Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Výluka dodávky elektřiny v Písku v jiném termínu
Lokalita: Písek - kab. rozvod Písek
Datum: 27. září 2012 12:00
Dle oznámení od společnosti E.ON se výluka dodávky elektřiny na píseckém sídlišti Jih, hlášená na tuto neděli 30. 9. RUŠÍ !   Výluka se uskuteční v jiném termínu, který ještě nebyl přesně stanoven, pravděpodobně 9. 10.  Za matoucí informace se omlouváme, s E.ONem není úplně snadná domluva.
tisk
Ukončení šíření programu Disney Channel
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou
Datum: 20. září 2012 08:00
Vážení zákazníci,
naší trvalou snahou je neustále zdokonalovat naší programovou nabídku a udržet při tom přijatelnou cenu našich služeb, což se nám v porovnání s cenami konkurence pravděpodobně daří. Vždy se snažíme brát ohled na Vaše připomínky, abychom plně vyhověli co možná největšímu počtu našich zákazníků. Z tohoto důvodu jsme naši programovou nabídku v poslední době rozšířili o sportovní programy, programy s dokumentární a přírodovědnou tématikou, a rovněž o programy v HD rozlišení. Veškeré tyto změny jsme provedli bez navýšení cen za naše služby! Registrovali jsme také mnoho Vašich připomínek, že v našich nabídkách je až příliš mnoho programů pro děti. Jelikož zároveň přišel distributor programu Disney Channel se značným navýšením ceny tohoto programu, rozhodli jsme se distribuci programu Disney Channel dnem 30. 9. 2012 ukončit. Dle našeho názoru ostatní dětské programy šířené v našich nabídkách tento program plně nahradí. Rovněž výrazné navýšení ceny tohoto programu bychom byly nuceni přenést do koncové ceny pro naše zákazníky, což v současné době považujeme za nepřijatelné.
 
                                                                                              Váš tým Elsat spol. s r.o.
tisk
Výluka vysílače Vimperk - Mařský vrch
Lokalita: Vimperk, Písek - kab. rozvod Písek, Vimperk
Trvání od: 19. září 2012 06:00
Trvání do: 19. září 2012 15:00

Dnes v čase od 06.00 do 15.00 hodin probíhá plánovaná výluka a odstávka televizního vysílače Vimperk - Mařský vrch. Důvodem je pravidelná údržba vysílače a měření.

V kabelových rozvodech Elsat se tato výluka týká programů v SD rozlišení televize Nova, Prima, ČT, Barrandov, Óčko a JTV, především v digitální nabídce, ve městech Vimperk a také Písek.

tisk
Výpadek Internetu a některých digitálních paketů
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou
Trvání od: 18. září 2012 08:00
Trvání do: 18. září 2012 15:00
Výpadek Internetu a některých digitálních paketů
 
Včera (v úterý 18. 9.) v ranních hodinách došlo k výpadku připojení k Internetu, některých digitálních paketů a na nich závislých analogových programů v kabelovém rozvodu v Č. Budějovicích i v ostatních městech. Příčinou výpadku byla havárie na optickém kabelu společnosti ČDT. Při výkopových pracích na stavbě bytového domu u Zátkova mostu byl částečně narušen optický kabel a naneštěstí byla přerušena i optická vlákna, která přenášejí signál z naší hlavní stanice do uzlu našeho poskytovatele optických tras, odkud se signál Internetu i KT přenáší do ostatních měst. Na místo havárie vyrazila technická skupina ČDT z Prahy, která následně provedla opravu, mezitím naši technici zprovoznili částečné zálohy signálu z jiných zdrojů. K plnému zprovoznění Internetu a všech digitálních paketů do všech měst došlo včera v odpoledních hodinách.
 
Za tento námi nezaviněný výpadek a případné potíže s ním spojené se našim zákazníkům omlouváme.
tisk
Změny v digitálních DVB-C paketech D a F
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Písek - kab. rozvod Č. Budějovice, Písek, Vimperk
Datum: 14. září 2012 16:00
Změny v digitálních DVB-C paketech D a F
 
Upozorňujeme naše účastníky, že satelitní distribuci ukončily španělské regionální stanice Russia Today Esp, Andalucia TV, Telemadrid sat a Telesur, šířené dosud v naší kabelové digitální nabídce v DVB-C paketu D a též lifestylová stanice Fashion One v DVB-C paketu F.
Z tohotu důvodu bylo šíření těchto televizních stanic v kabelové digitální nabídce Elsat ukončeno. DVB-C pakety D a F jsou šířeny v kabelových rozvodech České Budějovice, Písek a Vimperk na těchto tv kanálech: D – SE 26 – 346 MHz a F – SE 28 – 362 MHz.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.