Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Seriál Fear The Walking Dead pokračuje v říjnu na programu AMC
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 25. července 2020 16:00
Televizní stanice AMC hostila 24. července virtuální panel seriálu Živí mrtví: Počátek konce v rámci festivalu Comic-Con@Home. AMC během panelu oznámila datum návratu šesté série seriálu a další novinky.

Panelu, který moderoval Chris Hardwick (Talking Dead), se zúčastnili vedoucí scénárista seriálu Scott M. Gimple, výkonní producenti Andrew Chambliss a Ian Goldberg a herci Lennie James, Alycia Debnam-Carey, Colman Domingo, Danay Garcia, Karen David, Jenna Elfman a Rubén Blades.

Diváci v Čechách a na Slovensku se na šestou sérii seriálu Živí mrtví: Počátek konce mohou těšit už v pondělí 12. října ve 22:00 na AMC. Šestá série je další světovou premiérou na AMC.

Herec Lennie James chystá v šesté sérii svůj režisérský debut, připojí se tak ke kolegovi Colmanovi Domingovi, který bude v této sérii režírovat svůj třetí díl

O společnosti AMC Networks:
Společnost AMC Networks Inc. se již více než 30 let věnuje produkci kvalitních filmů a pořadů, stojí za jedněmi z nejvíce oceňovaných dramatických seriálů v posledním desetiletí, např. Mad Men a Breaking Bad. AMC si připsalo již několik úspěchů, celkem 45 cen Primetime Emmy a přes 290 nominací na Emmy. AMC je první kabelovou stanicí, která v roce 2008 získala cenu Emmy za vynikající dramatický seriál Mad Men z roku 2008. Mezi aktuálně nejúspěšnější dramatické sériály zprodukce AMC oceněné Zlatým glóbem, patří Better Call Saul, Fear The Walking Dead, NOS4A2 a The Terror.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.