Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
JOJ Group chystá rebranding televizních stanic CS, vznikne CS History, CS Mystery a CS Horror
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 8. listopadu 2019 10:00
JOJ Group chystá rebranding televizních stanic CS, vznikne CS History, CS Mystery a CS Horror
Autor: TV JOJ/Československá filmová společnost

V neděli 1. prosince 2019 se programy Československé filmové společnosti představí s novými logy, grafikou a také i názvy. Změny čekají stanice CS Film, CS Mini, Horor Film, KinoSvět TV a War Svět válek.

JOJ Group rozšířila svoje portfolio v České republice po akvizici Československé filové společnosti a stala se provozovatelem pěti tématických televizních programů a online videoportálu Film popular.

V poslední měsíc tohoto roku - konkrétně 1.12.2019, proběhne rebranding stanic. Název stanice CS Film zůstane nezměněn, mění se pouze grafika loga. Název stanice WAR - svět válek se změní na CS History. Program KinoSvět se promění v CS Mystery a Horor film se přejmenuje na CS Horror. Dětský kanál CS mini zanikne pouze jako značka a pásmo věnované dětem s největšími hity české animované a hrané tvorby bude součástí stanice CS Film.

CS film
CS film nabízí svým divákům bezkonkurenčně nejvyšší počet českých a slovenských filmů během každého dne a je stálicí televizního trhu v obou zemích. Je i koproducentem řady dětských seriálů, dokumentů z filmového prostředí a magazínů o českém filmu. Patří k nejoblíbenějším filmovým televizím, které vysílají v kabelových, satelitních a IPTV televizních sítích a každým rokem se počet jeho předplatitelů výrazně zvyšuje.
CS Film ke konci roku 2019 zahrne do svého programu a pod jeden brand tituly CS mini.

Pro své diváky nadále přinese:
- každý měsíc 180 českých a slovenských filmů pro celou rodinu
- pro náročného diváka filmová díla od zrodu naší kinematografie po současnost
- prostor vyhrazený komediím a veselohrám, ale i nepostradatelný kriminální, válečný a detektivní žánr
- začátky filmů každou sudou hodinu a nepřerušované reklamou

V roce 2020 nabídne stanice filmy jako Snowboarďáci, Kluci z hor, Z pekla štěstí 1 a 2, trilogii Bastardi, Anglické jahody, Ghetto no.1, Experti, Mrtvej brouk, Začátek světa, Zatraceni, Zdravý nemocný vlastimilený Brodský, Školní výlet, Obchodníci, Jedlíci, Modelky s.r.o., Tajemství pouze služební, i klasiky jako Pan Tau, Obchod na korze či Skalpel, prosím a mnoho dalších.

Součástí programu CS Film budou i největší hity dětské české a slovenské animované i hrané tvorby věnován dětem od tří do dvanácti let (původně vysílané v rámci CS mini).

CS Mystery
CS Mystery (bývalý Kinosvět) to je svět záhad a paranormálních jevů, svět válek i zločinů, ale i konspirací a alternativní historie. Cestování světem i vesmírem, objevování nečekaných, ale o to zajímavějších událostí, příběhů a skrytých tajemství. Dokumentární Kinosvět tak v prosinci 2019 nabude název CS Mystery, aby lépe vystihl její programovou nabídku. Změna také souvisí se sjednocením všech kanálů CS Film pod stejný brand.

CS Mystery přináší:
- dokumentární filmy či seriály
- žánry mystery, paranormal, krimi, války, cestování
- vysílaní sedm dní v týdnu
- vše s českým dabingem nebo české původní produkce

CS Mystery je unikátní v důrazu, který klade na původní českou a slovenskou tvorbu. Pracovali a pracují pro ni přední domácí lovci záhad - počínaje Stanislavem Motlem, Arnoštem Vašíčkem a Otomarem Dvořákem a třeba Milanem Zachou Kučerou či Paranormálním týmem.

Diváci se mohou těšit na nové sezony pořadů Případy FBI, Záhady živočišné říše, či novinky Hollywood Homicide, Shocking Truth a Mysteries of Space.

CS History
CS History (bývalá WAR TV) je tématická televize, která po novém nepřináší pouze pořady s vojenskou a konspirační tématikou, ale také historické pořady věnované širší škále témat. Právě proto se její název změnil na CS History, aby lépe vystihl její budoucí různorodější programovou nabídku. Příznivci vojenských dokumentů se však nemusí obávat, nadále jej najdou i na CS History v hojné nabídce.

CS History přináší:
- dokumenty z celého světa nadabované do češtiny a slovenštiny
- relace o historických bitvách i o moderních postupech vedení války
- seriály o špionáži, terorismu a hrozbách z vesmíru
- pořady o české a slovenské armádě
- sledování relací je nepřerušované reklamou

Diváci se v roce 2020 mohou těšit na sérii Záhady na bitevním poli, Great War Tour, Hrdinové nebes, War of the Worlds.

CS Horror
CS Horror (bývalý Horor film) je jediná stanice ve střední Evropě, která se specializuje na vysílání děsivých filmů a pořadů. Je určená pro diváky, kteří se rádi bojí, a noční sovy. Jej vysílání začíná o půlnoci a končí o 06:00 hod.

