Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Výpadek některých TV programů v Č. Krumově
Lokalita: Český Krumlov
Trvání od: 16. dubna 2015 08:56
Trvání do: 16. dubna 2015 09:00
Vážení zákazníci, dnes v 8:00h došlo k výpadku některých TV programů. Důvodem neplánovaného výpadku je rekonstrukce kolejové trasy Č. Budějovice - Č. Krumlov a následné porušení optického kabelu, který vede podél kolejí. Výpadek se týká asi poloviny programů šířených ve formátu DVB-C a některých programů v analogu. Digitální programy v DVB-T fungují normálně. Dle vyjádření ČDT se na odstranění poruchy už pracuje, odhadová doba opravy je dnes v 11 hodin. Omlouváme se za potíže s tím spojené. 10:38 AKTUALIZACE: předpokládaná doba odstranění závady je max. do 12:30h. 11:12 AKTALIZACE: optický kabel je opraven a vše plně funkční.
tisk
Jarní akce se prodlužuje až do 30. dubna
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 15. dubna 2015 16:00
Trvání do: 30. dubna 2015 16:00
Jarní AKCE je prodloužena až do 30. dubna 2015

Akční nabídky a slevy platí pro připojení na kabelovou televizi (ve všech rozvodech) a pro připojení k Internetu (vyjma kab. rozvodu T. Sviny).

V kabelových rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk, Týn nad Vltavou, Český Krumlov a Kaplice akce platí i pro zájemce o přechod ze Základní na naši Rozšířenou programovou nabídku a též na HD Rozšířenou nabídku KT Elsat.

A v kabelových rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk, Týn nad Vltavou, Český Krumlov a Kaplice dále i pro zájemce o naši digitální filmovou Pay TV nabídku.

Podrobnosti a další informace o naší jarní akci si můžete stáhnout zde (soubor ve formátu pdf):
http://web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/AKCE_JARO_2015.pdf

Využijte našich velmi výhodných nabídek a kontaktujte naše zákaznická oddělení!


Další informace a kontakty naleznete na našem webu www.elsat.cz
tisk
Výpadek některých TV programů v Č. Krumlově
Lokalita: Český Krumlov
Trvání od: 25. března 2015 09:15
Trvání do: 25. března 2015 10:27
Vážení zákazníci, dnes v 9:15h došlo k výpadku některých TV programů. Důvodem neplánovaného výpadku je pravděpodobně rekonstrukce kolejové trasy Č. Budějovice - Č. Krumlov, podél které vedou optické kabely ČDT. Výpadek se týká asi poloviny programů šířených ve formátu DVB-C a některých programů v analogu. Digitální programy v DVB-T fungují normálně. Zatím nemáme od ČDT vyjádření kdy dojde k odstranění poruchy. Omlouváme se za potíže s tím spojené. Aktualizace: ve 14:00 byl provoz trasy obnoven a internet a kabelová televize je plně funkční.
tisk
Výpadek kabelové televize a Internetu v Týně nad Vltavou
Lokalita: Týn nad Vltavou
Trvání od: 18. března 2015 10:00
Trvání do: 18. března 2015 12:00
Vážení zákazníci, zítra ve středu 18.3.2015 bude probíhat v Týně nad Vltavou na naší hlavní stanici revize elektrického zařízení. Z uvedeného důvodu nepůjde v době od 10:00 do 12:00 hodin žádná námi poskytovaná služba. Za výpadek se omlouváme.
tisk
Rozšíření HD Rozšířené kódované nabídky
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou - ČB - PI - VI - TY - ČK - KA
Datum: 9. března 2015 12:00
K dnešnímu dni byly do naší kódované zvlášť placené kabelové digitální HD Rozšířené nabídky přeřazeny některé televizní stanice v HD rozlišení. Jedná se o tyto televizní stanice: Nova sport HD, Nova Cinema HD, Fanda HD a Prima Cool HD.

HD Rozšířená nabídka tedy nyní obsahuje těchto sedm televizních stanic v HD rozlišení: Discovery Showcase HD, Animal Planet HD, Eurosport HD, Nova sport HD, Nova Cinema HD, Fanda HD a Prima Cool HD.
Důvodem pro přeřazení výše uvedených tv stanic do kódované nabídky je
cenová politika vlastníků televizních společností Nova a Prima.

HD Rozšířená nabídka je kódována a stojí měsíčně navíc 120,- Kč oproti ceně Základní nabídky. K příjmu HD Rozšířené nabídky je potřeba moderní plochý televizor nebo kabelový Set Top Box s kabelovým digitálním tunerem DVB-C a dekódovací karta Conax. Abonenti HD Rozšířené nabídky od nás dostávají dekódovací kartu zdarma. V případě televizoru s DVB-C tunerem je k příjmu kódovaných programů dále potřeba tzv. CA modul Conax. Jedná se v podstatě o dekodér, který se vloží do televizoru a do CA modulu se dále zasune příslušná dekódovací karta, aby mohl být příjem HD Rozšířené nabídky aktivován.
CA moduly Conax prodáváme našim klientům do vlastnictví a modul je možno získat buď za plnou cenu 1300,- Kč nebo též za dotovanou nižší cenu v případě závazku k odběru některé z našich zvlášť placených kódovaných nabídek po dobu 1 nebo 2 roků. Cena CA modulu při závazku na 1 rok činí 500,- Kč a při závazku na 2 roky je cena modulu pouze 1,- Kč.
V případě zájmu o příjem HD Rozšířené nabídky kontaktujte naše zákaznická oddělení na tel. 385524088, 385524086, 606768856 (nepřijímá SMS) v Č. Budějovicích a 382272999 v Písku.
tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.