Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
AKCE PODZIM 2016
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 15. října 2016 08:00
Trvání do: 15. listopadu 2016 16:00
Vážení televizní diváci,

opět přichází naše podzimní akce říjen/listopad 2016

platná od 15. října 2016

Vyzkoušejte možnosti online televize Elsat s funkcemi pozastavení pořadu, přetáčení a rekordéru!
PŘICHÁZÍME SE ZCELA NOVOU SLUŽBOU ELSAT ON-LINE TV

Akční nabídky a slevy platí pro připojení na kabelovou televizi (ve všech rozvodech) a pro připojení k Internetu (vyjma kab. rozvodu T. Sviny).

V kabelových rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk, Týn nad Vltavou, Český Krumlov a Kaplice akce platí i pro zájemce o přechod ze Základní na naši Rozšířenou programovou nabídku a též na HD Rozšířenou nabídku KT Elsat.

A v kabelových rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk, Týn nad Vltavou, Český Krumlov a Kaplice dále i pro zájemce o naši digitální filmovou Pay TV nabídku.

Podrobnosti a další informace o naší podzimní akci si můžete stáhnout zde (soubor ve formátu pdf):
http://web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/AKCE_PODZIM_2016.pdf

Využijte našich výhodných nabídek a kontaktujte naše zákaznická oddělení!
Další informace a kontakty naleznete na našem webu
www.elsat.cz
tisk
Výpadek internetového připojení a některých TV programů
Lokalita: Písek - Písek
Trvání od: 4. října 2016 08:30
Trvání do: 4. října 2016 12:00
Vážení zákazníci, v úterý 4.10.2016 bude v Písku v době od 8:30h do 12:00h probíhat úprava kabelového rozvodu na centrálním bodu. Z tohoto důvodu bude docházet ke krátkým výpadkům internetu a některých televizních programů. Za vzniklé potíže se omlouváme.
tisk
Nové programy, změny a úpravy v digitální kabelové DVB-C nabídce
Lokalita: České Budějovice, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - ČB - PI - VI - TY - ČK - KA
Datum: 14. září 2016 15:00
Nové programy, změny a úpravy v digitální kabelové DVB-C nabídce

Dnes, ve středu 14. 9. byly provedeny některé změny a úpravy v naší kabelové digitální nabídce a zároveň byly do nabídky zařazeny některé nové televizní stanice:

1. Stanice Mňau TV ukončila před nedávném své vysílání v pozemním DVB-T muxu 4, odkud jsme ji přebírali do naší kabelové digitální nabídky. Proto byla stanice Mňau TV z naší DVB-C nabídky v paketu C na kanálu SE 23 - 322 MHz k dnešnímu dni vyřazena.
Zároveň v témže pozemním DVB-T muxu 4 zahájila vysílání nová slovenská stanice JOJ Family, která byla dneškem naopak do naší DVB-C nabídky zařazena. A to do DVB-C paketu C - kanál SE 23 - 322 MHz, na původní pozici po zaniklé stanici Mňau TV.

2. Do DVB-C paketu S na kanálu K 37 - 602 MHz byla zařazena HbbTV aplikace Seznam.cz, převzatá též z pozemního DVB-T muxu 4. V případě Seznam.cz se nejedná o klasický televizní program, nýbrž o datovou aplikaci, k jejímuž používání je potřeba chytrý (smart) televizor s připojením na Internet a aktivní funkcí HbbTV.
U některých starších no smart televizorů a Set Top Boxů může tato aplikace v seznamu předvoleb způsobovat určité potíže, protože televizor nebo STB nebude vědět, jak ji zpracovat, případně se může na této předvolbě i zaseknout. V takovém případě doporučujeme tuto předvolbu Seznam.cz ze seznamu předvoleb úplně vymazat a nevolit ji, pokud to zařízení umožňuje.

