Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Výpadek internetového připojení
Lokalita: Písek
Trvání od: 12. března 2019 06:00
Trvání do: 12. března 2019 07:00
Vážení zákazníci, zítra 12.3.19 bude v době od 6:00h probíhat konfigurace řídící jednotky pro internet. Z tohoto důvodu dojde k výpadku internetu přibližně na 30 minut. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Nový program Power TV, EPG u HD programů skupiny Nova
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 11. března 2019 15:30
Do kabelové digitální nabídky byla dnes přidána hudební stanice Power TV - DVB-C paket 8 - kanál SE 23 - frekvence 322 MHz, modulace QAM 256.

Zároveň bylo dnes obnoveno EPG (informace o pořadech) u HD programů skupiny NOVA - Nova HD, Nova Cinema HD, Nova Sport 1 HD a Nova Action HD. K jeho výpadku došlo při předsilvestrovské havárii (vytopení) hlavní stanice KT v Č. Budějovicích. K obnovení EPG bylo nutné vygenerování EIT licence od fy Cisco na aktuálně použitou záložní technologii, licence konečně dorazila minulý týden.
Za výpadek EPG u programů Nova se omlouváme.
Již v únoru bylo obnoveno EPG u programů AMC a CS Film/CS mini.
tisk
Filmový kanál HBO v SD rozlišení
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 8. března 2019 16:00
V DVB-C paketu č. 10 (kanál K 38 - 610 MHz) je nyní znovu dostupný filmový kanál HBO v SD rozlišení, který měl výpadek v důsledku havárie hlavní stanice KT v Č. Budějovicích na konci loňského roku.

Program obsahuje volitelnou českou a anglickou zvukovou stereo stopu, dále českou 5.1 Dolby Digital stopu a v některých případech jsou k dispozici i volitelné české a anglické titulky.
EPG zatím není dostupné, bude doplněno později, až od výrobce dorazí další nové komponenty potřebné odbavovací technologie.
tisk
Uzavření kanceláře v Písku
Lokalita: Písek
Trvání od: 4. března 2019 08:00
Trvání do: 6. března 2019 17:00
Vážení zákazníci, z důvodu nemoci bude omezena provozní doba kanceláře v Písku. Pondělí, úterý a středa - uzavřeno. V následujících dnech bude kancelář otevřena již normálně. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Barrandov Plus přejmenován na Barrandov Krimi
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 1. března 2019 08:00
Televizní skupina Barrandov přejmenovala jeden ze svých programů. Na pozici Barrandov Plus se od prvního únorového dne vysílá stanice pod novým názvem Barrandov Krimi.
Skončil tím projekt Barrandov Plus, který odstartoval v květnu 2015. Přes den původní stanice Barrandov Plus vysílala pořady pro děti a mládež, večer dokumentární filmy. Postupem času byly dokumenty a dětské pořady nahrazeny reprízami pořadů vlastní produkce a filmy.

Nový název Barrandov Krimi chce vytěžit z popularity, kterou má krimi žánr u televizních diváků.
Jde o druhý rebranding televizní skupiny Barrandov během několika málo měsíců. Na konci října 2018 došlo k přejmenování stanice Barrandov Family na Barrandov News. Ačkoliv název stanice naznačuje, že půjde o zpravodajskou či informační televizi, ve skutečnosti jde o klasickou plnoformátovou komerční stanici s filmy, seriály, reality show a zábavou.

Aktuálně televizní skupinu Barrandov tvoří čtyři programy - TV Barrandov, Kino Barrandov, Barrandov Krimi a Barrandov News.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.