Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
AKCE PODZIM 2020
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 12. října 2020 08:00
Trvání do: 20. listopadu 2020 16:00
Vážení televizní diváci, 

opět přichází naše podzimní akce říjen/listopad 2020

platná od 12. října 2020

Akční nabídky a slevy platí pro připojení na kabelovou televizi, pro připojení k Internetu a také zřízení služby Elsat on-line TV.

Akce dále platí i pro zájemce o přechod ze Základní na naši Rozšířenou programovou nabídku, HD Rozšířenou nabídku a digitální filmovou Pay TV nabídku (filmové kanály HBO a Cinemax).

Podrobnosti a další informace o naší podzimní akci si můžete stáhnout zde (soubor ve formátu pdf):
web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/AKCE_PODZIM_2020.pdf

Využijte našich výhodných nabídek a kontaktujte naše zákaznická oddělení!
Další informace a kontakty naleznete na našem webu
www.elsat.cz
tisk
Výluka, konec a přesun několika programů v kabelové DVB-C nabídce
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 2. listopadu 2020 15:00
Výluka, konec a přesun několika programů v kabelové DVB-C nabídce


V souvislosti s ukončením vysílání pozemních regionálních DVB-T sítí RS7 a RS8 a změnou zdrojového signálu programů Eurosport 1 a 2 dochází v naší kabelové digitální DVB-C nabídce z technických důvodů k několika změnám a úpravám.

1. Dokumentární kanál Animal Planet CZ se přesunul z původního DVB-C paketu č. 5 (tv kanál SE26 – 346 MHz) do nového DVB-C paketu č. 17 (K 30 – 546 MHz). Důvodem je nutnost odlehčení původního paketu č. 5 vzhledem k navýšení datového toku programu Eurosport 1 HD CZ. Ostatní vysílací parametry programu Animal Planet CZ zůstávají stejné.

2. Programy Sport 5 (DVB-C paket č. 17), TV Noe (paket č. 6) a CS Mystery (paket č. 8) přecházejí na nový zdroj signálu. Na změně pracuje IT specialista, přechod bude dokončen v úterý nebo nejpozději ve středu, v současné době mají tyto tři programy v kabelové DVB-C nabídce výluku. Naopak v naší pozemní nabídce (Omezená nabídka) v DVB-T2 a DVB-T E formátu jsou tyto programy stále funkční a bez výluky.
Program Sport 5 zároveň přejde na novější kompresní obrazový formát MPEG4 AVC.

3. Programy Óčko Expres (paket č. 4), Barrandov News (paket č. 7) a Rádia Čas a Čas Rock (paket č. 8) v kabelové DVB-C nabídce končí, stejně jako v pozemní DVB-T2/T nabídce. Důvodem je fakt, že po ukončení vysílání sítí RS7 a RS8 nemají tyto programy žádnou náhradu ani v DVB-T2 formátu, ani na satelitu, není je tedy odkud do nabídky nabrat.

Za případné potíže s těmito změnami a výlukou spojené se omlouváme. Jedná se o vynucené záležitosti spojené s technickými změnami u poskytovatelů programů mimo naši kontrolu.
tisk
Výpadek internetového připojení a televize
Lokalita: Týn nad Vltavou
Trvání od: 31. října 2020 08:00
Trvání do: 3. listopadu 2020 17:45
Vážení zákazníci, v sobotu 31.10.2020 došlo v Týně k výpadku elektrické energie na sídlišti Hlinky, z tohoto důvodu od 8:00 nefungoval internet a kabelová televize. Po obnovení dodávky elektrické energie došlo k nahození signálu televize, internet bohužel nefungoval. Obnovení provozu internetu nastalo až v sobotu odpoledne po výměně a konfiguraci řídící jednotky. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.