Digitálně kódovaná placená programová nabídka v Č. Krumlově


Lokalita: Český Krumlov - kab. rozvod Č. Krumlov

Datum: 12. října 2010 08:00
Od 13. 10. 2010 spouštíme v kabelovém rozvodu Český Krumlov novou nabídku digitálně kódovaných placených televizních programů.

V souvislosti se zvyšováním kvality a uživatelského komfortu poskytovaných služeb přešla naše společnost od analogového kódování placených televizních programů k digitálnímu. Výsledkem je možnost výběru z většího množství zvlášť placených programů a větší zákaznický komfort.
Za stávající měsíční paušální poplatek 250,- Kč za příjem programu HBO můžete nyní sledovat programy HBO, HBO 2, HBO Comedy a HBO CZ HD.
Můžete tedy sledovat 3 + 1 program HBO za cenu jednoho!
Mimo rozšíření programů z produkce HBO přinášíme navíc možnost příjmu dalších filmových kanálů Cinemax a Cinemax 2 a erotického kanálu pro dospělé Hustler TV, který je vysílán od 22:00 do 6:00, a lze jej chránit rodičovským zámkem.

Přehled nabízených digitálních placených programů

Balík

Programy v balíku

Měsíční paušál

HBO

HBO, HBO 2, HBO Comedy, HBO HD

250,-

Cinemax

Cinemax, Cinemax 2

230,-

Hustler TV

Hustler TV (pouze v době 22:00 – 6:00)

110,-

Balíček HBO + Cinemax

HBO, HBO 2, , HBO Comedy, HBO HD, Cinemax, Cinemax 2

390,-

Digitální filmový paket Elsat je šířen na tv kanálu SE 29 (370,00 MHz) jakožto paket X a je kódován v systému Conax. Pro příjem digitálních kódovaných kanálů potřebujete speciální digitální Set Top Box (dále STB) nebo televizor s tunerem DVB-C a CA modulem Conax, a dekódovací kartu Conax. Cena STB od naší společnosti činí 1500,- Kč včetně DPH. Prostřednictvím tohoto STB budete moci sledovat společně s nekódovanými analogovými programy rovněž všechny nekódované digitální programy šířené v rámci naší digitální nabídky v televizním kabelovém rozvodu Elsat, jejichž přehled je vysílán na našem Infokanálu (cca 40 televizních a rozhlasových programů).
Zřizovací poplatek za zřízení této nové služby je stejný jako původní zřizovací poplatek za HBO, tedy 200,- Kč. Digitální STB dostanete přednastavený a s českým návodem. Jeho připojení k televizoru je velmi jednoduché. Můžete si jej převzít od našeho zástupce nebo Vám jej mohou nainstalovat u Vás doma naši technici na základě telefonické objednávky. Tuto službu provádíme za režijní náklady. Poplatek činí 300,- Kč včetně DPH. Placenou filmovou nabídku je možno si objednat na tel. 380 711 713 – p. Růžička, p. Musil, prodejna K+B Elektro v Č. Krumlově.

Filmový kanál ve vysokém rozlišení HBO CZ HD
Do kódované placené digitální filmové nabídky Elsat byl zároveň zařazen i filmový kanál HBO ve vysokém rozlišení HBO CZ HD. Program byl přidán do filmového paketu X na tv kanálu SE 29 (370,00 MHz). Je šířen se zvukovým doprovodem Dolby Digital (AC 3) v české a anglické verzi.

Filmový kanál HBO CZ HD je kódován a je přístupný všem stávajícím předplatitelům filmového balíku HBO bez dalšího příplatku.
Pro příjem filmového kanálu HBO CZ HD i dalších programů ve vysokém rozlišení HDTV je pochopitelně nutný Set Top Box nebo televizor vybavený HD tunerem v normě MPEG4 pro příjem HDTV programů ve vysokém rozlišení. Televizor s obrazovkou HD Ready nebo Full HD je podmínka nutná, nikoliv však postačující!!
 

Dosavadní podoba filmového paketu Y s programy HBO, HBO 2 a HBO Comedy, šířená na tv kanálu S 14 (258,00 MHz), bude v souběžném provozu s novou podobou filmového paketu na kanálu SE 29 zachována do poloviny listopadu 2010. Poté bude původní kanál S 14 vypnut a tento kanál bude využit pro jiné účely. 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rozšířená programová nabídka

V souvislosti se zvyšováním kvality a uživatelského komfortu poskytovaných služeb přichází naše společnost od 13. 10. 2010 s dalším zkvalitněním naší nabídky:

Na tv kanál SE 30 (378,00 MHz) byl zařazen nový digitální DVB-C paket Y, který obsahuje tyto nové programy – AXN Sci-fi, AXN Crime, Film+, Eurosport 2, Sport 1, Extreme Sports, Minimax/Animax a Fishing & Hunting.
Programy v paketu jsou kódovány a jsou zákazníkům nabízeny komplet jako „Rozšířená programová nabídka“. Tuto Rozšířenou nabídku (stejně jako naši Pay TV filmovou nabídku) mají zákazníci možnost si přikoupit vždy jako nadstavbu k Základní programové nabídce. K příjmu všech kódovaných zvlášť placených digitálních nabídek je vždy nutný digitální Set Top Box nebo televizor s tunerem DVB-C a CA modulem Conax, a dekódovací karta Conax! Digitální STB dostanete přednastavený a s českým návodem. Jeho připojení k televizoru je velmi jednoduché. Můžete si jej převzít od našeho zástupce nebo Vám jej mohou nainstalovat u Vás doma naši technici na základě telefonické objednávky. Tuto službu provádíme za režijní náklady. Poplatek činí 300,- Kč včetně DPH. Rozšířenou programovou nabídku nabídku je možno si objednat na tel. 380 711 713 – p. Růžička, p. Musil, prodejna K+B Elektro v Č. Krumlově.

Cena za Rozšířenou nabídku (navýšení oproti Základní nabídce v ceně 230,- Kč/měsíc) byla stanovena na 120,- Kč měsíčně (včetně DPH). Celkem tedy částka za Rozšířenou nabídku činí 350,- Kč/měsíc.
 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V nových kabelových digitálních DVB-C paketech X a Y na tv kanálech SE 29 a SE 30 jsou kromě kódovaných a zvlášť placených programů (viz výše) dále volně šířeny v nekódované podobě i další televizní programy, známé z analogové nabídky – program Spektrum v paketu X na kanálu SE 29 a programy Jim Jam, CS Film/CS mini a AXN Czech v paketu Y na kanálu SE 30. Tyto nekódované programy je možno volně sledovat bez dekódovací karty, pouze s STB nebo televizorem s DVB-C digitálním tunerem.