Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Výpadek internetu a kabelové televize
Lokalita: Týn nad Vltavou - Malá strana
Trvání od: 27. května 2014 09:00
Trvání do: 27. května 2014 12:00
Vážení zákazníci, v úterý 27.5.2014 bude v Týně nad Vltavou na Malé straně (celý levý břeh ) probíhat modernizace kabelového rozvodu. V době od 9. do 12.h bude docházet k různě dlouhým výpadkům všech námi poskytovaných služeb. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Výpadek internetu a kabelové televize
Lokalita: Týn nad Vltavou
Trvání od: 20. května 2014 09:00
Trvání do: 20. května 2014 12:00
Vážení zákazníci, v úterý 20.5.2014 bude v Týně nad Vltavou na Malé straně (celý levý břeh ) probíhat modernizace kabelového rozvodu. V době od 9. do 12.h bude docházet k různě dlouhým výpadkům všech námi poskytovaných služeb. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
C8 odstartuje v pondělí. Naváže na vysílání Minimaxu
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou
Datum: 5. května 2014 16:00
Společnost Chello Central Europe se rozhodla, že po nedávném ukončení vysílání programu Animax společnosti Sony naváže na vysílací čas Minimaxu zařazením pořadů z nabídky svých dalších televizních kanálů. Nová stanice s názvem C8 začne vysílat od 5. května 2014, každý den od 20:00. Uvedla dnes společnost Chello CE.

Chello Central Europe (Chello CE) vyplní vysílací čas mezi osmou večerní a půlnocí vybranými pořady z vysílání svých vlastních televizních stanic. Cílem je nabídnout divákům ochutnávku pořadů napříč všemi 8 tematickými programy skupiny Chello, pokrývajícími široké žánrové spektrum, od dětských, sportovních, filmových až po dokumentární a lifestyle kanály.

S novou C8 dostanou stanice CCE další možnost oslovit své diváky a ti se mohou těšit na atraktivní a pravidelně aktualizovaný program stanice C8, dodal za Chello Aleš Fabík.
Po technické stránce dodávání a příjmu signálu se nic nemění. C8 bude automaticky dostupná všem uživatelům, kteří mají ve své programové nabídce Minimax a měli Animax.

Týdně aktualizovaný program C8 nabídne pro mladší a náctiletou generaci pořady jako Baskeťáci, seriál o osudech mladých basketbalistů, kteří hodlají vyhrát velký pouliční turnaj nebo Huntik, akční dobrodružný seriál, v němž skupina hledačů cestuje po světě a hledá amulety ze starých dob, kterými se dají přivolat Titáni. Mezi dokumenty je připraven seriál Budoucnost odhalena, který polemizuje nad budoucností a ukazuje, co všechno nás v 21. století ještě čeká.

Dokumentární seriál nominovaný na ceny Gemini Award 2011 Následky kriticky zkoumá, co by se stalo s naší planetou, kdyby se jeden ze základních znaků našeho životního prostředí změnil. Diváci sledující pořady o vaření se mohou těšit na mezinárodně proslulého šéfkuchaře Davida Rocca v pořadech Prázdniny v Amalfi a Stalo se na chalupě. Programová část C8 zaměřená na lifestyle nabídne pořady Miluj svoji zahradu a také Candice nám poví všechno, pořad slavné americké bytové architektky a odbornice na otázku interiérového designu.

C8 bude vysílat 4 hodiny denně, od 20:00 do 24:00 a navazuje na Minimax, který vysílá ve svých tradičních časech mezi 6:00 a 20:00 hodin.
Program Minimax/C8 je součástí naší kódované Rozšířené nabídky v DVB-C paketu Y na kanálu SE 30 – frekvence 378 MHz, modulace QAM 64.
tisk
Přidána nová televizní stanice Country No. 1
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 30. dubna 2014 09:00
Upozornění pro účastníky:

Do kabelové digitální DVB-C nabídky byla přidána nová televizní stanice Country No. 1. Jedná se o druhou televizní stanici provozovatele - společnosti Šlágr TV. Stanice by dle licence měla vysílat tématické hudební bloky zaměřené především na country hudbu domácí i US produkce a původní teleshoppingový program zaměřený na nabídku prodeje hudebních a zábavních pořadů na zvukových a obrazových záznamech.
Stanice nyní vysílá v promo režimu, k ostrému startu by mělo dojít v nejbližších dnech (do 7. května).

Stanice Country No. 1 byla v digitální DVB-C nabídce zařazena do DVB-C paketu L na tv kanálu SE 34 na frekvenci 410 MHz, modulace QAM 256 (T. Sviny QAM 64).
Zároveň je tato televizní stanice obsažena i v naší DVB-T nabídce v muxu 4 v těch rozvodech, kde je DVB-T mux 4 pozemně přijímatelný a tudíž ho v rozvodu šíříme.
Č. Budějovice: mux 4 - kanál K 47 - 682 MHz
Ostatní města: mux 4 - kanál K 41 - 634 MHz
tisk
Jarní akce se prodlužuje až do 30. dubna
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 16. dubna 2014 08:00
Trvání do: 30. dubna 2014 16:00
Jarní AKCE je prodloužena až do 30. dubna 2014

Akční nabídky a slevy platí pro připojení na kabelovou televizi (ve všech rozvodech) a pro připojení k Internetu (vyjma kab. rozvodu T. Sviny).

V kabelových rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk, Týn nad Vltavou, Český Krumlov a Kaplice akce platí i pro zájemce o přechod ze Základní na naši Rozšířenou programovou nabídku a též na HD Rozšířenou nabídku KT Elsat.

A v kabelových rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk, Týn nad Vltavou, Český Krumlov a Kaplice dále i pro zájemce o naši digitální filmovou Pay TV nabídku.

Podrobnosti a další informace o naší jarní akci si můžete stáhnout zde (soubor ve formátu pdf):
http://web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/AKCE_JARO_2014.pdf

Využijte našich velmi výhodných nabídek a kontaktujte naše zákaznická oddělení!


Další informace a kontakty naleznete na našem webu www.elsat.cz
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.