Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Vyřazení stanice ATV+ z rakouského DVB-T muxu A
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 16. května 2016 10:00
V návaznosti na předchozí zprávu v tomto Infoservisu o přechodu rakouského pozemního DVB-T multiplexu B do novějšího vysílacího formátu DVB-T2 a jeho zakódování upozorňujeme naše účastníky na další změnu, k níž doslo v rakouském DVB-T muxu A s programy ORF.

A to v tom smyslu, že zároveň s překlopením muxu B do formátu DVB-T2 vyřadilly rakouské radiokomunikace z multiplexu A televizní stanici ATV+. Rakouský DVB-T multiplex A tedy nyní obsahuje pouze programy ORF 1 a ORF O a N.
tisk
Konec rakouského pozemního multiplexu B v Č. Budějovicích
Lokalita: České Budějovice - kab. rozvod Č. Budějovice
Datum: 19. dubna 2016 16:00
Upozorňujeme naše účastníky v Českých Budějovicích, že rakouský pozemní multiplex B s programy ORF III, ORF Sport+, PULS 4, 3 SAT a Servus TV dnešním dnem rozhodnutím rakouského provozovatele přešel z původního formátu DVB-T do novějšího vysílacího formátu DVB-T2 a kompresní normy MPEG4 AVC. Zároveň je tento multiplex nyní zakódován a nadále je přístupný pouze pro rakouské občany - plátce rakouského koncesionářského poplatku.

Tato skutečnost tedy bohužel znamená, že výše uvedené programy jsou na území České Republiky nadále nepřijímatelné (nepřístupné) a tímto jsou z nabídky naší kabelové televize v Č. Budějovicích vyřazeny.
tisk
AKCE JARO 2016
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 15. dubna 2016 08:00
Trvání do: 12. května 2016 08:00

Vážení televizní diváci,

opět přichází naše
jarní akce duben/květen 2016

platná od 15. dubna 2016

Akční nabídky a slevy platí pro připojení na kabelovou televizi (ve všech rozvodech) a pro připojení k Internetu (vyjma kab. rozvodu T. Sviny).

V kabelových rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk, Týn nad Vltavou, Český Krumlov a Kaplice akce platí i pro zájemce o přechod ze Základní na naši Rozšířenou programovou nabídku a též na HD Rozšířenou nabídku KT Elsat.

A v kabelových rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk, Týn nad Vltavou, Český Krumlov a Kaplice dále i pro zájemce o naši digitální filmovou Pay TV nabídku.

Podrobnosti a další informace o naší jarní akci si můžete stáhnout zde (soubor ve formátu pdf):

http://web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/AKCE_JARO_2016.pdf

Využijte našich výhodných nabídek a kontaktujte naše zákaznická oddělení!

Další informace a kontakty naleznete na našem webu
www.elsat.cz

tisk
Výpadek dětské stanice Jim Jam
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - ČB-PI-VI-TY-ČK-KA
Datum: 11. dubna 2016 18:00
Víkendový výpadek dětského kanálu Jim Jam v digitální i analogové nabídce byl způsoben závadu na receiver/dekodéru, který nabírá a zpracovává signál tohoto programu z distribučního satelitu Vantage 12. Závada byla dnes odpoledne opravena a odstraněna a program je opět funkční.
Za potíže s tímto výpadkem spojené se omlouváme.
tisk
Změna provozní doby v pobočce Písek
Lokalita: Písek
Datum: 11. dubna 2016 14:04
Vážení zákazníci, z důvodu nemoci jsme nuceni dočasně omezit pracovní dobu naší pobočky v Písku. Pondělí 11.4. – zavřeno Úterý 12.4. – zavřeno Středa 13.4. – zavřeno Čtvrtek 14.4. – 9:00 – 13:00 Pátek 15.4. – 9:00 – 13:00 Pondělí 18.4. – 9:00 – 13:00 Úterý 19.4. – zavřeno Další dny budou upřesněny. Práce servisního technika není nijak omezena. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.