Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Informace pro zákazníky
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 2. prosince 2020 10:00
V minulých dnech se v naší kabelové digitální DVB-C nabídce u některých programů v informačním řádku o pořadu a v EPG objevila místo obvyklých informací zpráva "PŘELAĎTE do 11. 1. 2021". Týká se to typicky programů Retro Music, Mňam TV, Viasat Explorer, History a Nature, HBO 2 a 3, Cinemax.

Tato zpráva není určena pro naše zákazníky!
Je určena pro nás jakožto kabelového operátora. Naši poskytovatelé zmíněných programů mění distribuční parametry dodávaných stanic, proto musíme v překlenovacím období do uvedeného data (11. 1. 2021) tyto změny podchytit a provést i na naší odbavovací technologii, aby našim zákazníkům uvedené programy v nabídce zůstaly. Nejedná se o úplně jednoduchou záležitost, změna vyžaduje přípravu a vlastní realizace také zabere určitý čas. Změny proto budou provedeny postupně v průběhu měsíce prosince.

Naši zákazníci z tohoto důvodu tedy nemusí své televizory či set top boxy znovu ladit, potřebné změny provedeme u nás a zákazníkům uvedené programy zůstanou na stejných pozicích a se stejnými parametry jako doposud.
Děkujeme za pochopení.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.