Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Výpadek Tv programů a internetu
Lokalita: Písek - Hradiště
Trvání od: 14. listopadu 2016 10:00
Trvání do: 14. listopadu 2016 13:00
Vážení zákazníci, dnes v době od 10:00h do 13:00h bude na Hradišti probíhat oprava vadného zemního kabelu. Z tohoto důvodu nebude v uvedenou dobu na Hradišti fungovat kabelová televize ani Internet. Za potíže se omlouváme.
tisk
Krátký výpadek televizních programů v Písku
Lokalita: Písek - kab. rozvod Písek
Datum: 19. října 2016 08:39
Upozorňujeme naše účastníky v Písku, že z důvodu rekonfigurace vícekanálového digitálního modulátoru dojde dnes v Písku ke krátkému výpadku části digitálních programů ve formátu DVB-C a také části analogových programů. K výpadku dojde v průběhu dne, pravděpodobně po poledni, přesný čas nejde úplně specifikovat.
Za případné potíže s tímto výpadkem spojené se našim zákazníkům omlouváme.
tisk
AKCE PODZIM 2016
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 15. října 2016 08:00
Trvání do: 15. listopadu 2016 16:00
Vážení televizní diváci,

opět přichází naše podzimní akce říjen/listopad 2016

platná od 15. října 2016

Vyzkoušejte možnosti online televize Elsat s funkcemi pozastavení pořadu, přetáčení a rekordéru!
PŘICHÁZÍME SE ZCELA NOVOU SLUŽBOU ELSAT ON-LINE TV

Akční nabídky a slevy platí pro připojení na kabelovou televizi (ve všech rozvodech) a pro připojení k Internetu (vyjma kab. rozvodu T. Sviny).

V kabelových rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk, Týn nad Vltavou, Český Krumlov a Kaplice akce platí i pro zájemce o přechod ze Základní na naši Rozšířenou programovou nabídku a též na HD Rozšířenou nabídku KT Elsat.

A v kabelových rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk, Týn nad Vltavou, Český Krumlov a Kaplice dále i pro zájemce o naši digitální filmovou Pay TV nabídku.

Podrobnosti a další informace o naší podzimní akci si můžete stáhnout zde (soubor ve formátu pdf):
http://web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/AKCE_PODZIM_2016.pdf

Využijte našich výhodných nabídek a kontaktujte naše zákaznická oddělení!
Další informace a kontakty naleznete na našem webu
www.elsat.cz
tisk
Výpadek internetového připojení a některých TV programů
Lokalita: Písek - Písek
Trvání od: 4. října 2016 08:30
Trvání do: 4. října 2016 12:00
Vážení zákazníci, v úterý 4.10.2016 bude v Písku v době od 8:30h do 12:00h probíhat úprava kabelového rozvodu na centrálním bodu. Z tohoto důvodu bude docházet ke krátkým výpadkům internetu a některých televizních programů. Za vzniklé potíže se omlouváme.
tisk
Nové programy, změny a úpravy v digitální kabelové DVB-C nabídce
Lokalita: České Budějovice, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - ČB - PI - VI - TY - ČK - KA
Datum: 14. září 2016 15:00
Nové programy, změny a úpravy v digitální kabelové DVB-C nabídce

Dnes, ve středu 14. 9. byly provedeny některé změny a úpravy v naší kabelové digitální nabídce a zároveň byly do nabídky zařazeny některé nové televizní stanice:

1. Stanice Mňau TV ukončila před nedávném své vysílání v pozemním DVB-T muxu 4, odkud jsme ji přebírali do naší kabelové digitální nabídky. Proto byla stanice Mňau TV z naší DVB-C nabídky v paketu C na kanálu SE 23 - 322 MHz k dnešnímu dni vyřazena.
Zároveň v témže pozemním DVB-T muxu 4 zahájila vysílání nová slovenská stanice JOJ Family, která byla dneškem naopak do naší DVB-C nabídky zařazena. A to do DVB-C paketu C - kanál SE 23 - 322 MHz, na původní pozici po zaniklé stanici Mňau TV.

2. Do DVB-C paketu S na kanálu K 37 - 602 MHz byla zařazena HbbTV aplikace Seznam.cz, převzatá též z pozemního DVB-T muxu 4. V případě Seznam.cz se nejedná o klasický televizní program, nýbrž o datovou aplikaci, k jejímuž používání je potřeba chytrý (smart) televizor s připojením na Internet a aktivní funkcí HbbTV.
U některých starších no smart televizorů a Set Top Boxů může tato aplikace v seznamu předvoleb způsobovat určité potíže, protože televizor nebo STB nebude vědět, jak ji zpracovat, případně se může na této předvolbě i zaseknout. V takovém případě doporučujeme tuto předvolbu Seznam.cz ze seznamu předvoleb úplně vymazat a nevolit ji, pokud to zařízení umožňuje.

3. Do DVB-C paketu G na kanálu SE 27 - 354 MHz byla zařazena sportovní stanice Nova sport 2 HD. Stanice Nova sport 2 HD byla zařazena do Základní volně šířené nabídky a tudíž není kódována. Signál Nova sport 2 HD neobsahuje EPG data, protože její provozovatel nám EPG v signálu nedodává.

4. Do DVB-C paketu I na kanálu SE 29 - 370 MHz byla zařazena sportovní stanice Sport 1 HD. Stanice Sport 1 HD byla zařazena do Základní volně šířené nabídky a tudíž není kódována.
Upozorňujeme, že provozovatel stanic Sport 1 a 2 nezobrazuje u HD verzí obou svých programů HD logo, protože HD vysílání již považuje za standard, na nějž není potřeba zvlášť upozorňovat.

TV stanice JOJ Family a HbbTV aplikace Seznam.cz jsou pochopitelně k dispozici i v naší pozemní digitální DVB-T nabídce v rámci muxu č. 4 (v těch kabelových rozvodech, v nichž tento multiplex 4 šíříme).

Všechny provedené změny a nově zařazené programy budou v následujících dnech implementovány i do našich Infokanálů a přehledů programových nabídek.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.