Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Rozšíření HD Rozšířené kódované nabídky
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - ČB - PI - VI - TY - ČK - KA
Datum: 9. března 2015 12:00
K dnešnímu dni byly do naší kódované zvlášť placené kabelové digitální HD Rozšířené nabídky přeřazeny některé televizní stanice v HD rozlišení. Jedná se o tyto televizní stanice: Nova sport HD, Nova Cinema HD, Fanda HD a Prima Cool HD.

HD Rozšířená nabídka tedy nyní obsahuje těchto sedm televizních stanic v HD rozlišení: Discovery Showcase HD, Animal Planet HD, Eurosport HD, Nova sport HD, Nova Cinema HD, Fanda HD a Prima Cool HD.
Důvodem pro přeřazení výše uvedených tv stanic do kódované nabídky je
cenová politika vlastníků televizních společností Nova a Prima.

HD Rozšířená nabídka je kódována a stojí měsíčně navíc 120,- Kč oproti ceně Základní nabídky. K příjmu HD Rozšířené nabídky je potřeba moderní plochý televizor nebo kabelový Set Top Box s kabelovým digitálním tunerem DVB-C a dekódovací karta Conax. Abonenti HD Rozšířené nabídky od nás dostávají dekódovací kartu zdarma. V případě televizoru s DVB-C tunerem je k příjmu kódovaných programů dále potřeba tzv. CA modul Conax. Jedná se v podstatě o dekodér, který se vloží do televizoru a do CA modulu se dále zasune příslušná dekódovací karta, aby mohl být příjem HD Rozšířené nabídky aktivován.
CA moduly Conax prodáváme našim klientům do vlastnictví a modul je možno získat buď za plnou cenu 1300,- Kč nebo též za dotovanou nižší cenu v případě závazku k odběru některé z našich zvlášť placených kódovaných nabídek po dobu 1 nebo 2 roků. Cena CA modulu při závazku na 1 rok činí 500,- Kč a při závazku na 2 roky je cena modulu pouze 1,- Kč.
V případě zájmu o příjem HD Rozšířené nabídky kontaktujte naše zákaznická oddělení na tel. 385524088, 385524086, 606768856 (nepřijímá SMS) v Č. Budějovicích a 382272999 v Písku.
tisk
Výpadek televizních programů v Č. Krumlově
Lokalita: Český Krumlov
Trvání od: 9. března 2015 09:00
Trvání do: 9. března 2015 13:00
Vážení zákazníci, v pondělí 9.3.2015 dojde v době od 9:00 do 13:00h k výpadku některých TV programů. Důvodem výpadku je rekonstrukce kolejové trasy Č. Budějovice - Č. Krumlov, podél které vedou optické kabely ČDT. Výpadek se bude týkat asi poloviny programů šířených ve formátu DVB-C a některých programů v analogu. Digitální programy v DVB-T budou fungovat normálně. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
AKCE JARO 2015
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 9. března 2015 08:00
Trvání do: 15. dubna 2015 16:00
Vážení televizní diváci,

opět přichází naše jarní akce březen/duben 2015

platná do 15. dubna 2015

Akční nabídky a slevy platí pro připojení na kabelovou televizi (ve všech rozvodech) a pro připojení k Internetu (vyjma kab. rozvodu T. Sviny).

V kabelových rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk, Týn nad Vltavou, Český Krumlov a Kaplice akce platí i pro zájemce o přechod ze Základní na naši Rozšířenou programovou nabídku a též na HD Rozšířenou nabídku KT Elsat.

A v kabelových rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk, Týn nad Vltavou, Český Krumlov a Kaplice dále i pro zájemce o naši digitální filmovou Pay TV nabídku.

