Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Výpadek internetového připojení
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou
Trvání od: 7. listopadu 2019 04:00
Trvání do: 7. listopadu 2019 05:00
Vážení zákazníci, 7. a 11. listopadu dojde v době od 4:00 do 5:00 k výpadku internetu a některých TV programů na dobu 5 minut. Důvodem výpadku jsou konfigurační práce u společnosti O2. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Změna ve vysílání v DVB-T/T2 formátu v kabelovém rozvodu Elsat
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 4. listopadu 2019 08:00
Trvání do: 7. listopadu 2019 16:00
Změna ve vysílání v DVB-T/T2 formátu v kabelovém rozvodu Elsat

V návaznosti na zprávu, zveřejněnou v Infoservisu Elsat dne 12. 10. (Informace o přechodu pozemního tv vysílání na formát DVB-T2) oznamujeme našim účastníkům, že v kabelových rozvodech dojde k významné změně v týdnu od 4. 11. a případně i v dalším listopadovém týdnu. V pondělí 4. 11. bude změna provedena v Českých Budějovicích a další města (Písek, Týn atd.) budou následovat v dalších dnech v nespecifikovaném pořadí.

Účastníci, přijímající naši Omezenou nabídku nebo část Základní nabídky šířenou v pozemním vysílacím formátu si po provedení této změny nutně musí provést nové naladění svých televizorů a set top boxů! Nové kanálové/frekvenční obsazení této nabídky bude pro všechna města stejné (univerzální) dle rozpisu níže. Plus v jednotlivých městech budou ve starším pozemním formátu DVB-T šířeny ještě pozemní regionální multiplexy RS7, RS8, RS1, RS18 atd., podle toho, jak v kterém městě jsou tyto regionální muxy z pozemních vysílačů zachytitelné. A to až do té doby, do níž budou tyto muxy z pozemních vysílačů vysílat.
Bude stačit provést automatické proladění TVP a STB na novou nabídku a naladěné programy si uložit do předvoleb na svých přijímačích.
Systém ladění je pro každou značku a model trochu jiný, ale v zásadě se u televizorů vždy bude jednat o přibližně tento postup: Menu – Instalace – Digitální ladění – Automatické vyhledávání – Anténa/Pozemní – Úplné ladění – Start. Pochopitelně některé názvy a kroky se mohou pro různé modely lišit.

Tato změna je nutná a vynucená, a musíme ji provést v předstihu. Proto, aby po ukončení pozemního vysílání ve formátu DVB-T našim účastníkům, vybaveným pouze televizory set top boxy pro starší formát DVB-T úplně nezmizely tyto programy z obrazovek.

Za případné potíže s touto změnou spojené se omlouváme.


Pozemní tv multiplexy ve formátu DVB-T/T2 v kabelových rozvodech ELSAT – podzim 2019

Přechodová síť PS12 – kanál K 40 – 626 MHz – formát DVB-T2 HEVC
Prima TV, Prima Cool, Zoom, Max, Krimi, Love, Barrandov TV, Kino Barr., Barr. Krimi, Barr. News, Óčko, Óčko Star, Šlágr, Šlágr 2, TV Noe, Nova TV, Nova Cinema, Seznam TV, Rádio Proglas

Přechodová síť PS11 – kanál K 41 – 634 MHz – formát DVB-T2 HEVC
ČT 1 HD, ČT 2 HD, ČT Sport HD, ČT 24 HD, ČT Art HD, ČT :D HD
Rozhlas: Radiožurnál, Dvojka, Vltava, D-dur, Plus, Jazz, Wave, Junior

Přechodová síť PS13 – kanál K 42 – 642 MHz – formát DVB-T2 HEVC
Nova TV, Nova 2, Nova Cinema, Nova Action, Nova Gold, Relax, Rebel, KinoSvět, JOJ Family, Prima Comedy Central, regionalnitelevize.cz, ABC TV

Mux Elsat E1 – kanál K 43 – 650 MHz – formát DVB-T
ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT Sport, ČT :D/Art, TV NOE

Mux Elsat E2 – kanál K 44 – 658 MHz – formát DVB-T
NOVA TV, PRIMA TV, NOVA Cinema, PRIMA Cool, TV Barrandov, Kino Barrandov, Barrandov Krimi

Mux Elsat E3 – kanál K 45 – 666 MHz – formát DVB-T
PRIMA Zoom, PRIMA Max, PRIMA Krimi, PRIMA Love, SEZNAM TV, ÓČKO, ŠLÁGR

Mux Elsat E4 – kanál K 46 – 674 MHz – formát DVB-T
NOVA Action, NOVA Gold, NOVA 2, KINOSVĚT, ÓČKO Star, ŠLÁGR 2, REBEL


tisk
Výpadek internetového připojení a kabelové televize
Lokalita: České Budějovice - Vltava
Trvání od: 23. října 2019 08:00
Trvání do: 23. října 2019 11:00
Vážení zákazníci, ve středu 23.10.2019 dojde k výpadkům všech služeb v době od 8h do 11h na Vltavě v ulicích Dlouhá, Ondříčka, Kolářové, Boreckého. Délka výpadků bude maximálně 30 minut, důvodem výpadku je diagnostika poruchy zemního kabelu a jeho následná oprava. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Premiéra Bez vědomí na HBO bude 17. listopadu
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 22. října 2019 16:00
Premiéra Bez vědomí na HBO a HBO GO bude 17. listopadu

Bez vědomí je šestidílná špionážní minisérie odehrávající se v totalitním Československu v předvečer revolučních událostí roku 1989. Sovětské impérium ve východní Evropě znatelně slábne. Demokratizační změny v Maďarsku a Polsku už odstartovaly, a i v NDR to začíná vřít. Manželé Marie a Viktor věří, že něco se brzy musí konečně stát i v Praze. Proto se po dvanácti letech rozhodnou vrátit z londýnského exilu domů.

