Nabídka pro stávající předplatitele filmového kanálu HBO


Lokalita: Kaplice, Český Krumlov, Týn nad Vltavou - kab. rozvody ČK, Kaplice, Týn

Datum: 23. května 2008 12:00
Vážený předplatiteli filmového kanálu HBO,
v souvislosti se zvyšováním kvality a uživatelského komfortu námi poskytovaných služeb přechází naše společnost od analogového přenosu a kódování placených televizních programů k digitálnímu. Výsledkem je možnost výběru z většího množství zvlášť placených programů a větší zákaznický komfort.
Za stávající měsíční paušální poplatek 250,- Kč za příjem programu HBO budete nyní moci sledovat programy HBO, HBO 2 a HBO Comedy. Budete tedy mít možnost sledovat tři programy za cenu jednoho!
Pro příjem výše uvedených programů potřebujete speciální digitální Set Top Box. Cena Set Top Boxu od naší společnosti činí 2.500,- Kč včetně DPH. Jakožto stávajícímu předplatiteli HBO Vám však nabízíme možnost bezplatného zapůjčení tohoto zařízení pouze proti vratné kauci 500,- Kč. Společně s nekódovanými analogovými programy budete moci prostřednictvím tohoto Set Top Boxu sledovat rovněž všechny nekódované digitální programy šířené v rámci našeho televizního kabelového rozvodu (zahraniční DVB-C pakety A a B).
 
Vzhledem ke skutečnosti, že ke 2. 6. 2008 končí analogové šíření programu HBO v rámci našeho televizního kabelového rozvodu a téhož dne bude nahrazeno třemi výše uvedenými digitálně šířenými programy, je potřeba do této doby převzít digitální Set Top Box. Set Top Box Vám předá náš zástupce na základě telefonické domluvy. Set Top Box Vám rovněž můžeme nainstalovat přímo u Vás doma  na základě telefonické objednávky. Instalaci doma provádíme za režijní náklady. Poplatek činí 300,- Kč včetně DPH. Pro sjednání termínu předání Set Top Boxu či jeho instalaci ve Vašem bytě kontaktujte prosím naše zákaznické oddělení na telefonních číslech 385 524 088, nebo 385 524 086 pro rozvody Kaplice a Týn nad Vltavou a na tel. 380 711 713 (p. Musil, p. Růžička) pro rozvod Český Krumlov. Kontaktujte nás prosím  co nejdříve. Předejdete tak případným potížím těsně před vypnutím analogově šířeného programu HBO.
Šíření digitálně kódovaných placených programů je velice náročná technická záležitost. Naše společnost zavádí tuto službu jako jedna z prvních v České republice s cílem zlevnit a zkvalitnit poskytované služby v této oblasti..
Děkujeme Vám za Váš dosavadní zájem o program HBO a věříme, že Vás naše zkvalitněná a cenově výhodnější nabídka uspokojí, a že rovněž budete spokojeni s možností sledovat nově zavedené velmi atraktivní programy za cenově výhodných podmínek.
 
Tato akční nabídka je platná pouze pro stávající předplatitele filmového kanálu HBO!
Vyzýváme proto naše předplatitele kanálu HBO, aby si neprodleně vyzvedli do pronájmu potřebný digitální Set Top Box (za vratnou kauci 500,- Kč), a vyhnuli se tak případnému zbytečnému výpadku v příjmu zaplaceného filmového kanálu HBO po ukončení jeho analogového šíření od 2. 6. 2008.
 
Zájemci o propojení a přivedení signálu z digitálního Set Top Boxu (STB) k dalším televizorům a zařízením si mohou potřebné informace a tipy stáhnout zde: http://web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/Propojeni_STB.doc