důležitá sdělení najdete ZDE .

tisk
Změna programu ORF FS 2
Lokalita: České Budějovice
Datum: 4. září 2006 08:00

Vzhledem k tomu, že v lokalitě České Budějovice není technicky možné přijímat v dostatečné a vyhovující kvalitě rakouský druhý veřejnoprávní program ORF 2 z pozemního vysílače Linz (z důvodu rušení signálem TV Prima z vysílače Písek), byl tento program tudíž v kabelovém rozvodu Elsat na tv kanálu SE 10 doposud šířen v nízké kvalitě, pro uspokojivé sledování nedostačující.
Po jistém váhání jsme se proto rozhodli od 25. 8. 2006 využít možnost v kabelovém rozvodu šířit nedávno vzniklou verzi ORF 2 Europe, vysílanou ze satelitu Astra. Tento signál je kvalitní a pro účely kabelového rozvodu optimální. Protože však bohužel rakouská televize ORF nemá pro některé zahraniční pořady zaplacena autorská práva pro šíření do celé Evropy, jsou tyto pořady ve verzi ORF 2 Europe nepřístupné a v době jejich vysílání v pozemní verzi ORF 2 jsou na satelitu nahrazeny vloženým teletextem s informací „Keine Rechte für ORF 2 Europe“.
Věříme však, že i přes tuto drobnou komplikaci bude verze ORF 2 Europe pro naše účastníky výhodnější a přijatelnější, než dosavadní neuspokojivý a nevyhovující stav.

Další důležitá sdělení najdete ZDE .

tisk
Výpadek signálu kabelové televize
Lokalita: České Budějovice
Trvání od: 1. září 2006 08:00
Trvání do: 1. září 2006 12:00
Společnost Elsat upozorňuje naše účastníky, že v pátek 1. 9. 2006 v dopoledních hodinách může dojít k výpadku dodávky signálu kabelové televize a připojení k Internetu z důvodu montážních prací na páteřní síti kabelového rozvodu.
tisk
Výpadek programu VOX
Lokalita: Trhové Sviny
Datum: 1. srpna 2006 08:00
Při páteční bouřce došlo po zásahu bleskem do hlavní přijímací stanice mimo jiné škody bohužel i ke zničení analogové vložky Grundig pro příjem německého komerčního programu VOX, šířeného v kabelovém rozvodu T. Sviny na tv kanálu SE 12. Vložka byla obratem odeslána do servisního centra v Praze a ke znovuzprovoznění programu VOX dojde ihned po jejím návratu z opravy.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.