3. Do DVB-C paketu G na kanálu SE 27 - 354 MHz byla zařazena sportovní stanice Nova sport 2 HD. Stanice Nova sport 2 HD byla zařazena do Základní volně šířené nabídky a tudíž není kódována. Signál Nova sport 2 HD neobsahuje EPG data, protože její provozovatel nám EPG v signálu nedodává.

4. Do DVB-C paketu I na kanálu SE 29 - 370 MHz byla zařazena sportovní stanice Sport 1 HD. Stanice Sport 1 HD byla zařazena do Základní volně šířené nabídky a tudíž není kódována.
Upozorňujeme, že provozovatel stanic Sport 1 a 2 nezobrazuje u HD verzí obou svých programů HD logo, protože HD vysílání již považuje za standard, na nějž není potřeba zvlášť upozorňovat.

TV stanice JOJ Family a HbbTV aplikace Seznam.cz jsou pochopitelně k dispozici i v naší pozemní digitální DVB-T nabídce v rámci muxu č. 4 (v těch kabelových rozvodech, v nichž tento multiplex 4 šíříme).

Všechny provedené změny a nově zařazené programy budou v následujících dnech implementovány i do našich Infokanálů a přehledů programových nabídek.
tisk
Televizní stanice Mňau TV
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 6. září 2016 09:00
Televizní stanice Mňau TV, již jsme v kabelových rozvodech Elsat šířili v naší digitální DVB-C i DVB-T nabídce, bohužel před několika dny ukončila své vysílání v pozemním digitálním DVB-T multiplexu 4 na vysílači Kleť, odkud jsme tuto stanici do naší nabídky nabírali. Na její pozici v tomto multiplexu byla zařazena nová tv stanice JOJ Family a zabrala tak její místo.
Tato nemilá skutečnost tedy bohužel znamená, že stanice Mňau TV v naší nabídce končí, protože aktuálně tuto stanici nemáme odkud do naší nabídky nabrat. O případném zahájení vysílání této stanice přes satelitní distribuci její provozovatel teprve jedná, výsledek je nejistý a časově neohraničený. Pokud by k zahájení satelitního vysílání nakonec přece jen došlo, budeme o této alternativě uvažovat, bude-li pro nás schůdná a přijatelná.

Za případné potíže s ukončením vysílání stanice Mňau TV spojené se omlouváme, jedná se o záležitost mimo naši kontrolu.
tisk
Nová slovenská televizní stanice JOJ Family
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 2. září 2016 08:00
Nová slovenská televizní stanice JOJ Family zahájila promo vysílání v v pozemním DVB-T multiplexu 4.
Nový televizní kanál JOJ Family lze již naladit na klasickou pozemní anténu. Stanice se objevila v DVB-T. Je to již 11. televizní služba v multiplexu 4.

JOJ Family zahájí pravidelné vysílání 5.9.2016 v 16:00 hodin. Stanice bude působit jen na českém trhu. Divákům přinese to nejlepší z vlastní produkce slovenské komerční skupiny JOJ. Půjde nejenom o původní zpravodajství ale rovněž i o seriály, reality show, scripted reality formát. V programovém schématu se (zatím?) nenacházejí žádné akviziční pořady (seriály ani filmy).

Multiplex 4 aktuálně šíří programy Fanda Smíchov, Telka, RELAX, REBEL, Mňam TV, Mňau TV, Seznam.TV (HbbTV aplikace), Prima Comedy Central, JOJ Family a Jihočeskou televizi. Naopak z multiplexu 4 byla vyřazena rozhlasová stanice Rádio Čas. Tu je nyní možné poslouchat z Regionální sítě 7 (RS7).

Do kabelové digitální DVB-C nabídky bude stanice JOJ Family zařazena v průběhu měsíce září. O jejím přesném umístění do našich DVB-C paketů zatím nebylo rozhodnuto, naše účastníky budeme informovat v tomto Infoservisu Elsat..
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.