Záhy se bohužel ukazuje, že Československo jejich domovem už dávno není. Viktor za dramatických okolností zmizí a Marie najednou stojí před největší výzvou svého života. Jestli chce svého manžela najít, bude muset vstoupit do tajemného příšeří zpravodajských služeb. Neviditelného světa, o kterém neví vůbec nic, zatímco on o ní ví všechno. Bez vědomí je však nejen příběhem o hledání zmizelého, ale v širším smyslu také o hledání pravdy. Té pravdy, která má společně s láskou už brzy zvítězit nad lží a nenávistí. Jenže o pravdě se také říká, že bolí…

O seriálu

Bez vědomí je scenáristickým debutem Ondřeje Gabriela, druhým televizním počinem režiséra Ivana Zachariáše (Pustina) a šestou seriálovou prací kreativní producentky Terezy Polachové (Hořící keř, Terapie, Až po uši, Mamon, Pustina). V hlavní roli se představí Tatiana Pauhofová. Její postava Marie Skálová je obyčejná žena, zprvu možná lehce naivní houslistka, tak trochu rozmazlená dcera významného disidenta, kterou okolnosti donutí opožděně dospět. Viktor (Martin Myšička) je i po dvanácti letech manželství pořád láskou jejího života a Marie si neumí představit, že by o něj přišla. Když se to tak nečekaně stane, probudí to v ní rozhodnost, o níž dosud netušila, že ji v sobě vůbec má.

Spojencem je Marii její starší sestra Hanka (Lenka Vlasáková) a také pracovník britské ambasády a Viktorův přítel, Čechoangličan Gerald Lloyd (David Nykl). Je tu však také záhadná Susanne Clayton (Hattie Morahan) a samozřejmě komunistická Státní bezpečnost. Tu zastupují stárnoucí, životem těžce zkoušený plukovník Vlach (Jan Vlasák) a jeho podřízený a přítel, bývalý kriminalista Berg (Martin Hofmann). A v neposlední řadě chytrá sekretářka Miluška (Kristýna Podzimková). A možná i někdo další. Někdo, o kom se nemluví…

První dvě epizody seriálu Bez vědomí byly uvedeny na mezinárodních filmových festivalech v Karlových Varech a v Torontu, kde se setkaly s velmi příznivým ohlasem. V Karlových Varech se šestidílné špionážní drama Bez vědomí v diváckém hodnocení dočkalo průměrné známky 1,28 (na ose 1 = nejlepší a 5 = nejhorší). Na torontské přehlídce Bez vědomí běželo v rámci sekce Primetime, kam se z konkurence čtyř set nových televizních seriálů z celého světa probojovalo pouhých šest projektů. Tvorba HBO Europe se v Torontu objevuje pravidelně: festival do programu v minulých letech zařadil i ceněnou minisérii Pustina či prestižními cenami ověnčený Hořící keř. Bez vědomí také získalo čestné uznání mezinárodní poroty festivalu Serial Killer v Brně.
Na HBO GO bude minisérie uvedena vůbec poprvé v historii české produkce HBO všech šest epizod najednou.

HBO Europe

HBO Europe produkuje původní tvorbu ve střední Evropě od roku 2010, ve Skandinávii a Španělsku zahájila její výrobu v roce 2016. Mezi nejnovější počiny v těchto teritoriích patří projekty: Zpřítomnělí (Norsko), Patria (Španělsko), Bez vědomí (Česká republika), El Pionero (Španělsko), Beartown (Švédsko), 30 Coins (Španělsko), Gösta (Švédsko), Foodie Love (Španělsko), Whatever (Španělsko), Wataha III (Polsko) a Umbre III (Rumunsko).

Pavla Brožková, PR HBO Europe, 21. 10. 2019
tisk
AKCE PODZIM 2019
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 14. října 2019 08:00
Trvání do: 20. listopadu 2019 16:00
Vážení televizní diváci, 

opět přichází naše podzimní akce říjen/listopad 2019

platná od 14. října 2019

Akční nabídky a slevy platí pro připojení na kabelovou televizi, pro připojení k Internetu a také zřízení služby Elsat on-line TV.

Akce dále platí i pro zájemce o přechod ze Základní na naši Rozšířenou programovou nabídku, HD Rozšířenou nabídku a digitální filmovou Pay TV nabídku (filmové kanály HBO a Cinemax).

Podrobnosti a další informace o naší podzimní akci si můžete stáhnout zde (soubor ve formátu pdf):
web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/AKCE_PODZIM_2019.pdf 

Využijte našich výhodných nabídek a kontaktujte naše zákaznická oddělení!
Další informace a kontakty naleznete na našem webu
www.elsat.cz
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.