Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Výpadek internetového připojení a kabelové televize
Lokalita: České Budějovice - Šumava - J. Opletala
Trvání od: 25. srpna 2021 08:00
Trvání do: 25. srpna 2021 12:00
Vážení zákazníci, zítra 25.8.2021 bude v době od 8:00 do 12:00 probíhat oprava zemního kabelu. Z tohoto důvodu bude docházet ke kratším výpadkům všech služeb v ulici J. Opletala 1 - 31. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
CHL se vrací na Sport1 a Sport2
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 19. srpna 2021 10:00
Novou hokejovou sezónu na mezinárodním ledě již za pár dní odstartuje Champions Hockey League, které se účastní také trojice českých týmů. Živě budou CHL přenášet pouze stanice Sport1 a Sport2, na kterých mohou fanoušci sledovat také Kontinentální hokejovou ligu, švédskou nejvyšší soutěž či slovenskou Tipsport ligu.

Hokejová CHL se díky své vysoké kvalitě již naplno vklínila do povědomí hokejových fanoušků v celé Evropě. Přitom se za poslední čtyři roky nestalo, abychom neměli českého účastníka alespoň v semifinále. Letos se CHL účastní pražská Sparta, Oceláři z Třince, Bruslaři z Mladé Boleslavi a také bratislavský Slovan.

„Finálové účasti Sparty a Hradce Králové jsou velkým úspěchem a jasným důkazem, že český hokej patří v Evropě k těm nejlepším. Třinec, Sparta i Mladá Boleslav mají pro novou sezónu velmi silné kádry a rozhodně mohou dojít daleko.“  říká šéfkomentátor Sport1 a Sport2 Ondřej Voršilka.

Čeká je ovšem náročná cesta plná nástrah v podobě nejlepších evropských klubů. Bruslaře již ve skupinové fázi prověří zatím nejúspěšnější tým CHL Frölunda Indians. Sparta narazí na švédského mistra Växjö Lakers či jedenáctinásobného finského šampiona TPS Turku. Stanice Sport1 a Sport2 odvysílají až 69 zápasů CHL s důrazem právě na české týmy a slovenského účastníka. To vše v plné kvalitě s českým a slovenským komentářem těch nejzkušenějších hokejových komentátorů. 

Kromě bohatého hokejového menu v podobě slovenské Tipsport ligy, KHL, SHL a CHL nabízí stanice Sport1 a Sport2 také přenosy z dalších atraktivních sportovních událostí jako jsou Formule1, zápasy Evropské ligy UEFA nebo Evropské konferenční ligy UEFA. Mezi další sportovní vrcholy na obrazovkách Sport1 a Sport2 patří UEFA Liga národů a kvalifikace na ME i MS ve fotbale, Copa del Rey, Coppa Italia, turecká Süper lig, EHF Liga mistrů v házené, prestižní boxerské galavečery či vybrané turnaje okruhu ATP250.
tisk
Výpadek služeb ve Vimperku
Lokalita: Vimperk - kab. rozvod Vimperk
Trvání od: 17. srpna 2021 20:00
Trvání do: 18. srpna 2021 16:00
Výpadek služeb ve Vimperku

Včerejší večerní asi třičtvrtěhodinový výpadek naši služeb ve Vimperku byl způsoben závadou záložního zdroje pro napájení hlavní stanice, který byl nedávno nainstalován.
Na technologii dnes ve Vimperku pracuje naše technická skupina, na vadném zařízení budou provedeny testy a pravděpodobně ho budeme reklamovat u dodavatele.

Za tuto závadu a způsobené potíže se našim zákazníkům ve Vimperku omlouváme.
tisk
Programy Nova Sport 3 a Nova Sport 4 HD
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Datum: 13. srpna 2021 12:00
Programy Nova Sport 3 a Nova Sport 4 HD


Nově spouštěné sportovní programy Nova Sport 3 a 4 HD budou v brzké době zařazeny do naší kabelové digitální DVB-C nabídky.

V současné době probíhají jednání se skupinou Nova o technických a finančních podmínkách pro zařazení obou programů. Jednání jsou jako obvykle náročná, proto přesný termín zařazení zatím není znám. Jakmile bude jasno, budou naši zákazníci informováni v našem Infoservisu Elsat, včetně parametrů a podmínek příjmu.

Programy Nova Sport 3 a 4 HD budou z pochopitelných důvodů kódovány a budou pravděpodobně součástí naší HD Rozšířené nabídky.
tisk
Výpadek služeb Krumlov
Lokalita: Český Krumlov
Trvání od: 4. srpna 2021 13:00
Trvání do: 4. srpna 2021 15:00
Vážení zákazníci, ve středu 4. srpna 2021 dojde v době od 13.00 do 15.00 k výpadku všech našich služeb v Českém Krumlově. Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
novější 1 2 starší
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.