Elsat logo

Informace o novinkách a chystaných opravách v kabelové síti společnosti Elsat spol. s r. o.
Výpadek programu Universal Channel v analogu v Kaplici
Lokalita: Kaplice - kab. rozvod Kaplice
Datum: 5. listopadu 2013 10:00

V Kaplici došlo v pátek k výpadku elektřiny v části města, navíc s několika neúspěšnými pokusy o její opětné zapnutí. Výpadek postihl i sídliště s naší hlavní stanicí a bohužel měl za následek zničení profesionálního satelitního receiver/dekodéru PowerVu pro příjem stanice Universal Channel do analogové nabídky. Protože tyto přijímače nelze držet skladem, bylo nutné dovézt nový kus od provozovatele z Prahy, což se během víkendu podařilo a v pondělí dopoledne byl program Universal Channel v analogové nabídce opět zprovozněn.

Za výpadek a případné potíže s ním spojené se našim zákazníkům omlouváme. V digitální DVB-C nabídce byl program UC funkční celý víkend bez přerušení.

tisk
Výpadek stanice Eurosport HD v digitální nabídce
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Týn nad Vltavou
Datum: 5. listopadu 2013 09:00

Sportovní stanice Eurosport HD, jež je součástí naší digitální HD Rozšířené nabídky v DVB-C paketu Z na kanálu SE 36, měla minulý víkend od pátku 1. do pondělí 4. 11. výpadek. Tento byl způsoben zasláním chybného autorizačního zápisu na dekódovací kartu Viaccess ze strany provozovatele spol. Eurosport. Společnost Eurosport má však sídlo v Paříži a spolupráce s francouzskou stranou je mírně řečeno komplikovaná. Jinak řečeno, pro Francouze řešit v pátek odpoledne a o víkendu nějaké potíže českých zákazníků v nějakém Česku zřejmě nebylo hodné zřetele, přestože závada byla námi odhalena, nahlášena a urgována, proto k nápravě došlo až během pondělka.

Za výpadek stanice se našim zákazníkům omlouváme, jeho příčina a řešení byly mimo naši kontrolu.

tisk
Výpadek všech služeb, Písek Hradiště
Lokalita: Písek - Hradiště
Trvání od: 4. listopadu 2013 10:00
Trvání do: 4. listopadu 2013 14:00
Vážení zákazníci,
v pondělí 4.11.2013 v době od 10 do 14 h bude v Písku na Hradišti probíhat  optimalizace kabelového rozvodu. Z tohoto důvodu bude docházet k občasným, různě dlouhým výpadkům všech námi poskytovaných služeb. 
 
Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
Výpadek všech služeb, Písek Hradiště
Lokalita: Písek - Hradiště
Trvání od: 31. října 2013 09:00
Trvání do: 31. října 2013 11:00
Vážení zákazníci,
ve čtvrtek 31.10.2013 v době od 9 do 11 h bude v Písku na Hradišti probíhat  modernizace a optimalizace kabelového rozvodu. Z tohoto důvodu bude docházet k občasným výpadkům všech námi poskytovaných služeb. 
 
Omlouváme se za potíže s tím spojené.
tisk
AKCE PODZIM 2013
Lokalita: České Budějovice, Vimperk, Kaplice, Český Krumlov, Písek, Trhové Sviny, Týn nad Vltavou - Všechny rozvody Elsat
Trvání od: 17. října 2013 08:00
Trvání do: 15. listopadu 2013 16:00

Vážení televizní diváci,

opět přichází naše podzimní akce říjen/listopad 2013

platná do 15. listopadu 2013

Akční nabídky a slevy platí pro připojení na kabelovou televizi (ve všech rozvodech) a pro připojení k Internetu (vyjma kab. rozvodu T. Sviny).

V kabelových rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk, Týn nad Vltavou, Český Krumlov a Kaplice akce platí i pro zájemce o přechod ze Základní na naši Rozšířenou programovou nabídku a též na HD Rozšířenou nabídku KT Elsat.

A v kabelových rozvodech České Budějovice, Písek, Vimperk, Týn nad Vltavou, Český Krumlov a Kaplice dále i pro zájemce o naši digitální filmovou Pay TV nabídku.

Podrobnosti a další informace o naší podzimní akci si můžete stáhnout zde (soubor ve formátu pdf):
http://web.elsatnet.cz/panek/sdeleni/AKCE_PODZIM_2013.pdf

Využijte našich velmi výhodných nabídek a kontaktujte naše zákaznická oddělení!

Další informace a kontakty naleznete na našem webu www.elsat.cz

 

tisk
Copyright © 2006-2007 Elsat, spol. s r. o.