Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Stanice Mňau TV a Mňam TV opět zařazeny do nabídky
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - ČB - PI - VI - TY - ČK - KA
Datum: 13. dubna 2017 14:00
Stanice Mňau TV a Mňam TV opět zařazeny do nabídky

Televizní kulinářská stanice Mňam TV a program pro milovníky domácích mazlíčků Mňau TV byly opět zařazeny do naší kabelové digitální DVB-C nabídky. Oba programy jsou zařazeny do DVB-C paketu D na tv kanálu SE 24 - frekvence 330 MHz, modulace QAM 256.

Zároveň však upozorňujeme naše účastníky, že nově zařazené televizní stanice Mňam TV a Mňau TV, ač jsou šířeny v SD rozlišení, jsou zároveň šířeny v novějším kompresním formátu MPEG4 AVC!

Na starších televizorech a kabelových set top boxech, umožňujících příjem pouze programů ve starším kompresním formátu MPEG2, jsou tyto programy nefunkční! Při navolení předvolby s programem Mňam TV nebo Mňau TV se objeví jen černá obrazovka a funguje pouze zvuk!
Řešením je pouze přechod na novější televizor nebo kabelový HD set top box, jež tuto novější kompresní normu MPEG4 již podporují a oba programy na nich normálně fungují.
tisk
Konec rakouského pozemního muxu A s programy ORF 1 a 2
Lokalita: České Budějovice, Kaplice, Český Krumlov, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - ČB - TY - ČK - KA - TS
Datum: 6. dubna 2017 14:00
Upozorňujeme naše účastníky, že rakouský pozemní multiplex A
s programy ORF 1 a ORF 2 ke dni 20. 4. 2017 rozhodnutím rakouského provozovatele ORS přejde z původního vysílacího formátu DVB-T do novějšího vysílacího formátu DVB-T2 a kompresní normy MPEG4 AVC. Zároveň tento multiplex A bude zakódován (stejně jako před rokem rakouský mux B) a dále bude přístupný pouze pro rakouské občany - plátce rakouského koncesionářského poplatku. Důvodem jsou především autorská práva na vysílané pořady.

Tato skutečnost tedy bohužel znamená, že výše uvedené programy budou na území České Republiky nadále nepřijímatelné (nepřístupné) a tímto budou z nabídky naší kabelové televize vyřazeny, v digitální i analogové podobě.

Výhledově se pokusíme v rámci našich možností v Rakousku zajistit zpřístupnění alespoň programů ORF 1 a 2 v SD rozlišení. Pokud se to podaří, budou oba programy zařazeny do kabelové digitální DVB-C nabídky, a to ve formátu MPEG4 AVC. Ale zatím není nic jistého, naše účastníky budeme informovat v našem Infoservisu Elsat.
tisk
Výpadek internetového připojení a TV programů
Lokalita: České Budějovice - Máj
Trvání od: 4. dubna 2017 08:00
Trvání do: 4. dubna 2017 10:00
Vážení zákazníci, v úterý 4.4.2017 mezi 8:00 - 10:00 hod dojde k plánovanému přerušení dodávky TV a internetových služeb z důvodu výměny technologického zařízení v páteřní síti. Přerušení se bude týkat ulic M. Chlajna 7 - 19 pouze lichá čísla) a V. Volfa 2 - 20 (pouze sudá čísla). Délka vypnutí by neměla přesáhnout 30min. omlouváme se za problémy s tím spojené.
tisk
Výpadek Kabelové televize a Internetu - Máj
Lokalita: České Budějovice - Máj
Trvání od: 28. března 2017 08:00
Trvání do: 28. března 2017 09:00
Vážení zákazníci, Zítra 28.3.2017 dojde k výpadku kabelové televize a Internet v době od 8:00 – 9:00 hod. Výpadek se bude týkat ulic M. Chlajna 7 – 19, V. Volfa 5 – 11, 2 – 24. Důvodem výpadku jsou plánované servisní práce. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
AKCE JARO 2017
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 20. března 2017 08:00
Trvání do: 15. dubna 2017 16:00
Vážení televizní diváci,

opět přichází naše jarní akce březen/duben 2017
platná od 20. března 2017

Nemáte doma televizor vybavený pro příjem televizního vysílání ve formátu DVB-T2?
Bojíte se, že po přechodu pozemního televizního vysílání na tento nový formát jej nebudete moci sledovat?
S NÁMI SE BÁT NEMUSÍTE!
My v našich sítích distribuujeme více než 130 televizních programů (včetně až 26 programů v HD rozlišení) v kabelovém formátu DVB-C, pro jehož příjem je již dnes vybavena drtivá většina všech užívaných televizorů.
Navíc, přestože pozemní analogové televizní vysílání bylo zcela ukončeno již v roce 2011, stále šíříme více než 30 nejsledovanějších televizních programů i v analogovém formátu. Je tedy možné je sledovat i na těch nejstarších televizorech.

Vyzkoušejte i naši novou službu ELSAT ON-LINE TV až na dva měsíce zdarma!

Akční nabídky a slevy platí pro připojení na kabelovou televizi (ve všech rozvodech) a pro připojení k Internetu (vyjma kab. rozvodu T. Sviny).

V kabelových rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk, Týn nad Vltavou, Český Krumlov a Kaplice akce platí i pro zájemce o přechod ze Základní na naši Rozšířenou programovou nabídku, HD Rozšířenou nabídku a digitální filmovou Pay TV nabídku (filmové kanály HBO a Cinemax).

Podrobnosti a další informace o naší jarní akci si můžete stáhnout zde (soubor ve formátu pdf):
http://web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/AKCE_JARO_2017.pdf

Využijte našich výhodných nabídek a kontaktujte naše zákaznická oddělení!
Další informace a kontakty naleznete na našem webu www.elsat.cz
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.