Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Jarní akce se prodlužuje až do 30. dubna 2018
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 16. dubna 2018 08:00
Trvání do: 30. dubna 2018 16:00
Jarní AKCE je prodloužena až do 30. dubna 2018


Akční nabídky a slevy platí pro připojení na kabelovou televizi a pro připojení k Internetu.

Jarní akce platí i pro zájemce o přechod ze Základní na Rozšířenou programovou nabídku, HD Rozšířenou nabídku a naši digitální filmovou Pay TV nabídku (filmové kanály HBO a Cinemax).

A dále akce platí i pro zájemce o službu Elsat On-line TV a také o naši Speciální nabídku (Internet plus Omezená nabídka KT).

Podrobnosti a další informace o naší jarní akci si můžete stáhnout zde (soubor ve formátu pdf):
web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/AKCE_JARO_2018.pdf

Využijte našich výhodných nabídek a kontaktujte naše zákaznická oddělení! Další informace a kontakty naleznete na našem webu www.elsat.cz
tisk
Přidán program ČT Sport v SD rozlišení do DVB-C nabídky
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 12. dubna 2018 10:35
Přidán program ČT Sport v SD rozlišení do DVB-C nabídky
Do naší kabelové digitální nabídky byl do DVB-C paketu č. 14 přidán program ČT Sport v SD rozlišení a kompresní normě MPEG 2. Stalo se tak z toho důvodu, že program ČT Sport na konci května ukončí šíření v pozemním DVB-T muxu č. 1 a tím pádem i v kabelovém DVB-C paketu A, v nichž je tento program šířen v SD rozlišení a normě MPEG 2. Od června bude v tomto muxu 1 a paketu A nahrazen dětským programem ČT D/Art, který naopak nedávno ukončil šíření v pozemním DVB-T muxu č. 3.

Program ČT Sport byl do DVB-C nabídky takto zařazen proto, aby byl i nadále k dispozici v SD rozlišení a normě MPEG 2 našim zákazníkům, kteří ještě nejsou vybaveni televizorem nebo set top boxem pro příjem v normě HD MPEG4 AVC.
V kabelové digitální nabídce je program ČT Sport samozřejmě k dispozici i v HD rozlišení v DVB-C paketu č. 8 na tv kanálu SE 23 - 322 MHz.
V pozemní digitální DVB-T nabídce bude program ČT Sport dále k dispozici už pouze v HD rozlišení a normě MPEG4 v regionálním muxu RS7/1a, ovšem pouze do konce roku 2018. Potom program ČT Sport v DVB-T formátu definitivně končí a v pozemním vysílání bude k dispozici už pouze v novém vysílacím formátu DVB-T2 a kompresní normě H.265 HEVC.

DVB-C paket 14 - tv kanál K 33 - frekvence 570 MHz.
tisk
Výpadek kabelové televize a internetu
Lokalita: Kaplice
Trvání od: 11. dubna 2018 09:00
Trvání do: 11. dubna 2018 13:00
Vážení zákazníci, zítra v době od 9:00 do 13:00 bude docházet ke kratším výpadkům kabelové televize a internetu. Důvodem výpadků je úprava kabelového rozvodu. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Výluka televizních vysílačů Kleť a Včelná
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 27. března 2018 13:00
Výluka televizního vysílače Kleť a Včelná

České Radiokomunikace oznamují, že v noci z pondělí 26. na úterý 27. března a také v noci z úterý 27. na středu 28. března v čase 00.00 až 06.00 hodin dojde k výluce hlavního televizního vysílače Kleť a tím také tří televizních DVB-T multiplexů 1, 2 a 3 a na nich šířených televizních a rozhlasových programů. Důvodem výluk je pravděpodobně údržba zařízení a také příprava na zahájení vysílání v novém televizním formátu DVB-T2.

Tyto výluky mají za následek nefunkčnost příslušných televizních a rozhlasových programů z těchto DVB-T muxů nabíraných a dále šířených v nabídce kabelové televize Elsat, a to jak ve formátu DVB-T, tak i DVB-C a také některých tv programů v analogové nabídce.
Jedná se zejména o programy České televize a skupin Nova, Prima, Barrandov, Óčko ve standardním televizním rozlišení. Naopak programů v HD rozlišení se výluka nijak nedotýká.

A dále ČRa oznamují, že v noci z 29. na 30. března v čase 01.00 až 04.00 hodin dojde také k údržbové výluce regionálního DVB-T multiplexu RS8 na vysílači Včelná u Českách Budějovic. Pro programy z něj šířené platí totéž jako pro výluku vysílače Kleť.

Omlouváme se za případné potíže těmito výlukami způsobené, námi nezaviněné.
tisk
Nový program Prima Krimi
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 21. března 2018 09:00
Nový program Prima Krimi

Do digitální kabelové i pozemní nabídky Elsat byl zařazen nový televizní program skupiny Prima - Prima Krimi.
Program Prima Krimi zahajuje vysílání na velikonoční pondělí 2. dubna, na jeho programové pozici zatím běží upoutávky, resp. logo stanice.

Program Prima Krimi bude tématický program zaměřený na dramatickou tvorbu, zejména mimoevropské provenience. V programu se zejména objeví seriály a filmy, především zahraniční seriály s detektivní tématikou. První večer se mohou diváci těšit na televizní premiéru filmu Dívka ve vlaku, od 7. dubna 2018 na krimi seriál American Crime Story: Versace. Stávající program Prima Love, kde se krimi pořady doposud vysílaly, se od dubna zaměří na odpočinkovou tvorbu pro ženy - romantické seriály, filmy, telenovely a jiné nesmysly.
Prima Krimi naváže na úspěch detektivních seriálů, které doposud vysílala Prima Love. Diváci se tak mohou těšit na populární seriály jako Sběratelé kostí, Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně, Castle na zabití, ale přinese i úplné novinky jako například zmíněný American Crime Story: Versace, který bude vysílán necelé dva měsíce po své americké premiéře. Milovníky klasiky potěší zařazení titulů jako Vraždy v Midsomeru, Julie Lescautová, Odpadlík a jiné.

Nový program Prima Krimi byl do nabídky kabelové televize Elsat zařazen takto:
Kabelová digitální DVB-C nabídka:
Prima Krimi SD
– DVB-C paket A – SE21 – 306 MHz
Prima Krimi HD – DVB-C paket 14 – K33 – 570 MHz
Program byl do našich nabídek zařazen volně a nekódovaně.

Pozemní digitální DVB-T nabídka:
Prima Krimi SD - DVB-T mux č. 3.
Zároveň se startem Prima Krimi skončí v DVB-T muxu č. 3 duplicitní šíření programu ČT :D/Art.

Z přehledů našich nabídek byla také
smazána HbbTV aplikace Seznam.cz:
DVB-C – paket 9 – K37 – 602 MHz, DVB-T – mux č. 4.
DVB-T – mux č. 3
Ta ukončila vysílání a byla nahrazena klasickou TV stanicí Seznam TV:
DVB-C – paket A – SE21 – 306 MHz,
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.