Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Barrandov Family rebrandována na Barrandov News
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 31. října 2018 10:00
Barrandov Family rebrandována na Barrandov News

Barrandov Family, čtvrtý program z televizní skupiny Barrandov, byl rebrandován a divákům představen pod novým názvem Barrandov News. Z programového schématu stanice pod novým názvem zmizely seriály i filmy. Jak již napovídá název Barrandov News, program by mohl vysílat zpravodajství a informace, reportáže a analýzy. Reálný obsah je ale jiný - v programu stanice jsou jak zábavní pořady (Nikdo není perfektní, Vtip za stovku!), tak i scripted reality show (Soudkyně Barbara, Soudce Alexandr, Záchranáři, Nebezpečné vztahy či Jak to dopadlo!?) a hudební pořady (Hudební klipy) ale i publicistické a zpravodajské pořady (Týden s prezidentem, Moje zprávy).
 
Barrandov News je již třetí název pro čtvrtý kanál skupiny Barrandov. Připomeňme, že stanice odstartovala jako hudební a zábavní program pod názvem Barrandov Muzika. Od ledna 2017 vysílala rodinný program složený výhradně z pořadů vlastní produkce jako Barrandov Family. Letos v létě byl program obohacen o akviziční obsah (seriály, filmy).
,
tisk
Výpadek internetového připojení
Lokalita: Písek
Trvání od: 30. října 2018 07:00
Trvání do: 30. října 2018 08:00
Vážení zákazníci, zítra v úterý 30.10.2018 bude v Písku probíhat od 7:00h konfigurace řídící jednotky pro kabelový internet. Z tohoto důvodu nepůjde v oblasti Portyč, Hradiště, Logry, sídliště Dr. M. Horákové a sídliště Za Kapličkou internet. Předpokládaná délka výpadku je 20 minut. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Uzavření kanceláře v Písku
Lokalita: Písek
Trvání od: 29. října 2018 09:00
Trvání do: 30. října 2018 14:50
Vážení zákazníci, v pondělí a úterý 29. a 30.10.2018 bude z důvodu dovolené uzavřena naše kancelář v Písku. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Výpadek signálu KT a Internetu na sídliští Mír (Domoradice) v Č. Krumlově
Lokalita: Český Krumlov - kab. rozvod Č. Krumlov
Trvání od: 28. října 2018 04:00
Trvání do: 28. října 2018 12:00
Výpadek signálu KT a Internetu na sídliští Mír (Domoradice) v Č. Krumlově

Výpadek signálu kabelové televize a Internetu, k němuž došlo dnes v časných ranních hodinách na sídlišti Mír v Českém Krumlově, byl způsoben havárií primárního (páteřního) zesilovače na trase signálu. Výměnu vadného zařízení a opravu závady provedl pohotovostní technik okolo poledne, nový kus musel být přivezen ze skladu v Č. Budějovicích.

Za tento výpadek a potíže s tím spojené se zákazníkům omlouváme, technologie je bohužel nevyzpytatelná a pro poruchy si vybírá ty nejnevhodnější dny a časy.
tisk
Programy České televize v HD rozlišení v pozemním DVB-T2 multiplexu PS11
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 22. října 2018 16:00
Programy České televize v HD rozlišení v pozemním DVB-T2 multiplexu PS11


Do kabelových rozvodů Elsat byl zařazen nedávno spuštěný pozemní DVB-T2 multiplex PS11 s programy České televize ČT 1 HD, ČT 2 HD, ČT Sport HD, ČT 24 HD, ČT :D/Art HD.

Použité tv kanály a frekvence:
- Č. Budějovice, Vimperk - kanál K 43 - 650 MHz
- Písek, Týn, Kaplice, Č. Krumlov - kanál K45 - 666 MHz
.

K příjmu nového pozemního vysílacího formátu a kodeku DVB-T2 H.265 HEVC je nutný televizor nebo set top box vybavený příslušným tunerem pro tento formát. Vhodné a certifikované boxy jsou na trhu v cenové relaci cca od 600,- Kč výše..
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.