Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Výpadek internetového připojení a kabelové televize
Lokalita: České Budějovice - Máj
Trvání od: 2. května 2019 08:00
Trvání do: 2. května 2019 12:00
Vážení zákazníci, ve čtvrtek 2.5.2019 bude probíhat finální oprava vadného zemního kabelu na sídlišti Máj. Z tohoto důvodu nepůjde kabelová TV a Internet v ulicích Barcala, Bendy, Volfa a Chlajna v době od 8h do 12h. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Africký pohár národů na Sport1 a Sport2
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 1. května 2019 11:00
Stanice Sport1 a Sport2 nabídnou letos v létě turnaj plný hvězd světového fotbalu, Africký pohár národů, který se uskuteční v Egyptě. Všechny duely mistrovství tohoto kontinentu odvysílají stanice v přímých přenosech mezi 21. červnem a 19. červencem.
Diváci budou moci kromě hvězd jako Rijád Mahriz, Hakim Ziyech, Sadio Mané nebo Mohamed Salah sledovat i zástupce tuzemské Fortuna ligy Simona Deliho a Michaela Ngadeua z pražské Slavie.

Celkem stanice Sport1 a Sport2 odvysílají všech 34 utkání. A hned první nabídne atraktivní souboj mezi domácím Egyptem a Zimbabwe na káhirském mezinárodním stadionu pro 74 tisíc fanoušků, kde celý turnaj také vyvrcholí. Atraktivním zpestřením pro diváky bude i přítomnost videorozhodčího ve vyřazovacích bojích.

Herní systém je podobný tomu, který fanoušci zažili na posledním mistrovství Evropy. Dvacet čtyři týmů, které se kvalifikovaly na závěrečný turnaj, je rozděleno do šesti skupin po čtyřech. Z nich postupují vždy dva nejlepší a čtyři nejúspěšnější celky ze třetích míst do osmifinále. Zbytek turnaje pak probíhá standardním formátem od osmifinále až po závěrečné finále.

Diváky bude dozajista zajímat, jak si na turnaji povede megastar Liverpoolu Mohamed Salah. Zda dotáhne svůj Egypt, který je i favoritem na celkový triumf, až na vrchol. Už základní skupina také nabídne pikantní souboj Alžířana Rijáda Mahrize z hvězdami nabitého Manchesteru City se Senegalcem Sadio Maném, spoluhráčem Salaha z Liverpoolu. Maroko zase bude spoléhat na Hakima Ziyecha, který letos spolu s dalšími mladíky z Ajaxu Amsterdam došel až do semifinále Ligy mistrů.

Ale i čeští fanoušci, obzvlášť ti slávističtí, budou mít důvod, proč sledovat Africký pohár národů. Představí se na něm totiž jejich stoperské duo Simon Deli a Michael Ngadeu. První jmenovaný bude patřit k oporám Pobřeží slonoviny, ten druhý pak bude tvrdit muziku v obraně Kamerunu a určitě bude spolu se spoluhráči usilovat o obhajobu titulu z roku 2017.

Africký pohár národů startuje na stanicích Sport1 a Sport2 21. června pod dohledem osvědčených komentátorů Michala Micky, Ondřeje Voršilky, Aleše Svobody, Zdeňka Roma a Mirka Duška.

zdroj: AMC
tisk
Výpadek internetového připojení
Lokalita: Písek
Trvání od: 29. dubna 2019 09:00
Trvání do: 29. dubna 2019 10:00
Vážení zákazníci, v pondělí 29. dubna 2019 bude v době od 9.00 do 10.00 probíhat výměna technologie na hlavní stanici v Písku. Z tohoto důvodu dojde v uvedené době k několika kratším výpadkům Internetu. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Výpadek kabelové televize a internetového připojení
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou
Trvání od: 24. dubna 2019 05:30
Trvání do: 24. dubna 2019 07:30
Vážení zákazníci, ve středu 24. dubna 2019 bude v době od 5.30 do 7.30 probíhat upgrade technologie na hlavní stanici v Českých Budějovicích. Z tohoto důvodu dojde v uvedené době k několika kratším výpadkům Internetu a některých programů kabelové televize. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Výpadek internetového připojení a kabelové televize
Lokalita: České Budějovice - Máj
Trvání od: 21. dubna 2019 10:56
Trvání do: 23. dubna 2019 10:56
Vážení zákazníci, omlouváme se za potíže s Kabelovou TV a Internetem v ulicích Barcala, Bendy, Volfa a Chlajna. O Velikonocích tam nastala závada na zemním kabelu, která byla postupně provizorně opravena. Dnes bylo místo závady dále lokalizováno a provoz služeb je obnoven. Finální oprava bude předem nahlášena.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.