CS Horror přináší:
- tři až čtyři filmy temného žánru během večera
- zajímavosti z temného žánru
- sledování děsivých pořadů a chvilky hrůzy jsou nepřerušované reklamou

Fanoušci této stanice se mohou v roce 2020 podívat na tituly jako: Quiet Ones, Halloween II., Thing, Pact, Homecoming, The Boy a jiné.
tisk
Výpadek internetového připojení a kabelové televize
Lokalita: Písek
Trvání od: 7. listopadu 2019 09:00
Trvání do: 7. listopadu 2019 12:00
Vážení zákazníci, ve čtvrtek 7.11.19 bude v době od 9:00 do 12:00 probíhat výměna a nastavení kabelové technologie, z tohoto důvodu dojde k minimálně jednomu výpadku všech služeb. Délka výpadků bude maximálně 60 minut a bude se týkat ulic Truhlářská, Smrkovická, Tř. Přátelství, Nádražní, Preslova, Sovova, Heritesova, K. Čapka, Zeyerova a Husovo náměstí. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Výpadek internetového připojení
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou
Trvání od: 7. listopadu 2019 04:00
Trvání do: 7. listopadu 2019 05:00
Vážení zákazníci, 7. a 11. listopadu dojde v době od 4:00 do 5:00 k výpadku internetu a některých TV programů na dobu 5 minut. Důvodem výpadku jsou konfigurační práce u společnosti O2. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Změna ve vysílání v DVB-T/T2 formátu v kabelovém rozvodu Elsat
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 4. listopadu 2019 08:00
Trvání do: 7. listopadu 2019 16:00
Změna ve vysílání v DVB-T/T2 formátu v kabelovém rozvodu Elsat

V návaznosti na zprávu, zveřejněnou v Infoservisu Elsat dne 12. 10. (Informace o přechodu pozemního tv vysílání na formát DVB-T2) oznamujeme našim účastníkům, že v kabelových rozvodech dojde k významné změně v týdnu od 4. 11. a případně i v dalším listopadovém týdnu. V pondělí 4. 11. bude změna provedena v Českých Budějovicích a další města (Písek, Týn atd.) budou následovat v dalších dnech v nespecifikovaném pořadí.

Účastníci, přijímající naši Omezenou nabídku nebo část Základní nabídky šířenou v pozemním vysílacím formátu si po provedení této změny nutně musí provést nové naladění svých televizorů a set top boxů! Nové kanálové/frekvenční obsazení této nabídky bude pro všechna města stejné (univerzální) dle rozpisu níže. Plus v jednotlivých městech budou ve starším pozemním formátu DVB-T šířeny ještě pozemní regionální multiplexy RS7, RS8, RS1, RS18 atd., podle toho, jak v kterém městě jsou tyto regionální muxy z pozemních vysílačů zachytitelné. A to až do té doby, do níž budou tyto muxy z pozemních vysílačů vysílat.
Bude stačit provést automatické proladění TVP a STB na novou nabídku a naladěné programy si uložit do předvoleb na svých přijímačích.
Systém ladění je pro každou značku a model trochu jiný, ale v zásadě se u televizorů vždy bude jednat o přibližně tento postup: Menu – Instalace – Digitální ladění – Automatické vyhledávání – Anténa/Pozemní – Úplné ladění – Start. Pochopitelně některé názvy a kroky se mohou pro různé modely lišit.

Tato změna je nutná a vynucená, a musíme ji provést v předstihu. Proto, aby po ukončení pozemního vysílání ve formátu DVB-T našim účastníkům, vybaveným pouze televizory set top boxy pro starší formát DVB-T úplně nezmizely tyto programy z obrazovek.

Za případné potíže s touto změnou spojené se omlouváme.


Pozemní tv multiplexy ve formátu DVB-T/T2 v kabelových rozvodech ELSAT – podzim 2019

Přechodová síť PS12 – kanál K 40 – 626 MHz – formát DVB-T2 HEVC
Prima TV, Prima Cool, Zoom, Max, Krimi, Love, Barrandov TV, Kino Barr., Barr. Krimi, Barr. News, Óčko, Óčko Star, Šlágr, Šlágr 2, TV Noe, Nova TV, Nova Cinema, Seznam TV, Rádio Proglas

Přechodová síť PS11 – kanál K 41 – 634 MHz – formát DVB-T2 HEVC
ČT 1 HD, ČT 2 HD, ČT Sport HD, ČT 24 HD, ČT Art HD, ČT :D HD
Rozhlas: Radiožurnál, Dvojka, Vltava, D-dur, Plus, Jazz, Wave, Junior

Přechodová síť PS13 – kanál K 42 – 642 MHz – formát DVB-T2 HEVC
Nova TV, Nova 2, Nova Cinema, Nova Action, Nova Gold, Relax, Rebel, KinoSvět, JOJ Family, Prima Comedy Central, regionalnitelevize.cz, ABC TV

Mux Elsat E1 – kanál K 43 – 650 MHz – formát DVB-T
ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT Sport, ČT :D/Art, TV NOE

Mux Elsat E2 – kanál K 44 – 658 MHz – formát DVB-T
NOVA TV, PRIMA TV, NOVA Cinema, PRIMA Cool, TV Barrandov, Kino Barrandov, Barrandov Krimi

Mux Elsat E3 – kanál K 45 – 666 MHz – formát DVB-T
PRIMA Zoom, PRIMA Max, PRIMA Krimi, PRIMA Love, SEZNAM TV, ÓČKO, ŠLÁGR

Mux Elsat E4 – kanál K 46 – 674 MHz – formát DVB-T
NOVA Action, NOVA Gold, NOVA 2, KINOSVĚT, ÓČKO Star, ŠLÁGR 2, REBEL


tisk
Výpadek internetového připojení a kabelové televize
Lokalita: České Budějovice - Vltava
Trvání od: 23. října 2019 08:00
Trvání do: 23. října 2019 11:00
Vážení zákazníci, ve středu 23.10.2019 dojde k výpadkům všech služeb v době od 8h do 11h na Vltavě v ulicích Dlouhá, Ondříčka, Kolářové, Boreckého. Délka výpadků bude maximálně 30 minut, důvodem výpadku je diagnostika poruchy zemního kabelu a jeho následná oprava. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.