Podrobnosti a další informace o naší podzimní akci si můžete stáhnout zde (soubor ve formátu pdf):
http://web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/AKCE_JARO_2015.pdf
Další informace a kontakty naleznete na našem webu: www.elsat.cz

Využijte našich výhodných nabídek a kontaktujte naše zákaznická oddělení!
tisk
Výpadek služeb
Lokalita: Český Krumlov
Trvání od: 3. března 2015 08:00
Trvání do: 3. března 2015 18:00
Vážení zákazníci, v úterý 3. března 2015 od 8.00 do 18.00 dojde k přerušení našich služeb v Českém Krumlově. Důvodem výpadku je oprava optické trasy Českých drah. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Nový digitální kabelový paket W, přesuny a změny programů
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - ČB - PI - VI - TY - ČK - KA
Datum: 26. února 2015 15:30
Nový digitální kabelový paket W, přesuny a změny programů
V tomto týdne došlo k rozšíření naší digitální kabelové programové nabídky a byl úspěšně spuštěn další, již desátý vlastní skládaný DVB-C paket W, tentokrát obsazený třemi HD a jedním SD filmovým kanálem.
Dále byly přidány dva nové televizní programy do kabelové digitální nabídky a došlo k některým programovým přesunům v rámci stávajících digitálních paketů.
Nový DVB-C paket W je šířen na tv kanálu K 38 - střední frekvence 610 MHz, SR 6900 a modulace QAM 256. Obsahuje dva nově zařazené HD filmové kanály – HBO 2 HD a Cinemax HD a dále do něj byl přesunut z paketu X (tv kanál SE 29/370 MHz) filmový kanál HBO v HD i SD rozlišení. Nově zařazené HD filmové kanály se stanou součástí našich Pay TV filmových nabídek HBO a Cinemax a jsou do nich přidány za nezměněnou cenu.
Z DVB-C paketu X byly dále odsunuty dva programy v SD rozlišení – Nick Junior a Spektrum. Byly přesunuty do jiných paketů takto: Nick Junior: paket K – kanál SE 35/418 MHz, Spektrum: paket Z – SE 36/426 MHz, kde budou pokračovat dále.
Na původních pozicích těchto čtyř přesunutých programů je nyní dočasně vysílána informační statická obrazovka s informací o uskutečněných přesunech a nových programových pozicích. Původní pozice jsou pro lepší orientaci označeny na začátku tečkou, budou v paketu X šířeny ještě cca 1 – 2 týdny.
Důvody přesunu jsou technického rázu (jedná se především o značné navýšení datového toku) a bylo nutné jej provést, aby bylo možné tyto programy v naší nabídce dále šířit. Podrobnější popis byl zveřejněn v předchozí zprávě ze dne 20. 2. v tomto Infoservisu.
Do kabelové digitální nabídky byl dále zařazen nový gastronomický program Mňam TV, který zahájil vysílání v sobotu 21. února. Program byl zařazen do DVB-C paketu L - kanál SE 34/410 MHz, mod. QAM 256. Program Mňam TV se zároveň automaticky objevil i v naší digitální DVB-T nabídce v muxu RS8.
Jako programová náhrada za zaniklou slovenskou hudební stanic Musiq 1 byla do kabelové digitální nabídky nově zařazena hudební stanice ze stáje Viacom VH-1: DVB-C paket H - kanál SE 32/394 MHz, mod. QAM 64.
V analogové nabídce dosud využívaný tv kanál K 35 – 583,25 MHz bude v krátké době ve všech našich kabelových rozvodech postupně vyklizen a uvolněn pro budoucí rozšíření kabelové digitální nabídky. To znamená, že na něm dosud šířené analogové programy (JTV, Noe aj.) jsou přesunuty na uvolněné tv kanály po zaniklé stanici Musiq 1 nebo místo v analogu zrušené stanice CNN International, jež dále pokračuje v digitální podobě v DVB-C paketu K – kanál SE 35/418 MHz.
A závěrem ještě upozorňujeme, že počátkem března budou do zvlášť placené a kódované HD Rozšířené nabídky přeřazeny tyto HD televizní stanice: Nova Sport HD, Nova Cinema HD, Fanda HD a Prima Cool HD. Důvodem této vynucené změny je bohužel cenová politika vlastníků televizních společností Nova a Prima. Cena HD Rozšířené nabídky, jež dále obsahuje programy Eurosport HD, Discovery HD a Animal Planet HD, se nemění.
Do našich Infokanálů budou všechny uskutečněné změny implementovány v průběhu příštího týdne.
Nové aktuální přehledy programových nabídek se zahrnutými změnami budou v průběhu března k dispozici mj. na našich jarních akčních letácích a budou distribuovány do jednotlivých vchodů v našich teritoriích. Enjoy!
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.