Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
AKCE PODZIM 2018
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 19. října 2018 16:00
Trvání do: 30. listopadu 2018 16:00
 
Vážení televizní diváci, 

opět přichází naše podzimní akce říjen/listopad 2018
 
platná od 15. října 2018

Akční nabídky a slevy platí pro připojení na kabelovou televizi, pro připojení k Internetu a také zřízení služby Elsat on-line TV.

Akce dále platí i pro zájemce o přechod ze Základní na naši Rozšířenou programovou nabídku, HD Rozšířenou nabídku a digitální filmovou Pay TV nabídku (filmové kanály HBO a Cinemax).

Podrobnosti a další informace o naší jarní akci si můžete stáhnout zde (soubor ve formátu pdf):
web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/AKCE_PODZIM_2018.pdf

Využijte našich výhodných nabídek a kontaktujte naše zákaznická oddělení!
Další informace a kontakty naleznete na našem webu
www.elsat.cz
tisk
Konec programu ČT :D/Art SD v DVB-C paketu č. 8
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 17. října 2018 16:00
Konec programu ČT :D/Art SD v DVB-C paketu č. 8

Z DVB-C paketu 8 na kanálu SE23 - frekvence 322 MHzbyl vyřazen duplicitní program ČT :D/Art v SD rozlišení, protože mu k 30.9. skončil původní vstupní signál z pozemního DVB-T muxu RS7, odkud byl nabírán.
ČT :D/Art v SD rozlišení nadále zůstává beze změny v paketu B na kanálu SE22 - frekvence 314 MHz.
tisk
Italský fotbal se vrací na stanice Sport1 a Sport2.
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 16. října 2018 12:00
Italský fotbal se vrací na stanice Sport1 a Sport2. Fotbaloví fanoušci budou moci od prosince sledovat ty největší fotbalové hvězdy v  poháru Coppa Italia a superpoháru Supercoppa Italiana.
Už brzy tak uvidí v akci třeba hvězdného Cristiana Ronalda a jeho Juventus Turín nebo italskou klubovou smetánku, do které patří SSC Neapol, římské celky AS Řím a Lazio či duo z průmyslového srdce severu Itálie AC Milán a Inter Milán. Zároveň budou mít možnost pravidelně držet palce českým a slovenským zástupcům na Apeninském poloostrově. V živých přenosech tak budou moci sledovat reprezentanty Patrika Schicka, Jakuba Jankta nebo Antonína Baráka na české straně a na té slovenské Marka Hamšíka, Davida Hancka nebo Milana Škriniara.
V Itálii se pohárová sezona dělí na dvě poloviny. V té první se v letních měsících nejprve utkají týmy z nižších soutěží Serie B, C a D a nejslabší týmy Serie A. V prosinci si to pak v živých přenosech na stanicích Sport1 a Sport 2 rozdají o osm vstupenek do bojů proti italské elitě. S tou se v rámci souboje nejlepších 16 pohárových týmů poměří v lednu. Po čtvrtfinále a semifinále je pak závěrečný boj o pohár pro vítěze Coppa Italia na programu 25. dubna na Stadio Olimpico v Římě. Fanoušky tak čeká celkem 25 přímých přenosů.
A pozor, to není vše. Vítěz poháru získá právo utkat se o prestižní italský superpohár Supercoppa Italiana. Ten se uskuteční netradičně v polovině ledna. Také tento hvězdný duel bude možné sledovat na stanicích Sport1 a Sport2 a diváci ani nebudou muset čekat do konce letošní sezony. Již v polovině ledna 2019 se mohou těšit na atraktivní konfrontaci Ronaldova Juventusu, vítěze ligy i poháru z minulé sezony s finalistou poháru AC Milán. A nejen termín bude netradiční. Hrát se totiž bude v exotickém hlavním městě Saudské Arábie Rijádu.
tisk
Ukončení vysílání soft erotického programu Spice
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 4. října 2018 18:00
Ukončení vysílání soft erotického programu Spice

Obdrželi jsme toto oznámení od zástupce společnosti Viasat Word pro střední Evropu:

Viasat World Limited s odkazom na obsahový blok "Spice", ktorý je v súčasnosti vysielaný na území medzi 00.00 a 05.00 (CET) na rovnakej frekvencii ako televízna programová služba "Viasat Explore" oznamuje, že:

s účinnosťou od 1. januára 2019 - na území - Viasat World  z a s t a v u j e  vysielanie nočného bloku SPICE a  p r e d l ž u j e  vysielanie televízneho kanálu Viasat Explore na dvadsaťštyrihodinové vysielanie (24/7).

Územie znamená Česká a Slovenská republika, Albánska republika, Bosna a Hercegovina, Bulharská republika, Chorvátsko, Cyprus, Grécko, Maďarsko, Kosovo, Malta, Čierna Hora, Macedónsko, Rumunsko, Srbsko, Slovinsko, Turecko a Ukrajina.
tisk
Konec programů České televize v regionálním DVB-T muxu RS7
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 2. října 2018 18:00
Konec programů České televize v regionálním DVB-T muxu RS7

Jak bylo v uplynulých týdnech v médiích mnohokrát avizováno, v neděli 30. září ukončila Česká televize šíření svých programů ČT 1 HD, ČT 2 HD, ČT Sport HD a ČT :D/Art v DVB-T formátu v regionálním multiplexu 1a, který byl součástí muxu RS7.
Regionální multiplex RS7 nyní obsahuje pouze programy KinoSvět a Rebel 2 a brzy v něm bude spuštěna nová tv stanice Galerie. A je možné spuštění ještě dalších tv stanic. Nicméně tak či onak, tento mux RS7, stejně jako ostatní regionální DVB-T multiplexy by měl ukončit vysílání nejpozději k 30. 6. 2019.

V kabelových rozvodech Elsat jsou programy České televize našim zákazníkům nadále k dispozici v těchto formátech:

HD rozlišení (ČT 1 HD, ČT 2 HD, ČT Sport HD, ČT 24 HD, ČT :D/Art HD)
- kabelová digitální nabídka - DVB-C pakety č. 8 (kanál SE 23 - 322 MHz) a č. 14 (kanál K 33 - 570 MHz), symbolrate 6900, modulace QAM 256
- pozemní digitální nabídka - formát DVB-T2 HEVC - mux PS11 (Č. Budějovice, Vimperk - kanál K 43 - 650 MHz; Písek, Týn, Kaplice, Č. Krumlov - kanál K45 - 666 MHz)

SD rozlišení (ČT 1, ČT 2, ČT Sport, ČT 24, ČT :D/Art)
- kabelová digitální nabídka - DVB-C paket B (kanál SE 22 - 314 MHz), symbolrate 6900, modulace QAM 256
- pozemní digitální nabídka - formát DVB-T MPEG2 - mux 1 (Č. Budějovice - kanál K 49 - 698 MHz; Vimperk, Písek, Týn, Kaplice, Č. Krumlov - kanál K40 - 626 MHz)
- analogová nabídka - příslušné tv kanály a frekvence dle konkrétního města

Dále jsou programy České televize v HD i SD rozlišení pro zákazníky dostupné i v naší službě ELSAT On-line TV (více info na našem webu
www.elsat.cz ).

K příjmu nového pozemního vysílacího formátu DVB-T2 HEVC je nutný televizor nebo set top box vybavený příslušným tunerem pro tento formát. Vhodné a certifikované boxy jsou na trhu v cenové relaci cca od 600,- Kč výše.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.