Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Změny a opravy v digitální nabídce
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 7. ledna 2021 16:00
Informace pro účastníky – dodatek ke zprávě v Infoservisu ze dne 4. 1. 2021:

- dokumentární kanál Discovery HD Showcase bude v nejbližší době v nabídce nahrazen programem Discovery HD CE (totožná náplň jako program Discovery SD CZ) -
DVB-C paket 5 (SE26 – 346 MHz).
- v důsledku značných technických změn na satelitní platformě našeho dodavatele signálu programů skupiny Discovery došlo v naší nabídce k výpadku elektronického programového průvodce (EPG) u některých stanic (Discovery, DTX, ID Xtra, Science, TLC). Na nápravě se pracuje a EPG bude u postižených programů znovu spuštěno v brzké době.
- zpravodajská stanice Deutsche Welle (DVB-C paket 1 – SE29 – 370 MHz) ukončila vysílání v SD rozlišení a v naší nabídce bude nahrazena jinou zpravodajskou stanicí v anglickém jazyce.
- program regionalnitelevize.cz (DVB-C paket 7 – SE24 – 330 MHz) má poruchu na technologii pro zpracování a výpadek. Na opravě se pracuje a program bude opět spuštěn v nejbližší době.
- program Regio TV Jižní Čechy (DVB-C paket 17 – K30 – 546 MHz a DVB-T mux PN – K48 – 690 MHz) mění název na JČ 2 (JC2). V pozemní nabídce proběhla změna automaticky, v kabelové nabídce bude provedena v brzké době.

Současné rozmary počasí (sníh, námraza, vítr) nám způsobují problémy s příjmem signálu jak na satelitní, tak na pozemní technologii a tím může docházet i k občasným výpadkům signálu některých programů v našich nabídkách. Za toto se našim zákazníkům omlouváme, sníh a námrazu z našich přijímacích zařízení průběžně odstraňujeme, ale přesto může občas k nějakým výpadkům docházet.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.