Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Jubilejní 50. Super Bowl již tuto neděli na Sport2
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - ČB - PI - VI - TY - ČK - KA
Datum: 2. února 2016 16:00

Jubilejní 50. Super Bowl již tuto neděli na Sport2

Exkluzivně na Sport2 už tuto neděli ve 23:55 hodin se mohou fanoušci těšit na jubilejní 50. SUPER BOWL. Proti sobě nastoupí Denver Broncos a Carolina Panthers. Hlavní program začíná 8.2 v 00:30, ale Sport2 připravila pro své diváky speciální doprovodný program už 7.2. od 23:55 hodin.

Super Bowl je historicky nejsledovanější sportovní událostí v USA každý rok:
Postupně získal na takové popularitě, že se stal neoficiálním americkým svátkem a každoročně obsazuje přední příčky žebříčků sledovanosti televizních pořadů. V roce 2015 byl dokonce překonán americký divácký rekord, když Super Bowl XLIX sledovalo téměř 115 milionů diváků v USA.

Super Bowl vyniká také jedinečným doprovodným programem, který v poločase finálového zápasu přivítá některé z nejzářivějších hvězd hudebního nebe. Tento rok to bude skupina Coldplay. Celá událost je pak logicky hitem také na sociálních médiích - jen na Twitteru se během loňského živého přenosu Super Bowlu objevilo přes 28,4 milionu souvisejících tweetů.

Letošní jubilejní 50. ročník Super Bowl se odehraje 7. února na kalifornském ultramoderním stadionu Levi´s Stadium ve městě Santa Clara, v domovské aréně týmu San Francisco 49ers. Tomu se však letos vůbec nedařilo, když se v tabulce NFL umístil jen o 1 příčku nad posledními Dallas Cowboys. Zapadá to však plně do historických statistik, kdy se zatím nikdy nestalo, aby se do finále soutěže probojoval tým, na jehož domovském stadionu se Super Bowl hraje.

DENVER BRONCOS VS. CAROLINA PANTHERS - ZÁPAS TITÁNŮ
Ani jeden ze soupeřů neměl nikterak jednoduchou cestu do finále, Panteři však dominovali už během základní části (15-1), vyhráli konferenci NFC a ani v Play-off nepřipustili žádné překvapení, když v semifinále vyprovodili Arizonu výsledkem v poměru 49-15. To Denver Broncos v základní části párkrát zaškobrtli (12-4, z toho tří výher dosáhli až v prodloužení, přesto však stanuli jako vítězové konference AFC) a i v Play-off měli párkrát na kahánku. V semifinále však nakonec těsně zdolali (20-18) ambiciózní New England Patriots a zasloužili si místo v letošním finále NFL.

Zdroj: AMC
tisk
Výluka dětské televizní stanice JimJam
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - ČB - PI - VI - TY - ČK - KA
Datum: 30. ledna 2016 12:00
Výluka dětské televizní stanice JimJam

Oznamujeme našim účastníkům, že v pondělí 1. 2. dojde k přesunu satelitní kapacity z distribučního satelitu Telstar, jenž je na konci své životnosti, na nový satelit Vantage 12. Tento přesun potrvá od rána několik hodin a v jeho důsledku dojde v naší digitální i analogové nabídce k výluce (výpadku) dětského programu JimJam, který z tohoto satelitu nabíráme.

Program bude znovuzprovozněn ihned, jakmile bude satelitní přesun dokončen a signál naběhne z nové pozice.
Omlouváme se našim účastníkům za případné potíže s touto výlukou spojené.
tisk
Výpadek programu pro dospělé Private TV
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - ČB - PI - VI - TY - ČK - KA
Datum: 29. ledna 2016 16:00
Třídenní, resp. "třínoční" výpadek erotického hard core kanálu Private TV v tomto týdnu byl způsoben závadou v softwarovém nastavení Digital Content Manageru a kolizí indentifikátorů V-PID na zařízení. Poté, co IT specialista závadu odhalil a opravil, je program od včerejska opět funkční.

Za výpadek této stanice se našim zákazníkům omlouváme, příčina, proč k této závadě bez zjevného důvodu došlo, není známa. Digitální technologie ssebou bohužel takovéto nevysvětlitelné jevy občas přináší.
tisk
Výpadek Tv programů a internetu
Lokalita: Český Krumlov
Trvání od: 26. ledna 2016 12:00
Trvání do: 26. ledna 2016 14:00
Vážení zákazníci, zítra v úterý 26.1.2016 bude probíhat údržba kabelové sítě. Z tohoto důvodu dojde k několika krátkým výpadkům TV signálu a Internetu. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Výpadek internetového připojení a některých TV programů
Lokalita: Vimperk, Písek
Trvání od: 26. ledna 2016 00:01
Trvání do: 26. ledna 2016 03:00
Vážený zákazníku, Dovolujeme si Vám oznámit plánovaný výpadek internetu a některých TV programů. Důvodem výpadku je údržba linek u našeho poskytovatele. Odhadovaná sumární doba výpadku: 2:59. Za vzniklé potíže s tímto výpadkem se omlouváme.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.