Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Mňam TV skončila v DVB-T, Mňau TV nyní celoplošně
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 5. prosince 2016 09:00

Zpráva převzata z Internetu:

Česká gastronomická a lifestylová stanice Mňam TV již není dostupná na klasickou pozemní anténu ve formátu DVB-T . Provozovatel stanice ukončil distribuci programu přes celoplošný multiplex 4 u operátora Digital Broadcasting.

Televizní kanál Mňau TV začínal jako celoplošný program v multiplexu 4. Letos v září došlo v této síti k důležité změně - po zařazení nového celoplošného programu JOJ Family byla stanice Mňau TV přesunuta na pozici regionální stanice. V praxi to znamenalo, že Mňau TV naladili jen diváci multiplexu 4, který neměl vlastní regionální kanál. Od září do listopadu letošního roku byl program Mňau TV k dispozici jen pro diváky v regionech Praha, Středočeském, Východočeském, na Vysočině a v Ústeckém. V ostatních regionech byla textová informace o pokračování distribuce u kabelových operátorů.

 Vedle konce Mňam TV došlo v této síti ještě k jedné změně - sesterská stanice Mňau TV je nově ve stejném multiplexu 4 šířena celoplošně. Mňau TV se zaměřuje na domácí videa ve kterých figurují domácí mazlíčci.
DVB-T by měla skončit i zmíněná stanice Mňau TV. Provozovatel programů Mňam TV a Mňau TV se hodlá zaměřit na jiné způsoby distribuce - kabelovou a satelitní televizi.

V portfoliu kabelové televize Elsat je nyní v digitální DVB-T nabídce v muxu 4 šířena tv stanice Mňau TV namísto původní Mňam TV - viz text výše.
Pokud se tento stav se stanicemi Mňam a Mňau bude jevit jakožto trvalejšího rázu, zařadíme Mňau TV místo Mňam TV i do naší kabelové digitální DVB-C nabídky.


tisk
Sobotní výpadek TV Prima byl zapříčiněn technickou závadou
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 3. prosince 2016 11:30
Trvání do: 3. prosince 2016 13:30
Jak informovala tisková zpráva FTV Prima, v sobotu 3. 12. došlo k technické závadě, která způsobila výpadek ve vysílání televizních stanic skupiny Prima. Ten postihl všechny kanály Primy a trval přibližně od půl dvanácté do půl druhé odpoledne. Omlouváme se všem televizním divákům za výpadek ve vysílání stanic Prima Group způsobený technickou závadou, která byla odstraněna. V tento moment již opět všechny kanály Prima Group vysílají, uvedla v tiskové zprávě tisková mluvčí televize Jana Mrákotová. Bližší podrobnosti nesdělila.
tisk
AKCE PROSINEC 2016
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - ČB - PI - VI - TY - ČK - KA
Trvání od: 1. prosince 2016 08:00
Trvání do: 12. prosince 2016 16:00
Zimní akce prosinec 2016

INTERNET i ON-LINE TV u nás nejlevněji!

INTERNET
- připojení zdarma
- rychlost 30 a 100 Mbps
- cena 210,- Kč/měsíc
- bez datových limitů
- wifi router od 1,- Kč

TELEVIZE
- připojení zdarma
- až 140 tv programů
- bohatá nabídka HD programů
- až do konce roku zdarma
- rozšířené nabídky
- CA modul od 1,- Kč

ON-LINE TV
- až 4 měsíce zdarma
- HD kvalita
- 50 hodin zpětně
- 50 hodin záznamu

Nabídka platí do 12. 12. 2016.
Všechny ceny jsou včetně DPH.
Více info na
www.elsat.cz

Nově jsme pro vás připravili možnost online sledování vybraných televizních kanálů. Na svůj chytrý telefon, tablet či vybraný model chytrého televizoru si pouze nainstalujete aplikaci, zadáte přihlašovací údaje, jež od nás získáte, a můžete začít.
O online televizi si můžete vylepšit Základní nebo Rozšířenou nabídku za příplatek pouze 70,- Kč měsíčně. Pokud by vám ani toto nestačilo, je možno televizi doplnit ještě dalšími službami, jako sledováním pořadů 50 hodin zpětně a 50 hodinami online záznamu (30,- Kč), nebo tyto služby získat v HD kvalitě (20,- Kč).
Všichni naši stávající zákazníci, kteří využívají Základní programovou nabídku a kontaktují nás do 12. 12. 2016, si budou moci naši novou službu Elsat On-line TV vyzkoušet na měsíc zdarma!

Akční letáček je k dispozici ke stažení zde:
http://web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/ELsat_Online-akce.jpg
tisk
Změna obrazového formátu u programu Private TV
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - ČB - PI - VI - TY - ČK - KA
Datum: 30. listopadu 2016 14:00

Společnost Sapphire Media informuje o chystané změně u hard erotické tv stanice Private TV:

Vážený obchodní partnere,

rádi bychom Vás tímto informovali o chystané změně u kanálu Private TV společnosti Sapphire Media International BV.

Private TV přejde dne 1. 12. 2016 na nový obrazový formát 16:9 na satelitech Hotbird 13 a Thor 5. Tato změna se dotkne pouze formátu. Ostatní technické parametry kanálu zůstávají beze změny.

Věříme, že tuto změnu uvítáte a že přispěje k ještě větší spokojenosti všech diváků a fanoušků.


tisk
Výpadek Tv programů a internetu
Lokalita: Vimperk
Trvání od: 23. listopadu 2016 10:00
Trvání do: 23. listopadu 2016 13:00
Vážení zákazníci, ve středu 23.11.2016 bude v ulicích Luční, K Rokli, Pod Pekárnou a v Mírové 427-438, 457 probíhat modernizace kabelového rozvodu. Z tohoto důvodu v době od 10:00h do 13:00h dojde k výpadku všech služeb na maximálně 30 min. Za potíže se omlouváme.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.