Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Výpadek Internetového připojení a digitálních programů Písek - Hradiště
Lokalita: Písek
Trvání od: 19. dubna 2012 09:00
Trvání do: 19. dubna 2012 13:00

Vážení zákazníci,

ve čtvrtek 19.4.2012 bude probíhat výměna zesilovačů v páteřní kabelové trase v lokalitě Písek Hradiště.

Práce budou v době od 9h do 13h a bude docházet k různě dlouhým výpadkům všech námi poskytovaných služeb.

Omlouváme se za potíže s tím spojené.

 

tisk
Krátkodobé výpadky digitálních programů ve Vimperku a Písku
Lokalita: Vimperk, Písek - kab. rozvod Vimperk a Písek
Datum: 18. dubna 2012 16:00
V uplynulém i tomto týdnu jsme intenzivně řešili problémy s krátkodobými výpadky signálu u digitálně šířených programů ze všech DVB-C paketů, jež se projevovaly v kabelovém rozvodu Vimperk, avšak pouze na některých televizorech s DVB-C tunery. Vzhledem k tomu se závada tohoto typu velmi obtížně hledá a detekuje, nějakou dobu to trvalo. Nicméně po důkladném zkoumání a ověřování je téměř jisté, že problém s periodickými výpadky způsoboval vadný satelitní přijímač s PAL analog modulátorem na hlavní stanici kabelového rozvodu ve Vimperku. Tento přijímač v režimu autorestart v pravidelných intervalech generoval mžikové rušení, jež pravděpodobně způsobovalo tyto krátkodobé výpadky digitálního signálu. A to na televizorech s malým datovým bufferem. Provedli jsme určitá technická opatření, která by tyto problémy měla eliminovat, aby k výpadkům a podobným jevům již nedocházelo.
 
K podobnému jevu a obdobně se projevujícím výpadkům digitálního signálu na některých televizorech před cca měsícem krátkodobě došlo i v kabelovém rozvodu Písek. Příčina byla zřejmě tatáž.
 
Za případné vzniklé potíže se omlouváme.
tisk
AKCE JARO 2012
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 16. dubna 2012 08:00
Trvání do: 15. května 2012 16:00

Vážení televizní diváci,

opět přichází naše jarní akce duben/květen 2012

platná do 15. 5. 2012

Akční nabídky a slevy platí pro připojení na kabelovou televizi (ve všech rozvodech) a pro připojení k Internetu (vyjma kab. rozvodu T. Sviny). 

V kabelových rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk, Týn nad Vltavou, Český Krumlov a Kaplice akce platí i pro zájemce o přechod ze Základní na naši Rozšířenou programovou nabídku a též na HD Rozšířenou nabídku KT Elsat.

A v kabelových rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk, Týn nad Vltavou, Český Krumlov a Kaplice dále i pro zájemce o naši digitální filmovou Pay TV nabídku.

Podrobnosti a další informace o naší jarní akci si můžete stáhnout zde (soubor ve formátu pdf):
http://web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/AKCE_JARO_2012.pdf

Využijte našich velmi výhodných nabídek a kontaktujte naše zákaznická oddělení!

Další informace a kontakty naleznete na našem webu www.elsat.cz

tisk
Výpadek Internetového připojení a placených programů - Kaplice
Lokalita: Kaplice
Trvání od: 28. března 2012 09:30
Trvání do: 28. března 2012 12:00
Vážení zákazníci,

zítra, 28. března 2012 dojde mezi půl desátou a dvanáctou hodinou dopolední v kabelovém rozvodu Kaplice k výpadku připojení k Internetu. Důvodem je výměna části technologie na hlavní stanici.

Dále může dojít kolem desáté hodiny i k výpadku placených digitálních kanálů, tento výpadek bude v řádu pouze několika minut.

Za případné potíže se omlouváme.

tisk
Výpadek signálu ve vchodech J. Bendy 32 a 30 v ČB
Lokalita: České Budějovice - J. Bendy 32 a 30
Datum: 25. března 2012 16:00

Při sobotní večerní bouřce došlo ve vchodě J. Bendy 32 na sídlišti Máj k zaplavení technického podlaží a technologické stoupačky JOP. Toto mělo za následek poškození rozvodů elektřiny pro společnou spotřebu vchodu a její vypnutí, které bude trvat až do vysušení a následné opravy elektrikářem.

Protože ve vchodě J. Bendy 32 je také umístěn domovní zesilovač terciálního rozvodu kabelové televize Elsat, je kvůli výpadku elektrického napájení tento zesilovač nyní nefunkční. Z toho důvodu došlo i k výpadku signálu kabelové televize a Internetu ve vchodě Bendy 32 a bohužel také ve vedlejším vchodě J. Bendy 30, protože domovní zesilovač je společný pro oba vchody.

Za tento výpadek, námi nezaviněný, se společnost Elsat omlouvá. Signál KT bude znovuzprovozněn ihned jakmile bude obnoveno elektrické napájení domovního zesilovače v postiženém vchodě Bendy 32.

tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.