Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
CHL se vrací na Sport1 a Sport2
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 19. srpna 2021 10:00
Novou hokejovou sezónu na mezinárodním ledě již za pár dní odstartuje Champions Hockey League, které se účastní také trojice českých týmů. Živě budou CHL přenášet pouze stanice Sport1 a Sport2, na kterých mohou fanoušci sledovat také Kontinentální hokejovou ligu, švédskou nejvyšší soutěž či slovenskou Tipsport ligu.

Hokejová CHL se díky své vysoké kvalitě již naplno vklínila do povědomí hokejových fanoušků v celé Evropě. Přitom se za poslední čtyři roky nestalo, abychom neměli českého účastníka alespoň v semifinále. Letos se CHL účastní pražská Sparta, Oceláři z Třince, Bruslaři z Mladé Boleslavi a také bratislavský Slovan.

„Finálové účasti Sparty a Hradce Králové jsou velkým úspěchem a jasným důkazem, že český hokej patří v Evropě k těm nejlepším. Třinec, Sparta i Mladá Boleslav mají pro novou sezónu velmi silné kádry a rozhodně mohou dojít daleko.“  říká šéfkomentátor Sport1 a Sport2 Ondřej Voršilka.

Čeká je ovšem náročná cesta plná nástrah v podobě nejlepších evropských klubů. Bruslaře již ve skupinové fázi prověří zatím nejúspěšnější tým CHL Frölunda Indians. Sparta narazí na švédského mistra Växjö Lakers či jedenáctinásobného finského šampiona TPS Turku. Stanice Sport1 a Sport2 odvysílají až 69 zápasů CHL s důrazem právě na české týmy a slovenského účastníka. To vše v plné kvalitě s českým a slovenským komentářem těch nejzkušenějších hokejových komentátorů. 

Kromě bohatého hokejového menu v podobě slovenské Tipsport ligy, KHL, SHL a CHL nabízí stanice Sport1 a Sport2 také přenosy z dalších atraktivních sportovních událostí jako jsou Formule1, zápasy Evropské ligy UEFA nebo Evropské konferenční ligy UEFA. Mezi další sportovní vrcholy na obrazovkách Sport1 a Sport2 patří UEFA Liga národů a kvalifikace na ME i MS ve fotbale, Copa del Rey, Coppa Italia, turecká Süper lig, EHF Liga mistrů v házené, prestižní boxerské galavečery či vybrané turnaje okruhu ATP250.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.