Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Výpadek programu Eurosport 1 HD
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 17. září 2019 16:00
Dnes odpoledne došlo k vážné závadě na přijímací a decryptovací technologii pro zpracování programu Eurosport 1 HD do digitální DVB-C nabídky.
Na opravě se pracuje, program Eurosport 1 CZ je prozatím dostupný v SD rozlišení v nekódované podobě v digitální i analogové nabídce.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za potíže s tímto výpadkem spojené.
tisk
Výluka televizního vysílače Vimperk - Mařský vrch
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - kab. rozvody Písek, Vimperk
Trvání od: 17. září 2019 06:00
Trvání do: 17. září 2019 15:00
Na úterý 17. 9. v čase 06.00 - 15.00 hod. hlásí společnost České Radiokomunikace plánovanou výluku televizního a rozhlasového vysílání na pozemním vysílači Vimperk - Mařský vrch. Důvodem výluky je provádění pravidelné kontroly anténních systémů, údržby energetiky a vysílací technologie. Výluka probíhá bez náhrady vypnutého signálu.
Výluka se týká pozemních digitálních multiplexů 1 a 2 ve formátu DVB-T a přechodových sítí 11 a 12 ve formátu DVB-T2 a tím i všech programů v těchto multiplexech šířených.

Protože toto pozemní vysílání je pro nás jakožto kabelového operátora zdrojem některých programů v SD rozlišení do našich nabídek, budou tyto programy po dobu odstávky vysílače mít výluku i v kabelových rozvodech Elsat - jak v digitálních, tak v analogové nabídce.
Tato výluka se týká kabelového rozvodu Vimperk a částečně také Písek.

Programy v HD rozlišení v DVB-C nabídce, nabírané z jiných zdrojů a pozemně šířené programy z jiných vysílačů nebudou touto plánovanou výlukou nijak dotčeny.

Za případné potíže s touto výlukou spojené se omlouváme, jedná se o záležitost mimo naši kontrolu.
tisk
Výluka pozemního vysílače na Kleti
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 17. září 2019 00:00
Trvání do: 17. září 2019 05:00
Dnes v noci z pondělí na úterý 16./17. 9. v čase 00.00 - 05.00 hodin proběhla na jihočeském vysílači Kleť plánovaná údržbová přestávka (výluka) vysílačů Českých Radiokomunikací - DVB-T multiplexy 1,2 a 3 a přechodové DVB-T2 sítě PS11 a PS12. Přičemž je možné, že výluka začala dokonce ještě dříve, už před půlnocí.

Pokud některým z našich účastníků nešly v noci některé programy v SD rozlišení, nabírané z tohoto vysílače do naší kabelové DVB-C, pozemní DVB-T/T2 i analogové nabídky (programy ČT, Nova, Prima, Barrandov, Óčko a jejich deriváty atd.), bylo to způsobeno touto výlukou.

Za případné potíže s touto výlukou spojené se omlouváme, jednalo se o záležitost mimo naši kontrolu. Programy v HD rozlišení, nabírané z jiných zdrojů a pozemně šířené programy z jiných vysílačů byly funkční bez omezení.
tisk
Výpadek internetového připojení a kabelové televize
Lokalita: České Budějovice - Vltava
Trvání od: 11. září 2019 09:00
Trvání do: 11. září 2019 12:00
Vážení zákazníci. Ve středu 11.9.2019 bude v ulici Na jízdárně probíhat testování technologie. Z tohoto důvodu dojde v uvedené době k výpadku přibližně na 60 minut. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Výpadek internetového připojení a kabelové televize
Lokalita: České Budějovice - Vltava
Trvání od: 11. září 2019 08:00
Trvání do: 11. září 2019 10:00
Vážení zákazníci, zítra bude probíhat výměna prvku v rozvodu kabelové televize. Z tohoto důvodu dojde k výpadku všech služeb na několik minut. Výpadek se bude týkat ulic Písecká, Vodňanská a Otavská. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.